45 Los(e)/Seite
Onduidelijk gesigneerd, ets in lijst, Denneboom op de Tafelberg bij Blaricum, 51,5x40 cm ...[more]
Jan Mankes (1889-1920)
2 ingekleurde 18e eeuwse gravures van de Boschbrug en grote kerk te Den Haag , in eiken lijst totaal 36x47,5 cm
Gesigneerd Allard L Olivier, Compositie met naakte figuren aan beek, litho e.a. 2/8, 55x40 cm
Jan Mankes (1889-1920)
Jan Mankes (1889-1920)
Antieke topografische kaart, Utriusque Frisiorum Regionis noviss desciptio, 1568, 34x51 cm
Antieke topografische kaart, Tabulae Domini Groeningae Quae et complectitur maximam paretem Drentiae Emendata a F de Wit, ca. 1670, 47x55 cm
Lars Norrman (1915-1979)
Lars Norrman (1915-1979)
Helen Sieger (1911-2010)
Jan Louis Vorkink (1933-2010)
2 Oude affiches van wijnveilingen bij Christies gehouden in 1815 en 1901, per stuk buitenmaat 80x53 cm
Frank Richard Rosen (1946-)
Cees Dolk (1949-2016)
Klaas Gubbels (1934-)
Lucebert (1924-1994)
2 antieke topografische kaarten, descriptio Frisiae Liberae, Mesone Alting uit 725, 32x42 cm per stuk ...[more]
Diane van Hal (1954-)
Diane van Hal (1954-)Sail away, zeefdruk gedateerd 1996, 23/40. 50x80 cm ...[more]
Edwin Salomon (1935-2014)
Jan Schonk (1889-1976)
Jan Schonk (1889-1976)getiteld, Mijne vrienden de vogels, litho 86x58 cm ...[more]
Klaas Gubbels (1934-)
Klaas Gubbels (1934-)Koffiepot / hart, litho gedateerd 2007, e.a. 1/7, 77x58 cm ...[more]
Jan Toorop (1858-1928)
Jan Toorop (1858-1928)Bezonkenheid, Meditatie en Vuur, ingekleurde litho 8x9 cm ...[more]
45 Los(e)/Seite