Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem
Live Übertragung

Auktionstag(e)


  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-610)

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Ort der Versteigerung

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Verfeinern Sie Ihre Suche

Auktionshaus-Kategorie

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

1744 Los(e)

Sortieren nach:

  • Auktionshaus-Kategorie
  • Liste
  • Galerie
  • 1744 Los(e)
    /Seite

Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.

Los 9149

2 dozen met divers porselein en aardewerk waaronder Rosenthal, Furstenberg, Arzberg etc

Los 9150

Doos met diverse oude camera's waaronder Brownie, Solida II L, Bonafix, Kodak, diverse toebehoren en Gevaert automatic filmcamera

Los 9151

Doos divers b.u. rode wijn Angelus Grand Crux 1993, 2 jaren 60 bureau- en wandlamp, koop Gero Zilmeta bestek, 3 aardewerken borden en twee18e eeuw...

Los 9152

Doos divers kristal w.o. stolp op onderschotel met zilveren knop en divers ruitjeskristal

Los 9153

4 diverse schilderijlijsten met binnenmaten 24x18, 24x30 en 2 maal 42x31 cm

Los 9154

Schoolklok met slagwerk, wijzerplaat voorzien van cartouches, 38,5 cm diameter (kast lijm los, slinger manco) ...[more]

Los 9155

Gesigneerd H W Zweed, Hindeloopen dienblad met Bijbelse voorstelling van Kain en Abel, een eiken kastje met 18 laadjes voor verzameling munten of ...

Los 9156

Koop divers koperwerk en bronzen lavabo

Los 9157

Verzameling van 50 diverse maten en modellen porseleinen en glazen apothekerspotten/flessen

Los 9158

Doos met tinnen schotel met afbeelding van Napoleon, tafelklokje, tin, koper, plate en brons

Los 9159

4 koperen tafelolielampen en glazen bol hanglamp

Los 9160

Japanse lakwerk kist met inhoud b.u. lakwerk kommen, keramieken olie en azijnset van man en vrouw

Los 9161

5 diverse oude typemachines ...[more]

Los 9162

2 dozen met metalen tafelstukken vogels en divers plate ...[more]

Los 9163

Doos met kristallen en glazen dierfiguren, bloemen, boten etc waaronder Swarovski ...[more]

Los 9164

Doos met oude fototoestellen waaronder Erabox, Agfa, Photax, Goerz Tenax, Yashica etc, en verrekijkers ...[more]

Los 9165

Doos met antiek Aziatisch keramiek, fossielen, schelpen en steen

Los 9166

Doos met Art Deco en vintage objecten waaronder spaarpotjes, puntenslijper, klokjes etc

Los 9167

Gesigneerd, Passy, Bouvy, Dansend meisje, ovale pastel gedateerd 1919, 27x20,5 cm, Meisje met hondje, pastel gedateerd 1919, 27,5x20 cm en Meisje ...

Los 9168

Doos met Wedgwood Jasperware, Leerdam glazen vazen en vaasjes waaronder, gelegenheids glas Koningshuis, Copier,  bierpul etc ...[more]

Los 9169

Doos met verzameling ruitjeskristallen boterstolp, karaf, onderzetters, geslepen karaf, schaal, 8 groene glazen en doos met 6 blauwe glazen, hoge ...

Los 9170

Doos met sierglazen schaaltjes, vazen, hoofd, fles met boot etc

Los 9171

Doos met antieke schildpaddoosjes met schade, pijpenrekje, houten beschilderde doosjes, bestek met benen heft, kralentasje, bijou, stafje etc

Los 9172

Doos met antieke bronzen vijzels, bel, beeldjes, potje, messing kandelaren, kraan etc

Los 9173

2 dozen met Aziatisch houtsnijwerk

Los 9174

Doos met divers antiek koperwerk

Los 9175

Oude Perzische keramieken tegels en Zuid Europese keramieken tegels met polychroom decor

Los 9176

Doos met oude Unis France stereoscope, metalen steresoscope, 2 microscopen scotmec-oxley instantaneous moisture meter en diverse zeekijkers ...[m...

Los 9177

Doos met persglazen sapkan, schaal, glazen etc waaronder marigold, penton, paliwal

Los 9178

Doos met divers brons, messing en koperwerk

Los 9179

Koop van 13 wanddecoraties waaronder aquarel van Charles Stanley Reinhart, etsen en litho's met meest erotische afbeeldingen van vrouwen ...[more]

Los 9180

Koop Oosterse bronzen en messing wierooklampen en olielampen

Los 9181

Russische messing theodoliet en aantal onderdelen voor theodolieten

Los 9182

Doos met koperen kandelaren, zakketel, roomkan, kastanjepan, houten wandconsoles, map met litho's, tekeningen etc

Los 9183

Doos met antieke tinnen schaal 35 cm diameter, schotels 30,5 cm, 37 cm, 41,5 cm en diverse maatkannen en bierpullen

Los 9184

2 dozen met divers Chinees en Japans porselein

Los 9185

Doos divers w.o. beeldjes en aardewerk

Los 9186

Doos met divers aardewerk wo. kannen, potten en vazen ...[more]

Los 9187

Doos met sierglazen vazen, dienblad, Leerdam glazen onderzetters in originele koker, drinkserviesje, tegel etc

Los 9188

Doos met Japans porseleinen theeserviesjes

Los 9189

2 dozen met divers porselein en aardewerk

Los 9190

Doos met gekleurde glazen schalen en vazen waaronder Maastricht

Los 9191

Doos met Delftsblauw porselein en aardewerk, Petrus Regout en Societe Ceramique aardewerk etc

Los 9192

Doos divers aardewerk en porselein w.o. Oosters met schade

Los 9193

Doos met porseleinen en aardewerken beeldjes, bekers, kruikjes en aanstekers

Los 9194

Koop divers Aziatisch porselein w.o. blauw decor met montuur

Los 9195

Doos divers w.o. schotels als Porceleyne Fles, Tichelaar Makkum presenteerschaaltje, plateel en oosers porselein

Los 9196

2 dozen met bijou, houten paard 54 cm hoog, divers plate porselein, glas, houten kistjes etc

Los 9197

Verzameling 18e/19e eeuwse aardewerken tegels met afbeeldingen van schepen, dieren, bijbelse voorstellingen, divers en vierpas bloemen

Los 9198

Doos met Oosterse kist, Chinees en Japans porselein, textiel en Mah Jongg spel ...[more]

Los 9199

Doos met meest Japans porselein

Los 9200

Doos met Chinees porselein, meest 18e eeuws en met schade

Los 9201

Doos met 13 Porceleyne Fles aardewerken gelegenheidsschotels uit de periode 1915-1940, 18 cm diameter, dekselvaasje, 2 schotels uit 1981, Rosentha...

Los 9202

Doos met Douwe Egberts wandkoffiemolen, Oosterse objecten, biljartballen, replica houten beschilderde schooltas, beschilderde dekseldoos, kistje v...

Los 9203

Doos met Oosters porselein, kristallen geslepen plateautje gevat in metalen montuur, 19e eeuws porseleinen vaasje, porseleinen en aardewerken beel...

Los 9204

Doos met Chinees en Japans porselein 18e en 19e eeuw

Los 9205

Doos met Hollands aardewerk en plateel waaronder Delfts, Zuid Holland Gouda, Zenith, kristallen geslepen bierpul etc

Los 9206

Verzameling 17e/18e eeuwse majolica tegels met afbeeldingen van bloemen, honden en vogel

Los 9207

Doos divers w.o. postzegels en munten, TomTom etc.

Los 9208

Doos met Hollands plateel waaronder Iris Gouda, Zenith Gouda, Regina Gouda, Anhem en Tichelaar Makkum aardewerk

Loading...Loading...
  • 1744 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose