Verfeinern Sie Ihre Suche
Auktionshaus-Kategorie
- Afrikana (42)
- Aquarelle (34)
- Armband-, Taschenuhren (2)
- Asiatika (125)
- Barometer (9)
- Bronzen (11)
- Bücher (12)
- Design (78)
- Elektronik (13)
- Elfenbein (11)
- Etchings, Graphics (2)
- Foto und Film (11)
- Gemälde (137)
- Glas (44)
- Graphik (45)
- Keramik (18)
- Kleinzeug (248)
- Kristallglas (7)
- Küchengeräte (11)
- Kupfer (16)
- Leuchten, Lampen (47)
- Lladro Porcelain (106)
- Messinstrumente (13)
- Miniaturen (1)
- Möbel (82)
- Münzen, Briefmarken (23)
- Musikinstrumente (3)
- Nähzeug (3)
- Porzellan (22)
- Radierungen (6)
- Sakrale Kunst (12)
- Schmuck (1)
- Schränke (32)
- Sitzmöbel (19)
- Skulpturen (26)
- Sonstiges (106)
- Spiegel (20)
- Spielzeug (60)
- Stand-, Wanduhren (119)
- Steinzeug, Fayence (47)
- Teppiche (73)
- Tische, Stühle (5)
- Versilbertes (5)
- Waffen, Historica (18)
- Zinn (2)
Kategorie
- Collectables (584)
- Furniture (158)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (137)
- Asian Art (125)
- Clocks, Watches & Jewellery (121)
- Fine Art & Antiques (108)
- Carpets & Rugs (73)
- Ceramics (65)
- Models, Toys, Dolls & Games (60)
- Prints (53)
- Glassware (51)
- Lighting (47)
- Ethnographica & Tribal Art (42)
- Watercolours (34)
- Sculpture (26)
- Arms, Armour & Militaria (18)
- Scientific Instruments (13)
- Books & Periodicals (12)
- Cameras & Camera Equipment (11)
- Silver & Silver-plated items (5)
- Jewellery (1)
Sortieren nach:
- Auktionshaus-Kategorie
- Liste
- Galerie
-
1744 Los(e)/Seite
Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.
Engelse schoolklok, fusee klok, met bol glas, voorzien van snekuurwerk, adres R Dawes Southampton, 34 cm diameter. (Compleet en goed lopend) ...[...
Porceleyne Fles Delft aardewerken wandplaquette met voorstelling naar J vd Sande Bakhuyzen, schilder JD van Velzen, jaarletter 1891, 55,5x39 cm
Porceleyne Fles Delft aardewerken gelegenheidsschotel met opschrift W(ilhelmina) 1898-sept-1948, J(uliana) 6-sept-1948 36 cm diameter
Porceleyne Fles Delft aardewerken gelegenheidsschotel met opschrift Saevis Tranquillus in Undis 1533 24 april 1933, schilder v Baarsel 35,5 cm dia...
Porceleyne Fles Delft aardewerken gelegenheidsschotel met opschrift Emma Moeder des vaderlands 1879-1929, 35,5 cm diameter ...[more]
Porceleyne Fles Delft aardewerken gelegenheidsschotel met opschrift 7 februari 1901-7 Februari 1926, schilder Th AB van Lingen 36 cm diameter
Zeer fraaie klok, Kuhschwanzpendel, Duitsland ca. 1730, wijzerplaat 28,5x20,5 cm. (lopend, 2 gewichten aanwezig)
Antieke Friese kortstaart klok in een iepenhouten kast, uurwerk met wekkerfunctie, maan- en datumaanduiding en fraai beschilderde wijzerplaat, Klo...
Oosterse lakwerk salontafel met fraai decor waaronder 3 ronde cloisonne platen van 33,5 cm diameter, George Zee and Co Ltd, 41,5 cm hoog, 131x48 c...
Essen met notenfineer op eiken ovale Louis Seize stijl tafel met intarsia en glasplaat 72 cm hoog, blad 103,5x82,5 cm ...[more]
Tafelschemerlamp naar Emille Galle, pastaglas met decor van bloemen en insecten, 41 cm hoog
Belgische gipsen bronsgekleurde Jugendstil buste van figuur, gemerkt Jef Lambeaux (1852-1908), 56 cm hoog ...[more]
Hollandse noten met wortelnoten 2-delige porseleinkast met 3-laads dubbelgebogen onderkast en gestoken kuif, voorzien van glasplaten. (houten scha...
19e eeuwse notenhouten eethoek b.u. ronde tafel op kolom eindigend in driespant, 71 cm hoog en 125 cm diameter, 2 armstoelen en 4 eetkamerstoelen ...
Globe Terrestre, Girard, Barrere, Thomas, Geographes-Editeurs 17 Rue de Buci Paris France, op houten voet 70 cm hoog (schade aan bol)
Art Deco pendule in eiken kast 27,5 cm hoog, 39 cm breed en JRO globe 41 cm hoog ...[more]
Mahoniefineer op eiken Louis Seize stijl toilettafel met koper ingelegde biesjes, opklapbaar blad, spiegel, opbergruimte en 2 laadjes 76,5 cm hoog...
Gesigneerd W Visser Stilleven met aardewerken kom met aardbeien en Roemer, paneel uit 1993, 22x30 cm
Handwerktafel met intarsia schaakbord en diverse opbergvakken, op rijkbestoken houten driepoot, 75 cm hoog, blad: 45x45 cm
Antieke Franse barometer in fraaie goudkleurige gedecoreerde lijst, ca. 1890, 98 cm hoog. (werkend)
Antiek mahoniefineer op eiken boekenkastje, 150 cm hoog, 91 cm breed, 36,5 cm diep (1 ruitje manco)
Klassieke uit legering bestaande pendule met vrouw en mand op top onder glazen stolp, 39 cm hoog en 30 cm breed (slinger manco en achterpoot gelas...
Jan ( Jan Koster ) Costerus (1874-1956)Landschap, krijttekening 27x40 cm ...[more]
Herman Moerkerk (1879-1949)
Herman Moerkerk (1879-1949)Schetsen op een carnaval (Balmasque), 32x22,5 cm ...[more]
Mark Polee (1927-)
Mark Polee (1927-)Figuren met hond in landschap, board gedateerd 1955, 45x65 cm ...[more]
Notenfineer 3-laads commode staand op klauwpoten, 74,5 cm hoog, 110 cm breed en 53 cm diep
Italiaans pendulestel bestaande uit marmeren pendule met messing kast, poten en rand en bronzen putti 38 cm hoog, 27,5 cm breed en 2 marmeren 5-l...
Herbert Zangs (1924-2003)
Herbert Zangs (1924-2003)Rechenzeichen, compositie met kruizen, gouache op papier, ca. 1970, 45x35 cm ...[more]
Gesigneerd Afro, Compositie met geometische vormen, inkttekening gedateerd 1996, 54x41 cm
Wortelnoten op eiken handwerktafeltje met wolzak, 75,5 cm hoog, 46 cm breed, 37,5 cm diep
Harrie Kuyten (1883-1952)
Harrie Kuyten (1883-1952)Atelierstempel op spieraam en doek, Stilleven met schedel, gemberpot en sierstuk onder stolp, doek 68x71,5 cm ...[more]
Mahonie Louis Seize 2-deurs rolluikkastje met lade 72,5 cm hoog, 75,5 cm breed, 36 cm diep
-
1744 Los(e)/Seite