Auktion beendet (5 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 501 t/m 699)

  • (Lose: 700 t/m 874)

  • (Lose: 3001 t/m 3234)

  • (Lose: 3301 t/m 3476)

  • (Lose: 1 t/m 254)

  • (Lose: 1001 t/m 1231)

  • (Lose: 2501 t/m 2668)

  • (Lose: 2001 t/m 2220)

  • (Lose: 1501 t/m 1856)

  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 5,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Schätzpreis

176 Los(e)

  • Oberkategorie
  • 176 Los(e)

Serie 3 porseleinen borden, gedecoreerd huizen in waterlandschap, China, Qianlong periode (1735-1795), diameter: 23 cm. Conditie: 3 x frittings.

Porseleinen schotel met FamilleVerte decorvan bloemen in cartouches, China, Qianlong periode (1735-1795), diameter 38 cm. Conditie: randschilfers.

Serie van 4 porseleinen bordjes gedecoreerd met diverse vogels, gesigneerd, Japan, Kutani, 20e eeuw, diameter 21 cm.

Blanc de chine porseleinen sculptuur van Guanyin op lotustroon, China 20e eeuw, gemerkt achterzijde hoogte 33 cm.

Stel porseleinen celadon kommen, 8 x 17 cm. en 2 schotels, diameter 20 cm., gemerkt met winkelmerk, China 19e eeuw.

Porseleinen gemberpot met deksel, beschiderd met bloemen, bladeren en double hapiness, China 20e eeuw, hoogte: 25 cm.

Los 3385

Nanking vase

Porseleinen Kanton rolvaas met bloemen in cartouches, op houten sokkel, China, 20e eeuw, 46 x 23 cm.

Een lot van 3 groengeglazuurde aardewerken gemberpotten, gedecoreerd in relief met bloemen, China 19e/20e eeuw, hoogte: 13 cm.

Los 3389

Bedouin sword

Bedoeïenenzwaard met inscriptie in bewerkte verzilverde schede, Oman, lengte 97 cm.

Kris Palembang met 5 luks kling, dapur Bakung, in houten schede, de greep met zilveren Selut, Indonesie, l. totaal 47 cm.

Kris Celebes met rechte kling, dapur Brodjol, in houten schede, de greep met zilveren Selut, Indonesie, l. totaal 45 cm.

Kris Celebes met rechte kling, dapur Brodjol, in houten schede, de greep met zilveren Selut, Indonesie, l. totaal 42 cm.

Kris Celebes met 9 luks kling, vermoedelijk dapur Sapokal, in houten schede, de greep met koperen Selut, Indonesie, l. totaal 43 cm.

Kris Celebes met rechte kling, dapur Brodjol,  in houten schede, de greep met koperen Selut, Indonesie, l. totaal 42 cm.

Kris Celebes met 7 luks kling, dapur Sempana luk 7,  in houten schede, de greep met koperen Selut, Indonesie, l. totaal 47 cm.

Kris Madura met 11 luks, dapur Sabok Inten, in houten Ladrang schede met zilveren Pendok, Oost Java, Indonesie, l. totaal 46 cm.

Kris Surakarta met rechte kling, dapur Tilam Upih, in Gayaman schede met koperen Pendok, Java, Indonesie, l. totaal 49 cm.

Kris Surakarta met 9 luks kling, dapur Sempana Kalentang, in Ladrang schede met koperen Pendok, Java, Indonesie, l. totaal 49 cm.

Kris Surakarta met rechte kling, dapur Brodjol, in Gayaman schede met koperen Pendok, Java, Indonesie, l. totaal 51 cm.

Lot van 2 bronzen Benin sculpturen van paleiswachters, Nigeria,  Afrika, hoogte: 33 en 25 cm.

Bronzen hoofd van koning Oba van de Ife-stam, Benin Nigeria, hoogte 17 cm. Conditie: naast de neus een beschadiging.

Verguld koperen gesp met halfedelstenen, China late Qing periode,  breedte: 13 cm.

Lot van een zilveren Koran-gebedshanger aan ketting, Oman ,en een zilveren Hirz capsule hanger voor verzen uit de Koran, Jemen.

Een drieluik gemaakt van Chinese drukplaten, stempelplaten, circa 1900, 16 x 34 cm.

Lot van 4 terracotta grafvazen met polychroom beschilderd decor, Peru/Bolivia. Conditie: Diverse kwaliteiten en niet TL-getest.

Los 3411

Indonesian Ikat

Spekstenen sculptuur van Guanying met lotusbloem op sokkel, China, circa. 1900, hoogte 25 cm. (randschilfertjes).

Spekstenen sculptuur van Guanying met bloemenmand op sokkel, China, circa. 1900, hoogte 25 cm. (randschilfertjes).

Spekstenen sculptuur van onsterfelijke met kalebas en stok, op sokkel, China, ca. 1900, hoogte 25 cm. (randschilfertjes).

Spekstenen sculptuur van zittende Boeddha op lotusbloem, China ,20e eeuw, hoogte 23 cm. Conditie: randschilfertjes.

Stel Kanton emaille vierpas (quatrefoil) schaaltjes in klavervorm met decor van dame in landschap, China, 9,5 x 7,5 cm.

Bronzen deels verguld sculptuurtje van Vishnu, op plexiglas sokkeltje, Nepal, hoogte 9 cm.

Bronzen Okimono van visser met hengel en mand, Japan, Meiji periode (1868-1912), hoogte 16 cm.

Bronzen sculptuur van zittend figuur op troon, China 20e eeuw, naar antiek voorbeeld, hoogte 17 cm.

  • 176 Los(e)