Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem

  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-610)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

  • Gemälde (137)

Schätzpreis

137 Los(e)

  • 137 Los(e)

Jakob Schot (1938-)Stilleven met titel Straatcultuur, paneel gedateerd 1976,19x21,5 cm ...[more]

Bram (Abraham) Tielen (1921-2009)Fijnschilder, verso titel Landelijk palet, paneel gedateerd 1982, 17,5x23 cm ...[more]

Adrianus Johannes Zwart (1903-1981)Silleven met Oostindische kers, doek 24,5x30,5 cm ...[more]

Los 300

Gesigneerd A Balquet, 2 olieverfschilderijen van militairen in winters landschap, Frankrijk ca. 1915, 31x41 cm per stuk

Henri Louis (Joub) Wiertz (1893-1966)Stilleven met attributen op tafel in kamer, doek 74x99 cm ...[more]

Los 332

Anoniem, Wijds landschap, paneel 12x19 cm

Los 333

Gesigneerd W Visser Stilleven met aardewerken kom met aardbeien en Roemer, paneel uit 1993, 22x30 cm

Los 362

Gesigneerd A van Driesten, Vrouw met emmer bij schuurtje, paneel 19e eeuw, 21,5x24,5 cm

Willem Noordijk (1887-1970)Vissen in een aquarium, doek 50x60 ...[more]

Jaap Stellaart (1920-1992)getiteld Het gouden feestgeschenk, paneel 80x52 cm ...[more]

Los 371

Onduidelijk gesigneerd, Bloeiende lidcactus, doek 46x34 cm

Los 375

Monogram GvV, Abstracte compositie, doek 70x50 cm (schade) ...[more]

Hendrik Weegewijs (1875-1964)Hollands landschap met boerderijen, doek 22x35 cm ...[more]

Niek van der Plas (1954-)Zomerse bijeenkomst van de dames, verso op de thee bij Wassenaar, paneel 18x25 cm ...[more]

Arnold Marc Gorter (1866-1933)Landschap met koeien aan de beek, doek 25,5x36,5 cm ...[more]

Theo Selhorst (1891-1982)Leiden in 1932, paneel 40x50 cm ...[more]

Los 399

Gesigneerd C Vreedenburg, Landschap met arbeiders en paard en wagen, binnenhalen van het hooi, paneel 36x78 cm

Johannes Hessel Brolsma (1909-1990)Hollands landschap met molens aan plas met moeder en kind, paneel 59x82 cm ...[more]

Los 402

Gesigneerd Joosten, J, Figuren en boten aan de kust, doek 50x60 cm

Los 408

Gesigneerd C Peeters, Landschap met uitzicht op Arnhem, doek gedateerd 1996, 35x100 cm

Geo Poggenbeek (1853-1903)Boomgaard, paneel 17,5x25,5 cm ...[more]

Hermanus Antonius (Henri) Daalhoff (1867-1953)Boerin op erf met kippen, maroufle 19x24,5 cm ...[more]

Jan Korthals (1916-1972)Gezicht op stad met haven, doek 60,5x50,5 cm ...[more]

Los 424

Onduidelijk gesigneerd, vaas met bloemen, doek 30x30 cm

Jan Makkes (1935-1999)Frans dorpsgezicht, doek gedateerd 1966, 80x60 cm ...[more]

Frans Storm (1905-1998)Compositie zonder titel, doek 80x70 cm ...[more]

Frans Storm (1905-1998)Verso notitie Bronkhorst I, doek 60x70 cm ...[more]

Antoon Markus (1870-1955)Veer bij Oosterbeek, doek 107x87 cm ...[more]

Frans Storm (1905-1998)Zeegezicht, doek 60x70 cm ...[more]

Los 445

Onduidelijk gesigneerd zeilboot op meer, board gedateerd 1984, 24x33 cm ...[more]

Oscar Venema (1971-)Compositie met muzikanten, olieverf 45x45 cm ...[more]

Los 469

Gesigneerd Johannes Eerdmans, Stilleven met koffiemolen en geemaillerde voorraadbus, doek 54x64 cm

Los 472

Onduidelijk gesigneerd, Vaas met asters en appels op tafel, doek 73x60 cm

Los 474

Gesigneerd Lecomte, E, getiteld Enfant, board 51x56 cm

Los 481

Onduidelijk gesigneerd, Compositie met vele figuren, gemengde techniek gedateerd 1995, 40x53 cm

Leendert van der Vlist (1894-1962)Molen in Nederlands landschap, doek 130x80 cm ...[more]

Hendrik Johannes Leurs (1890-1956)Hollands landschap met bootjes in rietkraag bij meer, doek 40x60 cm ...[more]

Los 531

Gesigneerd Kruger, P, Berkenbomen langs zandweg in landschap, doek 74,5x64 cm ...[more]

Los 536

Gesigneerd Berendse H, vroeg 20e eeuw, Stadsgezicht Utrecht, 50x70 cm

Niek van der Plas (1954-)Zeer fraai bloemstilleven met rozen in een vaas met op de voorgrond een schaaltje fruit, paneel 50x40 cm ...[more]

Los 2013

Gesigneerd D Ben, Compositie zonder titel, doek 80x100 cm

Los 2014

Los 2025

Decoratieve wanddecoratie gemaakt van diverse kleuren suede, 220 cm hoog, 114 cm breed, 9 cm diep

Los 2030

Gesigneerd J J Mottier, 6 diverse olieverfschilderijen, 70x50 cm  per stuk ...[more]

Los 2102

Klassieke beschadigde goudkleurige schilderijlijst, binnenmaat 43x58 cm

Walter Bernuth (1902-1987)Portret van vrouw, pastel gedateerd 1936, 56x47 cm en portret van jongen, pastel gedateerd 1937, 47x36 cm ...[more]

Los 2118

Los 2119

Gesigneerd Engler, Else, Portret van jongen, pastel 59x44 cm

Walter Geffcken (1872-1950)Portret van vrouw, houtskooltekening gedateerd 1925, 53,5x38 cm ...[more]

Alfred Duriau (1877-1958), Portret van meisje, pastel 49x39 cm en portret van jongen, pastel 50x40 cm ...[more]

Los 2172

Anoniem, Ruine en Huis met ommuurde tuin, paneel en board 30x40 cm

Los 2173

Gesigneerd Richter, K, Vrouw op paadje aan riviertje in landschap, doek 41x31,5 cm ...[more]

Los 2174

Onduidelijk gesigneerd, landschap met berken, doek 81x50,5 cm

Los 2175

Gesigneerd, Kniep, F, Winters landschap, board 41x31 cm

  • 137 Los(e)