Verfeinern Sie Ihre Suche
Auktionshaus-Kategorie
- Afrikana (42)
- Aquarelle (34)
- Armband-, Taschenuhren (2)
- Asiatika (125)
- Barometer (9)
- Bronzen (11)
- Bücher (12)
- Design (78)
- Elektronik (13)
- Elfenbein (11)
- Etchings, Graphics (2)
- Foto und Film (11)
- Gemälde (137)
- Glas (44)
- Graphik (45)
- Keramik (18)
- Kleinzeug (248)
- Kristallglas (7)
- Küchengeräte (11)
- Kupfer (16)
- Leuchten, Lampen (47)
- Lladro Porcelain (106)
- Messinstrumente (13)
- Miniaturen (1)
- Möbel (82)
- Münzen, Briefmarken (23)
- Musikinstrumente (3)
- Nähzeug (3)
- Porzellan (22)
- Radierungen (6)
- Sakrale Kunst (12)
- Schmuck (1)
- Schränke (32)
- Sitzmöbel (19)
- Skulpturen (26)
- Sonstiges (106)
- Spiegel (20)
- Spielzeug (60)
- Stand-, Wanduhren (119)
- Steinzeug, Fayence (47)
- Teppiche (73)
- Tische, Stühle (5)
- Versilbertes (5)
- Waffen, Historica (18)
- Zinn (2)
Kategorie
- Collectables (584)
- Furniture (158)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (137)
- Asian Art (125)
- Clocks, Watches & Jewellery (121)
- Fine Art & Antiques (108)
- Carpets & Rugs (73)
- Ceramics (65)
- Models, Toys, Dolls & Games (60)
- Prints (53)
- Glassware (51)
- Lighting (47)
- Ethnographica & Tribal Art (42)
- Watercolours (34)
- Sculpture (26)
- Arms, Armour & Militaria (18)
- Scientific Instruments (13)
- Books & Periodicals (12)
- Cameras & Camera Equipment (11)
- Silver & Silver-plated items (5)
- Jewellery (1)
Sortieren nach:
- Künstler / Marke
- Liste
- Galerie
-
1744 Los(e)/Seite
Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.
2 dozen divers wo. kaststellen, Porceleyne Fles tegeltjes, plastiek hoofdje, makkum schaaltje, Rosenthal dekselbakje, houtsnede Heemstede, geglazu...
2 dozen met klassieke porseleinen beeldjes, beeldengroepjes en bloemstukjes waaronder Royal Albert
Verzameling 19e eeuwse fotolijstjes met geschilderde en getekende portretjes en 3 foto's
Regina Gouda plateel 11-delig gebaksstel met decor Robur (diverse randschade, Mettlach aardewerken schenkkan 26 cm hoiog (haarlijntje), 3 Tichelaa...
Doos met verzameling postfrisse Franse postzegels, souvenir Philatelique enveloppes, boekjes Portraits de Region etc
Doos divers w.o. houten Pinokkio, porseleinen koffiemolen, Chinese cloisonne vaas, twee wandborden, prent van St. Stevenskerk te Nijmegen, Delftsb...
Doos met divers koperwerk, toeters, barometer, buitenlands muntgeld, 2 oosterse pillows 34x32 cm
Doos met verzameling Engelse postzegels en postzegelboekjes Royal Mail Book of Stamps en insteekalbums met postzegels wereld
2 dozen divers b.u. koperen jachthoorn, Meca aardewerken tableau van wijze vrouw, eierschaalstijl lamp, Imari kaststel, ruiterkap, fles wijn in ki...
Doos divers w.o. moccaserviesje, Franse dekselschaal (schade), Spaans beeld in de stijl van Lladro, gekleurde glazen, aardewerken muurtje met beel...
Doos met Art Deco en Vintage lampjes, klokjes, geemailleerd reclamebordje en bureauaccessoire
Doos met albums en diverse losse postzegels postfris en gestempeld en boekjes ...[more]
Doos divers b.u. diverse mineralen, koralen, woestijnrozen, kraantjeskan en spijkerbol
Doos divers b.u. Annagroene Bazel glazen, viooltje, bijoukistje, Beethoven CD box 40x, 2 verrekijkers, 2 Goebel vogeltjes, 2 penningen, Wedgwood b...
Koop divers w.o. aardewerken pan met deksel, vermoedelijk Afrika, olielampjes en oude kruikjes
Doos met 5 antieke fotoalbums voor kartonnen foto's, periode omstreeks 1900 en notenhouten Spaanse beschilderde dekselpot voor bol touw of garen 1...
Doos met oude glasnegatieven van foto's vermoedelijk jaren 30, Nikon D40, Minolta Dynax 4, Minolta Dynax 7000i, Nikai, Leica II mini, Canovision E...
Doos met divers bont, Oosters handgeknoopt kussen en doos met lampjes, pijpen, verrekijker, kurken, bestek etc ...[more]
Doos diverse glazen, roomkannetje, verstuivers met zilver montuur en gemerkt Sterling en een blauw aardewerken bus met zilveren deksel
Doos met Delftsblauw aardewerk waaronder Porceleyne Fles en Delfts polychroom aardewerk
Doos met kobaltblauwe glazen 7-delige karafset, bonbonnieres, vaasjes, paars glazen vaas en rood schaaltje
Doos met albums en losse postzegels, briefpost etc. meest gestempelde postzegels van Nederland, Ned. Indie, Ned. Antillen, Suriname, Nieuw Guinea,...
Doos met Aziatisch porselein, keramiek, spekstenen leeuwtjes, glazen decoratie met tekst, en kunststof leeuw
Doos LP's uit de jaren 60 en 70, b.u. Nederlandstalig, Singles van minder bekende artiesten en diverse verzamelalbums ...[more]
2 Dozen met porseleinen serviesgoed, glazen vakkenschaal op draaiplateau, glazen vakkenschaal op hoge voet etc
Glazen hanglamp met koperen montuur 48 cm hoog, 2 losse glazen hanglampen 61 cm hoog en oranje glazen tafelschemerlamp met gestoffeerde kap, omstr...
Doos LP's uit de jaren 60 en 70 met bekende artiesten wo. The Beatles, The Rolling Stones, Bob Dylan, Neil Diamond, The Police, Stevie Wonder en J...
Hoog houten beeld van tijger 101 cm hoog, betonnen haan 46 cm hoog en kip 25,5 cm hoog en gietijzeren uil als kaarshouder 26,5 cm hoog
Grote koop serviesgoed Wedgwood Moss Rose bestaande uit 6 platte borden, 5 diepe borden, 5 ontbijtborden, 6 soepkommen met schotel, 7 saladeschaal...
-
1744 Los(e)/Seite