32 Los(e)/Seite
Antieke eiken kast met zwarte accenten en 3 gestoken narrenkopjes, Holland ca. 1850 naar Renaissance stijl, 195 cm hoog, 1745 cm breed, 66 cm diep
Mahoniefineer 2-deurs boekenkastje, 19e eeuw 154 cm hoog, 103 cm breed, 43,5 cm diep ...[more]
Antieke kussenkast met kolommen en fraaie kuif op de overstekende kap, Holland 19e eeuw, 220 cm hoog, 224 cm breed, 89 cm diep ...[more]
Mahoniefineer op eiken 19e eeuwse 2-deurs kast met boogpanelen 225 cm hoog, 173 cm breed, 62 cm diep
Metalen vitrine met verlichting, 2 schuifdeuren en glazen schappen, 203 cm hoog, 100 cm breed, 40 cm diep
32 Los(e)/Seite