125 Los(e)/Seite
Chinees porseleinen vaas met fraai rood/blauw glazuur, 19e eeuw 34,5 cm hoog (schade aan standring)
Chinees porseleinen Wanli schotel 35 cm diameter (randrestauratie) en schotel met floraal decor, omstreeks 1800, 26 cm diameter (randchipjes)
Porseleinen dekselpotje met decor van figuren in tuin, China ca. 1750, 14,5 cm hoog (deksel 2-delig)
Porseleinen doosje met polychroom decor van bloemen w.o. anjer en gedecoreerde zijkant, China 20e eeuw, 5 cm hoog, 11 cm diameter
Ovaal Kantonese porseleinen schaal met fraaie voorstelling van feestende mensen, 19e eeuw 33x40,5 cm ...[more]
Chinees jade kommetje 4,7 cm hoog, 9,5 cm diameter en jade kommetje in fraai bewerkt verzilverde montuur 5,5 cm hoog, 10 cm diameter
Chinees porseleinen Guanyin beeld, 19e eeuw 36 cm hoog (diverse vingertjes manco en haarlijnen) ...[more]
Porseleinen dekselpot met groen decor draken en insect op top, voorzien van 6-karaktermerken, China 20e eeuw, 21,5 cm hoog (barst zijkant)
Yixing trekpotje met gedecoreerde rand met tekst en natuurstenen greep, tuit en knop, China 20e eeuw, 11,5 cm hoog
2 Chinese fraai bewerkte schelpen met afbeeldingen van figuren in dorp ca. 21x19 cm (met schade) ...[more]
Porseleinen schotel met polychroom decor van meisjes met brief bij put, China 20e eeuw, 30 cm diameter
Boek met vele prenten met teksen op oude Chinese wijze gedrukt in de leesrichting van rechts naar links, 27x18 cm
Oosters boek met teksten en tekens gegraveerd op natuursteen in leesrichting van rechts naar links, 22,5x15 cm
Anoniem, poserende personen, mogelijk keizerlijke familie, papier op rol, voorstelling 175x94 cm, totaal 225x103 cm
Rond messing doosje met miniatuur decoratie op parelmoer, Perzie ca. 1900, 7 cm diameter
Oosterse houten doos met relief decor van hond met daarin een Oosterse ketting van natuursteen
Balinees coromandelhouten bestoken buste vrouw 30 cm hoog en object vogels in bloeiende boom 22,5 cm hoog
5 Aziatische porseleinen celadon objecten (hoogste vaasje is onbeschadigd 20,5 cm hoog, rest heeft schade)
2 Indische krissen 43,5 cm lang en 48 cm lang (opknappers), houten kruithoorn met fraai snijwerk 19 cm lang en klewang 76,5 cm lang
Doos met koperen cloisonne schaaltje, lakwerk pindaset, doos, hoornen boot en Japans porseleinen 8-kantige schotel met polychroom decor
Doos divers b.u. wajangpoppen, 2 aardewerken beelden, 2 krissen, oude pijp en 4 oosterse wanddecoraties
125 Los(e)/Seite