Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem

  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-610)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Schätzpreis

1744 Los(e)

  • 1744 Los(e)

Joh. (Georg Fischhof) Wagner (1859-1914)Boten in de haven, paneel 31,5x18,5 cm ...[more]

Los 244

Anoniem, Oosterse textiel wanddecoratie in lijst, buitenmaat 48x45 cm

Los 246

Onduidelijk gesigneerd, ets in lijst, Denneboom op de Tafelberg bij Blaricum, 51,5x40 cm ...[more]

Germ de Jong (1886-1967)Gebouw, potlood tekening 31x20 cm ...[more]

Los 248

Onduidelijk gesigneerd, Glazen vaas met rozen, paneel 30x42,5 cm

Los 249

Handgeknoopt Oosters kleed, 212x116 cm

Los 250

Bronzen kan met oor en decor van figuren en leeuw, 55 cm hoog, 7170 gram

Los 251

Los 252

Rijkbestoken houten tafeltje met bloemmotief 65,5 cm hoog, blad 51x49 cm

Los 253

Los 254

Gashkai tassenfront, 60x60 cm

Los 255

Kolompendule met inlegwerk in het front, ca. 1850, 55 cm hoog

Los 256

Naar antiek model staand horloge met oud uurwerk en achter het deurtje een speeldoosje, 51 cm hoog

Los 257

Antieke tassenfront met bijzondere motieven, zeer fijne maar stugge knoop en bloemmotief, mogelijk Bidjar, ca. 1890, 70x60 cm

Los 258

Los 261

Gesigneerd Kobell en onduidelijk gesigneerd, Vrouw met runderen aan plas, aquarel ca. 1840, 40,5x32 cm

Los 262

Oosters handgeknoopt kleed 214x137 cm

Los 263

Oude Oosterse tas, Belouch, 65x65 cm

Los 264

Los 265

Koperen 8-lichts kroonluchter 84 cm hoog, 80 cm diameter

Los 266

Los 267

Los 268

Bronzen sculptuur van dikke dame in spagaat op stenen sokkel 32 cm hoog

Paul Bodifee (1866-1939)Muurhuizen, ets 26x19 cm ...[more]

Los 272

18e eeuwse Hollandse bakbarometer in mahonie kast 124 cm hoog, 27,5 cm breed

Los 273

Los 274

Los 275

Antieke Friese stoelklok met wekkerfunctie en beschilderde wijzerplaat met cherubijnen, ca. 1790. (Compleet en goed lopend)

Los 276

Franse schoolklok zonder slagwerk, adres A Bille Lucon Just, in eiken kast, achterplaat 40 cm diameter. (compleet en lopend)

Los 277

Antieke Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat met Hollands landschap, voorzien van wekkerfunctie, ca. 1830, 38 cm hoog

Los 278

Duitse ronde klok, Schwarzwald, uurwerk met datumaanduiding, adres S Beha Waldau, 34 cm diameter. (slinger manco)

Los 279

Mahonie demi lune 2-deurs rolluikkastje 71 cm hoog, 67 cm breed, 32 cm diep

Los 280

Zeer fraaie verzilverde bouillore, 51 cm hoog

Los 281

Franse facetgeslepen spiegel met goudkleurige striklijst, fotolijstje en in hoeken rozetten, 117x47,5

Jakob Schot (1938-)Stilleven met titel Straatcultuur, paneel gedateerd 1976,19x21,5 cm ...[more]

Los 283

Gesigneerd C Rijser, Dame met parasolletje, crayon gedateerd 1961, 35x23 cm

Los 284

2 ingekleurde 18e eeuwse gravures van de Boschbrug en grote kerk te Den Haag , in eiken lijst totaal 36x47,5 cm

Los 285

Oosters handgeknoopt kleed 145x94 cm

Bram (Abraham) Tielen (1921-2009)Fijnschilder, verso titel Landelijk palet, paneel gedateerd 1982, 17,5x23 cm ...[more]

Los 289

Los 290

Klassieke messing pendule met marmeren plaat en ruiter te paard op top 39 cm hoog, 32 cm breed

Los 291

Set kristallen kapiteinskaraffen, 30 cm hoog

Adrianus Johannes Zwart (1903-1981)Silleven met Oostindische kers, doek 24,5x30,5 cm ...[more]

Los 293

Spiegel in een mahonie baklijst, Holland ca. 1820, 95x47 cm

Los 294

Handgeknoopt Oosters kleed Nain, 134x93 cm

Los 295

Mahoniefineer 4-laads commode, 96 cm hoog, 105 cm breed en 58 cm diep

Los 296

Antieke tassenfront met bijzondere tekening mogelijk Afshar, ca. 1800, 69x69 cm

Los 297

Anoniem, marmeren sculptuur van een arend 45 cm hoog (stootplekjes)

Los 298

19e eeuwse kolompendule met inlegwerk, 50,5 cm hoog

Los 299

Martinnis Bazerga Rotterdam, 18e eeuwse bakbarometer in noten kast met intarsia bersierd 127 cm hoog, 26 cm breed

Los 300

Gesigneerd A Balquet, 2 olieverfschilderijen van militairen in winters landschap, Frankrijk ca. 1915, 31x41 cm per stuk

Henri Louis (Joub) Wiertz (1893-1966)Stilleven met attributen op tafel in kamer, doek 74x99 cm ...[more]

Los 302

Antieke Friese stoelklok met rijk gedecoreerde wijzerplaat en ornamenten, staand op een eiken stoel ca. 1790, 75 cm hoog. (Compleet en goed lopend)

  • 1744 Los(e)