Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem

  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-610)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Schätzpreis

1744 Los(e)

  • Künstler / Marke
  • 1744 Los(e)

Los 5045

Los 5046

5 Italiaanse terracotta beeldjes 8-13 cm hoog (kruik van hoofd dame)

Los 5047

Meissen porseleinen schaaltje met polychroom decor naar Oosters voorbeeld 19x14,5 cm en vaasje 6,5 cm hoog

Los 5048

Los 5049

Los 5050

Los 5051

Duitse 17e eeuwse bronzen klokkandelaar 24 cm hoog

Los 5052

Los 5053

Messing reiswekker met facetgeslepen ruitjes 14 cm hoog (schade aan hoekjes ruitjes)

Los 5054

Franse messing reiswekker met facetgeslepen ruitjes  14 cm hoog ...[more]

Los 5055

Los 5056

Bronzen verzilverde kandelaar met stempel takje en letters AN 14,5 cm hoog, 16 cm diameter

Los 5057

18e eeuwse dubbelzijdige koekplank, 17,5x11,5 cm

Los 5058

Los 5059

2 oude brilletjes in etui (geen keur)

Los 5060

Reiswekker in fraai gedecoreerde kast, adres Reveil Mignonnette, Frankrijk ca. 1890, 14 cm hoog. (compleet en lopend)

Los 5061

3 bronzen beeldjes van hondjes, niet gemerkt, vermoedelijk Weens, grootste 7 cm hoog, 11,5x6 cm (staart manco)

Los 5062

19e eeuws ovaal schildpad doosje met brilletje en koper ingelegde versiering13,5x4 cm

Frits Stapel (1910-1987)Bronzen sculptuur getiteld Adam en Eva, met monogram F.S., 1978, 15 cm hoog ...[more]

Los 5065

Rond messing doosje met miniatuur decoratie op parelmoer, Perzie ca. 1900, 7 cm diameter

Los 5066

Louis Seize siercoupe met marmer basement, vuurvergulde pilaartjes en ornamenten en glazen schaal (chips), ca. 1810, 19 cm hoog

Los 5067

Los 5068

Reiswekker in messing kast met slagwerk, Frankrijk ca. 1890m 15 cm hoog, (lopend, geen sleutel)

Los 5069

Los 5070

Chinees messing tafelklokje met cloisonne decor en facetgeslepen glas 19 cm hoog (uurwerk blokkeert)

Los 5071

Los 5072

2 benen miniatuurportretjes met voorname dames, 12x10,5 en 9x8 cm

Los 5073

Lenzkirch reiswekker, 16 cm hoog

Los 5074

19e eeuws beschilderd ovaal portretje van een vrouw uit Bayern, in benen lijstje 10x9 cm

Los 5075

Onduidelijk gesigneerd, bronzen sculptuur van een kikker op stenen sokkel 8 cm hoog

Los 5076

Los 5077

Los 5078

Los 5079

5 diverse 19e eeuwse beschilderde portretjes van dames, heer en religieus

Los 5080

Groene en rode Montblanc Meisterstuck 12 pen

Los 5081

19e eeuws houten accoladevormig bijoukistje op ivoren pootjes5 cm hoog, 19,5x14,5 cm

Los 5083

Klassiek inktstel met houtfineer, bronzen montuur en beslag, porseleinen beschilderde medaillons en glazen inktpotje 9,5 cm hoog, 24,5x17 cm

Los 5084

Franse wekker, I Bianchetti Marseille, 9,5 cm diameter

Los 5085

Messing inktstel met glazen inktpot met tinnen deksel 9,5 cm hoog, 24x15 cm

Los 5086

2 miniatuur portretjes in notenkleur lijstje, 13x13 cm buitenmaat

Los 5087

Antiek rozenhouten theekist met fraai ingelegd patroon van koper 14 cm hoog, 29x14,5 cm

Los 5088

Los 5089

2 19e eeuwse notenhouten kistjes met inhoud

Los 5090

Los 5091

Gemerkt Heinrich Simons Berlin, 3-delig gezichts massageset in cassette, omstreeks 1900 ...[more]

Los 5092

Los 5093

19e eeuws schilpad theekistje 9,5 cm hoog, 15x9 cm (met schade) en lepeldoosje 17,5x8 cm (met schade op deksel)  ...[more]

Los 5094

Onduidelijk gesigneerd, lakwerk doos met handbeschilderd decor van een badende vrouw met bediende, gedateerd 1974, 7 cm hoog, 25,5x19 cm

Los 5095

Anoniem, bronzen beeldje van Nicolaas Beets, 22 cm hoog

Los 5096

4 diverse bronzen beeldjes w.o. een mythologisch figuur op kannetje naar Grieks voorbeeld, 21 cm hoog

Los 5097

6 diverse Jugendstil wanddecoraties van diverse houtsoorten, 24,5x12 cm en 19,5x17 cm

Los 5098

Los 5099

4 oude opiumgewichten met olifantfiguren, grootste 5,5 cm hoog

Los 5100

Bronzen vijzel met stamper naar antiek model, 10 cm hoog

Los 5101

Los 5102

Bronzen buste van een vrouw op stenen sokkel, gesigneerd Simon en koperen abstracte vorm van een hoofd ...[more]

Los 5103

Lufft tafelmodel barometer/weerstation, jaren 30, 15,5 cm hoog, 25,5 cm breed

Los 5104

Koopje divers w.o. zilveren beugel, totaal 406 gram

  • 1744 Los(e)