65 Los(e)/Seite
Petrus Regout 19e eeuws aardewerken bloempot op onderschaal met blauw decor 31,5 cm hoog (schade onderzijde bodem bloempot)
Aardewerken schotel blauw decor van bloemen, Holland ca. 1675, 35 cm diameter (chips aan rand) ...[more]
4 Delftsblauwe aardewerken schotels met pauwendecor, 18e eeuw, De Porceleyne Lampetkan en De Porceleyne Claeuw 16 cm, 26 cm en 26,5 cm diameter
2 Arnhemsche Fayence plateel vaasjes met decor Gelrie, model 224, schilder Gerrit Baas 20,5 cm hoog
Distel Amsterdam plateel vaasje met stadswapen van Valkenburg 14,5 cm hoog en Purmerend plateel vaasje 9,5 cm hoog
Gemerkt Wolbers, Dirk, aardewerken sculptuur van zittend naakt, gedateerd 1918, 17 cm hoog (gelijmd)
Porceleyne Fles Delft aardewerken schotel met polychroom Perzisch decor 31 cm diameter
Porceleyne Fles Delft aardewerken vaas met floraal decor en insecten, jaarletters 1922, schilder PCM de Fouw, 33,7 cm hoog
Zuid Holland plateel beeld, Peliaan, ontwerp Jan Schonk, 20 cm hoog (snavel restauratie, enkele stootchips)
Porcelyne Fles Delft aardewerken gelobde schotel met blauw bloemdecor , jaarletters 1941, schilder V, 30,5 cm diameter
Russel Tiglia Tegelen, aardewerken schotel met abract decor van een gezichten, 36 cm diameter
Mobach ronde keramische schaal met fraai glazuur 20 cm diameter, Mobach potje 11,5 cm diameter en Zaalberg ronde schaal 19,5 cm diameter
Antieke aardewerken plateaus potje, vaasje, wijwaterbakje en brandewijnkom waaronder Makkum en Quimper
5 cloisonne tegeltjes b.u. 2 x Delft, 1 gelijmd, 2 x Westraven en 1 x Oikoumene ...[more]
Tichelaar Makkum 2 aardewerken schotels met polychroom decor van bloemen en vogels, 31 en 35,5 cm diameter
Hummel aardewerken beeldengroepje meisjes 13 cm hoog en Meissen porseleinen beeld van vrouw 19 cm hoog
Porceleyne Fles Delft groen grijs geglazuurde aardewerken vaas met monogram ST 76, 18 cm hoog en 30 cm diameter
Plateelbakkerij Delft Hilversum, ontwerp Wv Kuilenburg, aardewerken tegeltableau van 9 tegels in houten lijst, jaar 1913, 51,5x51,5 cm
Koop diverse antieke 18e eeuwse Hollandse aardewerken tegels meest met afbeeldingen van cupido's
Verzameling 18e/19e eeuwse aardewerken tegels met afbeeldingen van soldaten, figuren, oud Hollandse spelen en tegel 27x23 cm
Keramiek beeld van een Masaivrouw, 61 cm hoog en 2 aardewerken siervoorwerpen, maker onbekend
65 Los(e)/Seite