Verfeinern Sie Ihre Suche
Auktionshaus-Kategorie
- Afrikana (42)
- Aquarelle (34)
- Armband-, Taschenuhren (2)
- Asiatika (125)
- Barometer (9)
- Bronzen (11)
- Bücher (12)
- Design (78)
- Elektronik (13)
- Elfenbein (11)
- Etchings, Graphics (2)
- Foto und Film (11)
- Gemälde (137)
- Glas (44)
- Graphik (45)
- Keramik (18)
- Kleinzeug (248)
- Kristallglas (7)
- Küchengeräte (11)
- Kupfer (16)
- Leuchten, Lampen (47)
- Lladro Porcelain (106)
- Messinstrumente (13)
- Miniaturen (1)
- Möbel (82)
- Münzen, Briefmarken (23)
- Musikinstrumente (3)
- Nähzeug (3)
- Porzellan (22)
- Radierungen (6)
- Sakrale Kunst (12)
- Schmuck (1)
- Schränke (32)
- Sitzmöbel (19)
- Skulpturen (26)
- Sonstiges (106)
- Spiegel (20)
- Spielzeug (60)
- Stand-, Wanduhren (119)
- Steinzeug, Fayence (47)
- Teppiche (73)
- Tische, Stühle (5)
- Versilbertes (5)
- Waffen, Historica (18)
- Zinn (2)
Kategorie
- Collectables (584)
- Furniture (158)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (137)
- Asian Art (125)
- Clocks, Watches & Jewellery (121)
- Fine Art & Antiques (108)
- Carpets & Rugs (73)
- Ceramics (65)
- Models, Toys, Dolls & Games (60)
- Prints (53)
- Glassware (51)
- Lighting (47)
- Ethnographica & Tribal Art (42)
- Watercolours (34)
- Sculpture (26)
- Arms, Armour & Militaria (18)
- Scientific Instruments (13)
- Books & Periodicals (12)
- Cameras & Camera Equipment (11)
- Silver & Silver-plated items (5)
- Jewellery (1)
Sortieren nach:
- Auktionshaus-Kategorie
- Liste
- Galerie
-
1744 Los(e)/Seite
Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.
Walter Bernuth (1902-1987)
Walter Bernuth (1902-1987)Portret van vrouw, pastel gedateerd 1936, 56x47 cm en portret van jongen, pastel gedateerd 1937, 47x36 cm ...[more]
Gesigneerd Beatrice Dudgeon, neefje Peter op 3-jarige leegtijd in 1911, aquarel 19,5 cm diameter, anoniem, portret van een jongen met kanten kraag...
Walter Geffcken (1872-1950)
Walter Geffcken (1872-1950)Portret van vrouw, houtskooltekening gedateerd 1925, 53,5x38 cm ...[more]
Vurenhouten verstelbare tekentafel met teakhouten blad, ingeklapt 89 cm hoog en bladmaat 100x72,5 cm ...[more]
Alfred Duriau (1877-1958)
Alfred Duriau (1877-1958), Portret van meisje, pastel 49x39 cm en portret van jongen, pastel 50x40 cm ...[more]
Litho van Rosina Wachtmeister, litho van Audrey Smyth op charcoal, getiteld Sensual Nude, olieverfschilderij en 9 kleurenlitho's met afbeeldingen ...
Antieke ingekleurde gravure naar Giuseppi Zais 32x43 cm, kleurengravure van 18e eeuwse Stockholm, door Seutter 33,5x38,5 cm en 19e eeuwse kleurenl...
Koop van 7 wanddecoraties waaronder schilderijen, etsen en gravures waaronder Alfred van Neste
6 oude golfclubs, metalen US mailbox, houten wanddecoratie Cloakroom 36x64 cm en wandbord hout met smeedijzer Chinon Tourane 88x40,5 cm
Vintage glazen hanglamp, 58 cm diameter en Niermann tafellamp in de vorm van een gans, 56 cm hoog ...[more]
Eind 19e eeuwse houten voederbak met fraai front, 60 cm hoog, 96 cm breed en 39 cm hoog, en 2 antieke langlaufski's 196 cm lang
Giant Twist damesfiets met elektrische trapondersteuning, framemaat 46, compleet met accuoplader en sleutels
Sparta Flexion goed onderhouden herenfiets met vering in frame, framemaat 54 ...[more]
Eiken 1-deurs kastje met marmeren blad 82 cm hoog, thonetstoel en rieten mand 39 cm hoog, 70x44 cm
Oude rieten wieg compleet met stoffering, op 2 wielen 70 cm hoog, incl. kap 107 cm hoog, 97 cm lang, 54 cm breed
Eiken bureaustoel, eiken bestoken wandkapstok met 4 messing dubbele haken en 3 enkele haken 40 cm hoog, 91 cm breed en witgelakte gestoffeerd Loui...
IJzeren polychroom beschilderde wieg op houten beschilderde dragers 85 cm hoog, 95 cm lang, 62 cm breed
Oosters tafeltje met los gestilleerd koper blad, 48 cm hoog, 74 cm diameter (stuk pootje manco), mahonie rekje 66 cm hoog, 55 cm breed en een Soes...
Grote koperen aker 42 cm hoog, 52 cm diameter, raamspuit, spuit en poffertjespan met oren 60 cm breed
Houten tuinbankje met ijzeren frame 120 cm breed, ijzeren mand met daarin glazen wijnfles totaal 71 cm hoog, 54 cm diameter, ijzeren tuinvaas 20 c...
Koop kleding b.u. Max Mara damesjas, Desarbre mantelpakje en Leslie Laurence imitatiebontjas
Philips tv, model 39PFL4208h?12, 99 cm (geen AB en snoeren) en een Philips tv model 32PFK5300/12, 80 cm (geen AB, wel enkele snoeren)
2 Engelse 19e eeuwse kleurenlitho's, engraved by John Jones, getiteld Black Monday or the departure for school en Dulce Domum or the return from s...
Gesigneerd Richter, K, Vrouw op paadje aan riviertje in landschap, doek 41x31,5 cm ...[more]
-
1744 Los(e)/Seite