Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem

  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-610)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Schätzpreis

1744 Los(e)

  • 1744 Los(e)

Los 4131

Chinees porseleinen Kangxi schotel met drakendecor en Kangxi karaktermerk 34,5 cm diameter (haarlijntje en randchipje)

Los 4132

Los 4133

Los 4134

Porseleinen siervaas met blauw decor, China 20e eeuw, 35 cm hoog

Los 4135

Japans porseleinen 19e eeuwse schotel met afbeelding van wijze mannen bij brug en huis in landschap 39,5 cm diameter ...[more]

Los 4136

3 porseleinen schotels met blauw decor van takken en bloemen, China ca. 1750, 1 maal 27,5 cm diameter, 2 maal 25 cm diameter

Los 4137

Los 4138

Japans porseleinen gemberpot met blauwe afbeelding van 2 monniken 16,5 cm hoog en 2 Chinese stenen bewerkte stempels 14,8 cm hoog en 8 cm hoog

Los 4139

3 Chinees porseleinen schotels met verschillende decors 23,5 cm diameter (randchipjes) vaasje 11 cm hoog

Los 4140

Porseleinen kom met blauw decor, China ca. 1950, 8 cm hoog, 18 cm diameter (haarlijnen)

Los 4141

Ronde Kantonese porseleinen kom, 20e eeuw 9,5 cm hoog, 26 cm diameter ...[more]

Los 4142

Witte porseleinen staande Quanyin, ca. 1900, 41 cm hoog

Los 4143

Los 4144

Los 4145

Koopje divers w.o. Jade en 2 lakstempeltjes 7,5 cm hoog

Los 4146

Los 4147

Los 4148

Koop Chinees porselein b.u. Imari pot, Imari vaasje (gelijmd) en 3 bibelotjes (chip)

Los 4149

3 Oosterse porseleinen schotels met blauw decor, 22,5 cm diameter (diverse chips en haarlijnen)

Los 4150

3 Yixing trekpotjes, 20e eeuw, blauwe met fraai draakdecor, 10,5 cm hoog

Los 4151

Los 4152

Koopje divers Oosters porselein en aardewerk

Los 4153

Los 4154

Eind 19e eeuwse bronzen wierookbrander met figurale- en drakenmotieven, schade aan oor, 29,5 cm hoog

Los 4155

Koopje Chinees porselein 18e/19e eeuws (enkele haarlijntjes en randchipjes)

Los 4156

2 oude Oosterse gemberpotten met blauw decor, 15,5 cm hoog

Los 4157

Bronzen beeld van Ganesha 24,5 cm hoog,

Los 4158

Chinees porseleinen vaas met fraai rood/blauw glazuur, 19e eeuw 34,5 cm hoog (schade aan standring)

Los 4159

Los 4160

Bronzen Boeddhabeeld 18,5 cm hoog

Los 4161

Los 4162

Porseleinen hexagonale Sang de Boeuf/flambe glazed oorvaas, 21 cm hoog  ...[more]

Los 4163

Chinees porseleinen Wanli schotel 35 cm diameter (randrestauratie) en schotel met floraal decor, omstreeks 1800, 26 cm diameter (randchipjes)

Los 4164

Los 4165

Porseleinen dekselpotje met decor van figuren in tuin, China ca. 1750, 14,5 cm hoog (deksel 2-delig)

Los 4166

2 Porseleinen sierborden met rijk polychroom decor, Japan, ca. 1900, 25 cm diameter

Los 4167

Chinees rozenhouten beeldje van liggende dame, op sokkeltje 7 cm hoog, 20 cm lang

Los 4168

Los 4169

Porseleinen doosje met polychroom decor van bloemen w.o. anjer en gedecoreerde zijkant, China 20e eeuw, 5 cm hoog, 11 cm diameter

Los 4170

Ovaal Kantonese porseleinen schaal met fraaie voorstelling van feestende mensen, 19e eeuw 33x40,5 cm ...[more]

Los 4171

Porseleinen wierookschaaltje met deksel, 19e eeuw, 5,5 cm hoog, 19x8 cm

Los 4172

Chinees jade kommetje 4,7 cm hoog, 9,5 cm diameter en jade kommetje in fraai bewerkt verzilverde montuur 5,5 cm hoog, 10 cm diameter

Los 4173

Chinees porseleinen Guanyin beeld, 19e eeuw 36 cm hoog (diverse vingertjes manco en haarlijnen) ...[more]

Los 4174

Los 4175

Porseleinen dekselpot met groen decor draken en insect op top, voorzien van 6-karaktermerken, China 20e eeuw, 21,5 cm hoog (barst zijkant)

Los 4176

Verzameling van 7 dvierse snuffbottles

Los 4177

Los 4178

Yixing trekpotje met gedecoreerde rand met tekst en natuurstenen greep, tuit en knop, China 20e eeuw, 11,5 cm hoog

Los 4179

Oosterse lakwerk siervaas op losse houten console, totaal 20 cm hoog

Los 4180

2 Chinese fraai bewerkte schelpen met afbeeldingen van figuren in dorp ca. 21x19 cm (met schade) ...[more]

Los 4181

Natuurstenen beeldje van een vrouw met bloemen, 20 cm hoog

Los 4182

Antiek Chinees houten polychroom gekleurd beeld van belangrijk persoon 23 cm hoog

Los 4183

Goudimari scheerbekken, ca. 1775, 28 cm diameter

Los 4184

Los 4185

Los 4186

Los 4187

Los 4188

Porseleinen schotel met polychroom decor van meisjes met brief bij put, China 20e eeuw, 30 cm diameter

Los 4189

Boek met vele prenten met teksen op oude Chinese wijze gedrukt in de leesrichting van rechts naar links, 27x18 cm

Los 4190

Oosters boek met teksten en tekens gegraveerd op natuursteen in leesrichting van rechts naar links, 22,5x15 cm

  • 1744 Los(e)