Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem

  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-610)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Schätzpreis

1744 Los(e)

  • 1744 Los(e)

Los 122

Belouch kussen, ca. 1890, 52x44 cm

Los 124

Anoniem, Schepen op volle zee waaronder met Engelse vlag, 19e eeuws paneel 24x48,5 cm

Johannes Pietersen (1893-1970)Binnenplaats met figuur, doek 50x41,5 cm ...[more]

Los 126

Los 127

Los 128

Anoniem, rustend figuur in landschap, Romantische School ca. 1850, paneel 21,5x24 cm

Herman Johannes Ansingh (1880-1957)Dorpsstraatje met molen gezien tussen huizen door, paneel 30x40 cm ...[more]

Los 130

Los 131

Los 132

Miniatuur noten 4-laads commode 30 cm hoog, 30 cm breed, 14,5 cm diep

Willem George Frederik Jansen (1871-1949)Hollands landschap met arbeider met paard en wagen bij boerenschuur, paneel 32x46 cm ...[more]

Los 134

Los 135

Los 136

Antieke Friese staartklok met wekkerfunctie, in eiken kast, uurwerk voorzien van maan- en datumaanduiding, ca. 1830, 145 cm hoog

Los 137

Moorse hardhouten hoekstoel met fraai parqueterie van parelmoer en verschillende houtsoorten, 72 cm hoog en 50x50 cm

Los 138

Los 140

Los 141

Anoniem, Allegorische voorstelling van vele figuren en engelen in de lucht, doek ca. 1790, 33x54 cm

Los 142

Gesigneerd F Manderds, Gezicht op huis met aanlegsteiger aan water, board 40x60 cm

Hendrikus Alexander van Ingen (1846-1920)Rustende koe in weiland, paneel 20x24,5 cm ...[more]

Cor (pseu. C Verschuur) Bouter (1888-1966)Koeien aan de sloot bij knotwilgen, doek 30x40 cm ...[more]

Los 145

Handgeknoopt Oosters kleed, ca. 1920, 145x100 cm

Los 146

Los 147

4 mahoniekleur eetkamerstoelen met losse gestoffeerde zitting

Los 148

Kaukasisch handgeknoopt tassenfront, 58x57 cm

Los 149

Zeer fraaie piece de milieu op verzilverde Jugendstil onderstel gen geslepen kristallen schaal en bloemkelk, ca. 1900, 80 cm hoog

Los 150

Oosterse handgeknoopte loper 526x99 cm

Los 151

Chinese rozenhouten hokker met fraai steekwerk en polychroom kleuren 45,5 cm hoog, 39 cm diameter

Los 152

Los 153

2 Chinese rozenhouten tafeltjes met bestoken rand en cloisonne ingelegde bladen 90,5 cm hoog, 30x30 cm

Los 154

Oosters lakwerk 2-deurs juwelenkabinetje met laadje en deurtjes versierd met stenen bloemenrand en vogels 32 cm hoog, 24,5 cm breed, 15 cm diep

Los 155

Signature onbekend, 2 apen in een boom boven water, aquarel, beschildering op textiel / zijde, 83x36 cm

Los 156

Tibetaanse Thangka 100x64 cm ...[more]

Los 157

Aziatisch teakhouten rijkbestoken tafeltje met benen figuurtjes ingelegd 46 cm hoog, 43 cm diameter ...[more]

Los 158

Chinese rozenhouten fraai bestoken 8-kantige hokker met marmeren blaadje 46,5 cm hoog, 39 cm diameter

Los 159

Machinaal geknoopt Gabbeh tapijt, 180x120 cm

Los 160

Aziatisch rozenhouten bureau met glasplaat, 5 lades en fraaie handgrepen, met bijpassende stoel, 76 cm hoog en bladmaat 137x66 cm

Los 161

Gashkai tassenfront samengebracht tot 1 kleed, 135x58 cm

Los 162

Antieke console klok boulle met schildpad belijmd, op console totaal 59 cm hoog (diverse schade en uurwerk van latere datum)

Los 163

Metalen beeld van een 6-armig persoon, Sino, Tibet, bezet met turkois en bloedkoraal, 42,5 cm hoog

Los 164

Bronzen Boeddha met vrouw op schoot in erotische houding, 40 cm hoog

Los 165

Groene glazen 4-lichts hanglamp met bloempjes en 4 losse glazen bloemkelken in metalen montuur 70 cm hoog, 70 cm diameter

Los 166

Handgeknoopt wollen kleed met Oosters decor, 157x120 cm

Los 167

Eiken Dagobert stoel met divers steekwerk

Los 168

Eiken flap aan de wand kolompoottafel 72 cm hoog, blad 79x77 cm

Los 169

Oud tasfront, Belouch 54x45 cm

Los 170

Adrianus Johannes Zwart (1903-1981)Bootje in rietkraag bij meer, verso notitie Achter Nieuwkoop, board 24x35 cm ...[more]

Los 173

Antieke koperen kroonluchter voor 6 kaarsen en olie, Holland ca. 1780, 44 cm hoog exclusief de jongere ketting ...[more]

Los 174

Los 175

Anoniem, bruggetje over sloot in Hollands landschap, maroufle 13x12 cm

Los 176

Niet gesigneerd, plaatje John Gram, Portret van een jonge man, verso notitie: Zelfportret op 20-jarige leeftijd, ovaal 17x14 cm

Los 177

Los 178

Schoolklok met slagwerk in vurenhouten kast, adres E Henry Etampes, 38 cm diameter

Los 179

Los 180

Franse schoolklok met slagwerk, Tell Muller Parthenay in een gebeitste vurenhouten kast, 38 cm diameter

Los 181

Zeer fraai klokje, Kuhschwanzpendel, Duitsland 1760, wijzerplaat 14 cm diameter.(compleet en lopend)

Los 182

  • 1744 Los(e)