Verfeinern Sie Ihre Suche
Auktionshaus-Kategorie
Kategorie
Sortieren nach:
- Kategorie
- Liste
- Galerie
-
584 Los(e)/Seite
Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.
Engelse tafelklok/weerstation in notenhouten bewerkte kast 22 cm hoog, 29 cm breed ...[more]
Eiken demi lune tafel met klapblad, 2 lades en staand op taps toelopende poten, 78 cm hoog, 78 cm breed en 38 cm diep
Anoniem, portret van een man met bruine mantel, mogelijk een apostel, doek 18e eeuw 79,5x63,5 cm
19e eeuwse Duitse spanen doos met litho en handbeschildering en tekst: Das Gluck soll mein Compas die Hoffnung ancher sein, soricht ich meinen cou...
Gemerkt onderzijde Jennens & Bettridge London, 19e eeuws papier mache beschilderd dienblad 77,5x60 cm ...[more]
Gietijzeren paard en (circus)wagen met losse tijger, 30 x 10 cm, gietijzeren raceauto met beweegbare motorkap, 25 x 9 cm en gietijzeren truck met ...
4 gietijzeren polychroom gekleurde spaarpotten Uncle Sam, kerstman, kikkers en jongen met kanon
Bronsgekleurd metalen beeld van vrouw met opgeheven schaal 32 cm hoog en zamak inktstel met glazen potjes 19 cm hoog, 27 cm breed
Antieke messing kijker op statief, kijker gevat in een lederen foedraal en voorzien van inscriptie Tel F A (Mk.IV) and Gen. Staff, Ryland and Son ...
Metalen troffee met glazen binnenbak, gedecoreerd met Griekse mythologische figuren, 45 cm hoog, 35x32 cm ...[more]
Oude wandelstok met kerfsnee notenhout met inleg van parelmoer, vermoedelijk Oostenrijk ca. 1900, 88 cm
Antieke viool met fraai bewerkte kast. Op achterzijde mooi intarsia met decor van 4 putti met snaarinstrument. In de kast sticker met Hajdu Pal Or...
Oude parsol met bewerkt ivoren greep (stof kapot) en een dames flaneerstokje met bewerkt ivoren greep. Beiden ca. 1900
19e eeuws houten kistje met 2 stopflesjes, kistje voor lepeltjes of vorkjes met marquetterie en spiegels in interieur, tabaksdoos en theekistje ....
IJzeren beschilderde turfbak met koperen versiering 58 cm hoog, 70 cm breed, 33,5 cm diep
Cecile Dreesmann (1920-1994)
Cecile Dreesmann (1920-1994)Largo uit de serie Vorstinnen van Thorn, citrien met goud, 25x22 cm ...[more]
Cecile Dreesmann (1920-1994)
Cecile Dreesmann (1920-1994)Eeuwenoude muziek, ammoniet (USA) met rookkwarts en goud, 23x20 cm ...[more]
Martinnis Bazerga Rotterdam, 18e eeuwse bakbarometer in noten kast met intarsia bersierd 127 cm hoog, 26 cm breed
Globe Terrestre, Girard, Barrere, Thomas, Geographes-Editeurs 17 Rue de Buci Paris France, op houten voet 70 cm hoog (schade aan bol)
Antieke Franse barometer in fraaie goudkleurige gedecoreerde lijst, ca. 1890, 98 cm hoog. (werkend)
2 borduurwerken achter glas, met voorstellingen van vrouw, hond en papegaai en man met meisje en hond, 19e eeuw incl. lijst 46x42,5 cm en 50,5x43...
Bakbarometer in mahonie kast, papieren schalen, adres J Joosten Dordrecht 1852, 121 cm hoog
2 Antieke tinnen schotels, 40 en 44 cm diameter, 3 tinnen kannen en een tinnen brandewijnkom ...[more]
Joos Javitaa (1867-1941)
Joos Javitaa (1867-1941)Madonna met Kind, doek 80x65 cm ...[more]
Platimum award, Abel Onderweg, platina singel voor verkoop van meer dan 60.000 exemplaren
Uniform met pet van Koninklijke Marine, technische dienst met de rang van sergeant met diverse onderscheidingen ...[more]
Taxidermie buizerd op tak 38 cm hoog en 2 dierenschedeltjes met gewei op houten wandhouder
Staande Franse metalen wandkapstok met biljartballen en spiegel, jaren 50, 183 cm hoog, 85 cm breed en 25 cm diep
Ronde zinken emmer, 56 cm hoog, 46 cm diameter en een zinken vuilnisemmer Gemeente Rheden
Textiel wanddecoratie naar, Proportions of the human figure, Vitruvian Man, ontwerp Leonardo da Vinci 197x151 cm
Anoniem, Figuren, aquarel 74,5x54,5 cm, gesigneerd Joke Proper (geb. 1958), olieverfschilderij 50x40 cm, prent in lijst bloemstilleven, plaat van ...
-
584 Los(e)/Seite