18 Los(e)/Seite
2 inheemse speren waarvan 1 met houten schede 266 cm en 295 cm hoog en houten boog 213 cm
19e eeuwse revolver. Lefaucheux, penvuur en een signaal wapen, alarm cannon, Trapdoor, ca. 1860 ...[more]
Antieke fraai bewerkte kling van een dolk zonder gevest en greep 35,5 cm lang en ijzeren dolk 42 cm lang
Antieke ingelijste oorkonde van de minister van kolonien uit 1910, 44x32 cm en sabel uit India
Oude dolk met fraai gevest van messing bokkepootjes, eikels en hoorn 54,5 cm lang en incompleet deel van sierlijke dolk 33,5 cm lang
18 Los(e)/Seite