- Afrikana (42)
- Aquarelle (34)
- Armband-, Taschenuhren (2)
- Asiatika (125)
- Barometer (9)
- Bronzen (11)
- Bücher (12)
- Design (78)
- Elektronik (13)
- Elfenbein (11)
- Etchings, Graphics (2)
- Foto und Film (11)
- Gemälde (137)
- Glas (44)
- Graphik (45)
- Keramik (18)
- Kleinzeug (248)
- Kristallglas (7)
- Küchengeräte (11)
- Kupfer (16)
- Leuchten, Lampen (47)
- Lladro Porcelain (106)
- Messinstrumente (13)
- Miniaturen (1)
- Möbel (82)
- Münzen, Briefmarken (23)
- Musikinstrumente (3)
- Nähzeug (3)
- Porzellan (22)
- Radierungen (6)
- Sakrale Kunst (12)
- Schmuck (1)
- Schränke (32)
- Sitzmöbel (19)
- Skulpturen (26)
- Sonstiges (106)
- Spiegel (20)
- Spielzeug (60)
- Stand-, Wanduhren (119)
- Steinzeug, Fayence (47)
- Teppiche (73)
- Tische, Stühle (5)
- Versilbertes (5)
- Waffen, Historica (18)
- Zinn (2)
- Collectables (584)
- Furniture (158)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (137)
- Asian Art (125)
- Clocks, Watches & Jewellery (121)
- Fine Art & Antiques (108)
- Carpets & Rugs (73)
- Ceramics (65)
- Models, Toys, Dolls & Games (60)
- Prints (53)
- Glassware (51)
- Lighting (47)
- Ethnographica & Tribal Art (42)
- Watercolours (34)
- Sculpture (26)
- Arms, Armour & Militaria (18)
- Scientific Instruments (13)
- Books & Periodicals (12)
- Cameras & Camera Equipment (11)
- Silver & Silver-plated items (5)
- Jewellery (1)
1744 Los(e)/Seite
Johannes Pietersen (1893-1970)
Johannes Pietersen (1893-1970)Binnenplaats met figuur, doek 50x41,5 cm ...[more]
Herman Johannes Ansingh (1880-1957)Dorpsstraatje met molen gezien tussen huizen door, paneel 30x40 cm ...[more]
Willem George Frederik Jansen (1871-1949)Hollands landschap met arbeider met paard en wagen bij boerenschuur, paneel 32x46 cm ...[more]
Antieke Friese staartklok met wekkerfunctie, in eiken kast, uurwerk voorzien van maan- en datumaanduiding, ca. 1830, 145 cm hoog
Moorse hardhouten hoekstoel met fraai parqueterie van parelmoer en verschillende houtsoorten, 72 cm hoog en 50x50 cm
Anoniem, Allegorische voorstelling van vele figuren en engelen in de lucht, doek ca. 1790, 33x54 cm
Hendrikus Alexander van Ingen (1846-1920)Rustende koe in weiland, paneel 20x24,5 cm ...[more]
Cor (pseu. C Verschuur) Bouter (1888-1966)Koeien aan de sloot bij knotwilgen, doek 30x40 cm ...[more]
Zeer fraaie piece de milieu op verzilverde Jugendstil onderstel gen geslepen kristallen schaal en bloemkelk, ca. 1900, 80 cm hoog
Chinese rozenhouten hokker met fraai steekwerk en polychroom kleuren 45,5 cm hoog, 39 cm diameter
2 Chinese rozenhouten tafeltjes met bestoken rand en cloisonne ingelegde bladen 90,5 cm hoog, 30x30 cm
Oosters lakwerk 2-deurs juwelenkabinetje met laadje en deurtjes versierd met stenen bloemenrand en vogels 32 cm hoog, 24,5 cm breed, 15 cm diep
Signature onbekend, 2 apen in een boom boven water, aquarel, beschildering op textiel / zijde, 83x36 cm
Aziatisch teakhouten rijkbestoken tafeltje met benen figuurtjes ingelegd 46 cm hoog, 43 cm diameter ...[more]
Chinese rozenhouten fraai bestoken 8-kantige hokker met marmeren blaadje 46,5 cm hoog, 39 cm diameter
Aziatisch rozenhouten bureau met glasplaat, 5 lades en fraaie handgrepen, met bijpassende stoel, 76 cm hoog en bladmaat 137x66 cm
Antieke console klok boulle met schildpad belijmd, op console totaal 59 cm hoog (diverse schade en uurwerk van latere datum)
Metalen beeld van een 6-armig persoon, Sino, Tibet, bezet met turkois en bloedkoraal, 42,5 cm hoog
Groene glazen 4-lichts hanglamp met bloempjes en 4 losse glazen bloemkelken in metalen montuur 70 cm hoog, 70 cm diameter
Adrianus Johannes Zwart (1903-1981)Bootje in rietkraag bij meer, verso notitie Achter Nieuwkoop, board 24x35 cm ...[more]
Herman jr. Bogman (1890-1975)
Antieke koperen kroonluchter voor 6 kaarsen en olie, Holland ca. 1780, 44 cm hoog exclusief de jongere ketting ...[more]
Niet gesigneerd, plaatje John Gram, Portret van een jonge man, verso notitie: Zelfportret op 20-jarige leeftijd, ovaal 17x14 cm
Franse schoolklok met slagwerk, Tell Muller Parthenay in een gebeitste vurenhouten kast, 38 cm diameter
Zeer fraai klokje, Kuhschwanzpendel, Duitsland 1760, wijzerplaat 14 cm diameter.(compleet en lopend)
1744 Los(e)/Seite