Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem

  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-610)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Schätzpreis

1744 Los(e)

  • 1744 Los(e)

Los 62

Handgeknoopt wollen Bidjar tapijt, 300x192 cm

Los 63

Noten demi lune wandtafel zonder laden, 70,5 cm hoog, 81 cm breed, 41 cm diep

Los 64

Los 65

Bronzen sculptuur van ekster op stenen sokkel 30 cm hoog

Los 66

Ronde schoolklok in mahonie kast 32 cm diameter (ophang van slinger defect) ...[more]

Los 67

Gesigneerd Corelli, Vrouw op terras, doek 80x60 cm

Los 68

Houten gestoken beeld van een klokkenmannetje, 67 cm hoog

Joop Kropff (1892-1979)Geit langs sloot bij hek in landschap, paneel, 18x24 cm ...[more]

Los 70

Gesigneerd Cocky Molsbergen, Bloemstilleven, board 26x22 cm

Los 71

Art Deco dressoir 103 cm hoog, 199 cm breed, 50 cm breed

Los 72

2 klassieke tafelschemerlampen in Jugenstilstijl, 63 cm hoog (schade aan een glazen bol)

Los 73

Bronzen sculptuur van beer met jong 30 cm hoog

Los 74

Jan Roede (1914-2007)Verso titel Aan zee, doek gedateerd 1969, 40x50 cm ...[more]

Arend van de Pol (1886-1956)Hollands landschap met boer met kudde schapen bij schuurtje aan plas, doek 45x60 cm (restauratie) ...[more]

Los 78

Monogram WS, inkttekening van een vrouw, 32x19 cm

Los 79

Atelierstempel Isaac Israels, Studietekening van vrouwen, crayon, potlood 23x31 cm

Los 80

Notenhouten tafel in octagon vorm, 73 cm hoog, 74x74 cm

Los 81

Handgeknoopt Oosters kleedje Belouch 65x61 cm

Los 82

Messing pendule met cloisonne elementen, zuiltjes en putto op top 46 cm hoog, 32 cm breed

Los 83

Belouch kussentje 43x31 cm

Los 84

Shahsavan Soumack kussen 55x44 cm

Los 85

Los 86

Klassieke 12-lichts kroonluchter, 90 cm hoog

Los 90

Gesigneerd E Roelofs, Portret van een kind, ovaal 34x30 cm in een goudkleurige lijst

Hendrikus Alexander van Ingen (1846-1920)Koe in weiland, paneel 21x33 cm ...[more]

Los 92

Eiken Art Deco dressoir, 116 cm hoog, 179 cm breed, 50 cm diep

Los 93

Oosters handgeknoopt kleedje, decor Belouch, 83x42 cm

Los 94

Rijk gesneden spekstenen sculptuur van 7 paarden, ca. 1900, 42,5 cm hoog, 16,6 kilogram

Paul Bodifee (1866-1939)Aangemeerde schepen in de winter, verso sticker met notitie Turfhaven bij winter, paneel 37x57 cm ...[more]

Lodewijk Philippus Stutterheim (1873-1943)Hollands landschap met molen en aangemeerde boot, doek 20x45 cm ...[more]

Paul Bodifee (1866-1939)2 figuren langs vaart, verso sticker met notitie Aan de treklijn, paneel 37x61 cm ...[more]

Cornelis Johannes van Hulstijn (1811-1879)Bloemstilleven, paneel 18x24 cm ...[more]

Los 100

Friese vroeg 19e eeuwse staartklok in eiken kast met beschilderde wijzerplaat, halfvolle gezwarte zuilen en latoenen op kap 148 cm hoog ...[more]

Los 101

Los 102

Los 103

Metalen mobiel van 2 mannen in een bootje, 48 cm hoog

Los 104

18e eeuwse messing lantarenklok met adres Draper Witham 19 cm hoog, 11,5 cm breed (1 armpje van belsteun gebroken)

Los 105

Oosters handgeknoopt kleed met floraal motief 188x116 cm

Los 106

Los 107

Antieke vuurvergulde Franse pendule met figuur op top met kroon, ca. 1840, 42,5 cm hoog. (Compleet en goed lopend)

Los 108

David Adolf Constant Artz (1837-1890)Moeder en dochter in de duinen, paneel 28,5x22 cm ...[more]

Los 110

Gesigneerd N Hubert, Thuiskomst van de heer des huizes, paneel 19e eeuw, 32,5x26,5 cm

Los 111

Noten verstelbare muziekstandaard staand op driesprant, 108-150 cm hoog

Los 112

Oude Bijbel, S van Velzen jr. Kampen, 1868 (1 sluiting los)

Jan van Vuuren (1871-1941)Bospad met berken, doek 47,5x41 cm (restauratie) ...[more]

Baruch Lopes de Leao Laguna (1864-1943)Arbeider op het land met schep, doek 62x50,5 cm ...[more]

Los 116

Los 117

Los 118

Los 120

Onduidelijk gesigneerd, Schelpenvisser op het strand met boten op volle zee, doek 41x51 cm

Los 121

  • 1744 Los(e)