Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem

  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-610)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

  • Gemälde (137)

Schätzpreis

137 Los(e)

  • 137 Los(e)

Peter Robert Keil (1942-)Berlin, Wannsee, paneel 70x100 cm ...[more]

Los 3011

Onduidelijk gesigneerd Westerduinen Scheveningen, doek 80,5x121 cm

Los 3044

J van Dijk, Sluipende dood, doek uit 1965, 95x85 cm

Los 3046

Gesigneerd M de Leeuw, Vrouw in tuin met vaas bloemen, doek 81x111 cm

Jan Martens (1943-)Compositie zonder titel, doek 140x120 cm ...[more]

Benjamin Royaards (1939-2009)Compositie met fiets, doek gedateerd 1979, 100x115 cm ...[more]

Los 5071

Los 5074

19e eeuws beschilderd ovaal portretje van een vrouw uit Bayern, in benen lijstje 10x9 cm

Los 5079

5 diverse 19e eeuwse beschilderde portretjes van dames, heer en religieus

Los 5086

2 miniatuur portretjes in notenkleur lijstje, 13x13 cm buitenmaat

Los 5088

Los 5094

Onduidelijk gesigneerd, lakwerk doos met handbeschilderd decor van een badende vrouw met bediende, gedateerd 1974, 7 cm hoog, 25,5x19 cm

Los 5097

6 diverse Jugendstil wanddecoraties van diverse houtsoorten, 24,5x12 cm en 19,5x17 cm

Los 5105

Gesigneerd, K R Hirsch Munchen, Figuren met paarden op de landweg, paneel 8x10 cm

Los 9077

Onduidelijke monogram, 2 naaktstudies, pastel 31x47 cm en 33x47 cm

Los 9121

Los 9167

  • 137 Los(e)