Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem

  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-610)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Schätzpreis

1744 Los(e)

  • 1744 Los(e)

Los 9209

Doos met Delftsblauwe porseleinen vazen  en Porceleyne Fles aardewerken schotels, schaaltje en vazen ...[more]

Los 9210

Doos divers w.o. Tichelaar Makkum, Porceleyne Fles Delft, Regout gebakstel etc.

Los 9211

Doos met Indisch houtsnijwerk doosjes, poppen voor schimmenspel, religieuze wanddecoratie, crucifixen etc ...[more]

Los 9212

Doos met 18e en 19e eeuwse aardewerken tegels en 4-pas tegeltableau in eiken lijst 30x30 cm ...[more]

Los 9213

Doos divers w.o. oud album met Poezieplaatjes, Imari schotel, Goudaardewerk kom, lepeldoosjes, koperen olielamp en dienblad

Los 9214

Doos met divers verzilverd, waaronder tafelschuiers en lepels

Los 9215

Doos met porseleinen, aardewerken en metalen beeldjes, Chinees porselein, diverse beeldjes en miniatuur koperen pijpcomfoortje met kleipijpjes

Los 9216

Los 9217

Doos met Hollands aardewerk, gresaardewerk en biscuitporseleinen beeldengroep

Los 9218

Doos met kristallen karaffen, bierpul, hengselschaal etc

Los 9219

Japans porseleinen theeservies

Los 9220

2 dozen met diverse hanglampen en wandlamp

Los 9221

Doos divers w.o. gedecoreerde tinnen kraankan, koperen wandkandelaar, wanddecoraties, lepeldoosje etc.

Los 9222

Los 9223

Metalen blokkenbak en een oud aardewerken hoekmodel wasbakje

Los 9224

Doos b.u. diverse Perzische tegeltjes

Los 9225

4 dozen met olielampen, lamponderdelen, Graetzin lampjes Graetzin reclame in lijst en kist met lampenkousjes

Los 9226

17 incomplete stormlampen en koop glazen potten voor stormlampen

Los 9227

Doos met opgerolde etsen, affiches, kaarten en zeefdrukken

Los 9228

Doos met 10 porseleinen poppen ...[more]

Los 9229

Krat vol met antiek handgereedschap

Los 9230

Los 9231

Koop van 14 wanddecoraties van etsen,gravures, litho's en houten decoratie met voorstellingen van schepen en boten

Los 9232

Los 9233

Doos met antiek fotoalbum, stenen buste, boeken, stoeltje, kistje met schaakstukken, Alessi metalen houder en glazen beschilderde fles 41 cm hoog

Los 9234

Doos met kristallen en glazen karaffen etc

Los 9241

36 stormlampen ...[more]

Los 9242

30 stormlampen in diverse maten

Los 9243

4 Rhewum stormlampenen 3 Frowo stormlampen gebruikt door oa. wegwerkers ...[more]

Los 9244

3 albums met Royal Mail Smilers, 1 lege album en stapeltje Royal Mail Smilers ...[more]

Los 9245

3 Davo postzegelalbums met postfrisse postzegels Amerika en 1 lege postzegelalbum

Los 9246

3 Davo postzegelalbums met postfrisse postzegels Bundesrepublik Deutschland

Los 9247

Doos met diverse wanddecoraties, doos met bontcape en sjawls, Beomaster 900 radio en anatolisch kleed 143x91 cm ...[more]

Los 9248

Oud Van Rossem's Tabaksblik, rond CJ van Houten & Zoon Cacaoblik, Ten Have's Koffie en Theeblik, en 2 onbekende blikken    ...[more]

Los 9249

Olympus microscoop in kunststof kist

Los 9250

Citizen metalen electrische wandklok 22 cm diameter en Mauthe Synchron metalen electrische wandklok 49 cm diameter ...[more]

Los 9251

Doos b.u. diverse bont en imitatiebontmutsen, nertsen, sjaals en hoedjes

Los 9252

Doos met porseleinen en kunststof beelden, poppenserviesjes, pop en mandje ...[more]

Los 9253

Philips Philoscoop II, type GM 4144-01, universeelmeetbrug, jaren 50 en Philips koffergrammofoon, type AG-4856, jaren 60  ...[more]

Los 9255

Oude Willcox & Gibbs naaimachine in houten kist, zaanse klok in noten kast 63 cm hoog en koperen penkandelaar 62 cm hoog ...[more]

Los 9256

Doos met Petromax geemailleerde lampenkappen, beker, kan, glazen kappen en wanddecoratie

Los 9257

6 Davo postzegelalbums met postfrisse postzegels Indonesie ...[more]

Los 9258

7 Davo postzegelalbums met postfrisse postzegels Europa

Los 9259

6 Davo postzegelalbums met postfrisse postzegels Frankrijk

Los 9260

Doos met diverse maten damast kleedjes en spreien

Los 9261

Verzameling postzegels Wereld, meest gestempeld en  insteekalbums met postzegels ...[more]

Los 9262

Los 9263

4 antieke poppen van papiermache en porselein 25-56 cm hoog

Los 9264

Doos met religieuze artikelen waaronder 19e eeuwse ivoren corpus, medaillons, crucifixen, bronzen plaquette en wanddecoraties ...[more]

Los 9265

Doos met antiek tin, blik en trouw/doopbus

Los 9266

Doos lego b.u. 4 dozen nr. 850, 851, 854, 856, niet gecontroleerd en gesorteerd

Los 9267

Doos met tin, koperwerk, houten tabakspot, plate en ovaal aardewerken dienblaadje in metalen montuur ...[more]

Los 9268

2 dozen met treinen, rails en trafo van Marklin en doos met porseleinen kinderserviesjes en 35 mm filprojector met aantal filmpjes

Los 9269

Doos met ruitjeskristallen bowlkom met deksel, 2 karaffen, gembercoupe, 12 messenleggers en glazen object ...[more]

Los 9270

Los 9271

Doos divers w.o. kloosterbel,  cloisonne vaas, gemberpotjes, kaarsenkroontje etc. ...[more]

Los 9272

Doos met diverse schilderijen, gravures, litho's en foto's

Los 9273

Doos met geemailleerde tulband, vergiet, flessen wijn, wit metalen 5-lichts kandelaar etc

  • 1744 Los(e)