Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem

  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-610)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Schätzpreis

1744 Los(e)

  • 1744 Los(e)

Los 5105

Gesigneerd, K R Hirsch Munchen, Figuren met paarden op de landweg, paneel 8x10 cm

Los 5106

Oosterse houten doos met relief decor van hond met daarin een Oosterse ketting van natuursteen

Los 5107

ca. 50 diverse oude heren vestzakhorloges, opknappers

Los 5108

Oud opiumweegschaaltje in foedraal met 8 diverse opiumgewichten met dierfiguren

Los 5109

Bronzen sculptuur van uil naar Picasso op stenen sokkel 21 cm hoog

Los 5110

Ovale houten handschoenendoos met been belijmd en beschilderd met bloem- en bladdecor 9,5 cm hoog, 30 cm breed, 11 cm diep

Los 5111

Los 5112

Georg Jensen Denmark 2 verzilverde kandelaren 16,5 cm hoog (deukje) en een verzilverd theelichtje met glas Mary Gregovy

Los 5113

Los 5114

Los 5115

Los 5116

Verzameling aanstekers waaronder de merken Zippo, Zenith, Classic Novo, Kingston, Infra, Sarome, Imco Triplex en Continental Classic

Los 5117

2 bronzen vijzels met stampers

Los 5118

3 brokken mineraal ca. 17 cm breed

Los 5119

2 antieke planimeters in cassette

Los 5120

Set boekensteunen van vogeltjes op marmer sokkel, 13 cm hoog

Los 5121

2 koperen Jugendstil dienblaadjes 32,5x15 cm en 36,5x22 cm en Belgisch aardewerken fruitschaal 11 cm hoog, 24 cm diameter

Los 5122

Los 5123

Los 5124

Porceleyne Fles Delft groen grijs geglazuurde aardewerken vaas met monogram ST 76, 18 cm hoog en 30 cm diameter

Los 5125

Anoniem, keramiek hoge vaas met afbeelding van staand naaktmodel 62 cm hoog

Los 5126

Plateelbakkerij Delft Hilversum, ontwerp Wv Kuilenburg, aardewerken tegeltableau van 9 tegels in houten lijst, jaar 1913, 51,5x51,5 cm

Los 5127

Anoniem, Sculptuur van een mens in spiraalvorm, 24 cm hoog ...[more]

Los 5128

3 Leerdam glazen vaasjes met tincraquele 8,5 cm, 9 cm en 11 cm hoog en groene glazen vaasje 8,5 cm hoog

Los 5129

Gemerkt Copier Leerdam, glazen siervaas, 32 cm hoog

Los 5130

Antieke Mary Gregory glazen schenkkan met 5 glazen met emaille beschilderd decor, hoge schenkkan en bruin glas

Los 5131

Los 5132

Los 5133

Swarovski kristallen steenbok10 cm hoog, olifant 11 cm hoog, eland 14 cm hoog, ree 9,5 cm hoog en boot 10,5 cm hoog

Los 5134

Los 5135

Anoniem, glazen sierobject vis, 20 cm hoog

Los 5136

Los 5137

Los 5138

Los 5139

Verzameling diverse olifantjes metaal en hout

Los 5140

Verzameling diverse olifantjes rood w.o. gekleurd koraal ...[more]

Los 5141

Verzameling diverse olifantjes groen w.o. malachiet

Los 5142

Cassette met 12 kristallen messenleggers

Los 5143

4 Indisch coromandel  bestoken beelden, hoogste 37 cm ...[more]

Los 5144

Verzameling diverse minitatuur Boeddhabeeldjes en kopjes

Los 5145

Kalender, Daja, herkomst Sumatra, Samosir, Tobameer, bamboe en been

Los 5146

Los 5147

Zeer fraaie gedecoreerde Nautilusschelp met Aziatisch decor, 17 cm breed

Los 5148

Los 5149

Balinees coromandelhouten bestoken buste vrouw 30 cm hoog en object vogels in bloeiende boom 22,5 cm hoog

Los 5150

5 Aziatische porseleinen celadon objecten (hoogste vaasje is onbeschadigd 20,5 cm hoog, rest heeft schade)

Los 5151

Oud Indisch rijkbestoken snaarinstrument met muntjes ingelegd 88 cm lang

Los 5152

Gemerkt Lalique, R, glazen schotel met fraai decor in bodem 23,5 cm diameter

Los 5153

Kosta Boda vaas met decor bloem, decor Ulrica Hydman, Vallian, 21,5 cm hoog

Los 5154

Copier Leerdam bruine glazen vaas 21 cm hoog (gebruikssporen)

Los 5155

Anoniem, Glazen sculptuur van een hert, 32 cm hoog

Los 5156

Copier Leerdam spijkervaasje, 9 cm hoog

Los 5157

Rode glazen puntsschaal 28 cm hoog, 73x31 cm

Los 5158

Gemerkt Lalique, R, glazen schaal met vogelpaartjes decor 5,5 cm hoog, 22 cm diameter

Los 5159

2 18e eeuwse geslepen glazen en slingerglas 17,5 en 22 cm hoog en slingerglas 17,5 cm hoog

Los 5160

Leerdam glazen schotel met tincraquele 22,5 cm diameter en bolvaasje 9 cm hoog,9,5 cm diameter

Los 5161

2 glazen vazen en pressepapier, ontwerp John Ditchfield, 18, 14 en 13 cm hoog

Los 5162

3 Leerdam glazen spijkerbollen verschillende maten 7 cm, 9 cm en 12 cm diameter

Los 5163

Glazen vaas, Leerdam, gemerkt, H.G. Verwey 2013, 18 cm diameter

Los 5164

Anoniem, Glazen scultuur van twee katten, 26 cm hoog

  • 1744 Los(e)