- Oberkategorie
176 Los(e)/Seite
lot of 3 porcelain plates
2 porcelain, Qianlong bowls China
4 porcelain plates China
Serie 3 porseleinen borden, gedecoreerd huizen in waterlandschap, China, Qianlong periode (1735-1795), diameter: 23 cm. Conditie: 3 x frittings.
Lot imari porcelain
Series of 3 porcelain Kangxi cups
set of 12 Qianlong porcelain plates
Porcelain Famille Verte dish, Kangxi
Porseleinen schotel met FamilleVerte decorvan bloemen in cartouches, China, Qianlong periode (1735-1795), diameter 38 cm. Conditie: randschilfers.
Vase, Imari, Japan
Serie van 4 porseleinen bordjes gedecoreerd met diverse vogels, gesigneerd, Japan, Kutani, 20e eeuw, diameter 21 cm.
Blanc de chine porseleinen sculptuur van Guanyin op lotustroon, China 20e eeuw, gemerkt achterzijde hoogte 33 cm.
Series of 2 porcelain celadon bowls
Stel porseleinen celadon kommen, 8 x 17 cm. en 2 schotels, diameter 20 cm., gemerkt met winkelmerk, China 19e eeuw.
Porcelain lidded vase
porcelain ginger jar with lid,
Porseleinen gemberpot met deksel, beschiderd met bloemen, bladeren en double hapiness, China 20e eeuw, hoogte: 25 cm.
Two dishes, Japan, Imari, Meiji
Nanking vase
porcelain Kanton vase
Porseleinen Kanton rolvaas met bloemen in cartouches, op houten sokkel, China, 20e eeuw, 46 x 23 cm.
Een lot van 3 groengeglazuurde aardewerken gemberpotten, gedecoreerd in relief met bloemen, China 19e/20e eeuw, hoogte: 13 cm.
Bedouin sword
Bedoeïenenzwaard met inscriptie in bewerkte verzilverde schede, Oman, lengte 97 cm.
Worked iron dagger
Kris Palembang, Indonesie
Kris Palembang met 5 luks kling, dapur Bakung, in houten schede, de greep met zilveren Selut, Indonesie, l. totaal 47 cm.
Kris Celebes, Indonesie
Kris Celebes met rechte kling, dapur Brodjol, in houten schede, de greep met zilveren Selut, Indonesie, l. totaal 45 cm.
Kris Celebes, Indonesie
Kris Celebes met rechte kling, dapur Brodjol, in houten schede, de greep met zilveren Selut, Indonesie, l. totaal 42 cm.
Kris Celebes, Indonesie
Kris Celebes met 9 luks kling, vermoedelijk dapur Sapokal, in houten schede, de greep met koperen Selut, Indonesie, l. totaal 43 cm.
Kris Celebes, Indonesie
Kris Celebes met rechte kling, dapur Brodjol, in houten schede, de greep met koperen Selut, Indonesie, l. totaal 42 cm.
Kris Celebes, Indonesie
Kris Celebes met 7 luks kling, dapur Sempana luk 7, in houten schede, de greep met koperen Selut, Indonesie, l. totaal 47 cm.
Kris Madura, Indonesie
Kris Madura met 11 luks, dapur Sabok Inten, in houten Ladrang schede met zilveren Pendok, Oost Java, Indonesie, l. totaal 46 cm.
Kris Surakarta, Indonesie
Kris Surakarta met rechte kling, dapur Tilam Upih, in Gayaman schede met koperen Pendok, Java, Indonesie, l. totaal 49 cm.
Kris Surakarta, Indonesie
Kris Surakarta met 9 luks kling, dapur Sempana Kalentang, in Ladrang schede met koperen Pendok, Java, Indonesie, l. totaal 49 cm.
Kris Surakarta, Indonesie
Kris Surakarta, Indonesie
Kris Surakarta met rechte kling, dapur Brodjol, in Gayaman schede met koperen Pendok, Java, Indonesie, l. totaal 51 cm.
Kris Yogyakarta, Indonesie
2 kris, Indonesie
Set of bronze Benin sculptures
Lot van 2 bronzen Benin sculpturen van paleiswachters, Nigeria, Afrika, hoogte: 33 en 25 cm.
Bronze head of King Oba
Bronzen hoofd van koning Oba van de Ife-stam, Benin Nigeria, hoogte 17 cm. Conditie: naast de neus een beschadiging.
Verguld koperen gesp met halfedelstenen, China late Qing periode, breedte: 13 cm.
Lot of a silver Quran prayer pendant
Lot van een zilveren Koran-gebedshanger aan ketting, Oman ,en een zilveren Hirz capsule hanger voor verzen uit de Koran, Jemen.
Chinese printing plates
Een drieluik gemaakt van Chinese drukplaten, stempelplaten, circa 1900, 16 x 34 cm.
Lot van 4 terracotta grafvazen met polychroom beschilderd decor, Peru/Bolivia. Conditie: Diverse kwaliteiten en niet TL-getest.
Indonesian Ikat
Canton Enamel Qianlong ewers
Soapstone Guanying
Spekstenen sculptuur van Guanying met lotusbloem op sokkel, China, circa. 1900, hoogte 25 cm. (randschilfertjes).
Soapstone Guanying with flowers
Spekstenen sculptuur van Guanying met bloemenmand op sokkel, China, circa. 1900, hoogte 25 cm. (randschilfertjes).
Soapstone of an immortel, China
Spekstenen sculptuur van onsterfelijke met kalebas en stok, op sokkel, China, ca. 1900, hoogte 25 cm. (randschilfertjes).
Soapstone Boeddha
Spekstenen sculptuur van zittende Boeddha op lotusbloem, China ,20e eeuw, hoogte 23 cm. Conditie: randschilfertjes.
Stel Kanton emaille vierpas (quatrefoil) schaaltjes in klavervorm met decor van dame in landschap, China, 9,5 x 7,5 cm.
Sculpture of Vishnu, Nepal
Bronzen deels verguld sculptuurtje van Vishnu, op plexiglas sokkeltje, Nepal, hoogte 9 cm.
Bronze Okimono of fisherman
Bronzen Okimono van visser met hengel en mand, Japan, Meiji periode (1868-1912), hoogte 16 cm.
Bronze sculpture, China
Bronzen sculptuur van zittend figuur op troon, China 20e eeuw, naar antiek voorbeeld, hoogte 17 cm.
176 Los(e)/Seite