137 Los(e)/Seite
Peter Robert Keil (1942-)
Peter Robert Keil (1942-)Berlin, Wannsee, paneel 70x100 cm ...[more]
Jan Martens (1943-)
Jan Martens (1943-)Compositie zonder titel, doek 140x120 cm ...[more]
Benjamin Royaards (1939-2009)
Benjamin Royaards (1939-2009)Compositie met fiets, doek gedateerd 1979, 100x115 cm ...[more]
19e eeuws beschilderd ovaal portretje van een vrouw uit Bayern, in benen lijstje 10x9 cm
Onduidelijk gesigneerd, lakwerk doos met handbeschilderd decor van een badende vrouw met bediende, gedateerd 1974, 7 cm hoog, 25,5x19 cm
137 Los(e)/Seite