- Oberkategorie,
18 Los(e)/Seite
2 Arnhemsche Fayence plateel vaasjes met decor Gelrie, model 224, schilder Gerrit Baas 20,5 cm hoog
Distel Amsterdam plateel vaasje met stadswapen van Valkenburg 14,5 cm hoog en Purmerend plateel vaasje 9,5 cm hoog
Zuid Holland plateel beeld, Peliaan, ontwerp Jan Schonk, 20 cm hoog (snavel restauratie, enkele stootchips)
Mobach ronde keramische schaal met fraai glazuur 20 cm diameter, Mobach potje 11,5 cm diameter en Zaalberg ronde schaal 19,5 cm diameter
5 cloisonne tegeltjes b.u. 2 x Delft, 1 gelijmd, 2 x Westraven en 1 x Oikoumene ...[more]
Hummel aardewerken beeldengroepje meisjes 13 cm hoog en Meissen porseleinen beeld van vrouw 19 cm hoog
Porceleyne Fles Delft groen grijs geglazuurde aardewerken vaas met monogram ST 76, 18 cm hoog en 30 cm diameter
Koop diverse antieke 18e eeuwse Hollandse aardewerken tegels meest met afbeeldingen van cupido's
Koop divers w.o. aardewerken pan met deksel, vermoedelijk Afrika, olielampjes en oude kruikjes
18 Los(e)/Seite