Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem
Live Übertragung

Auktionstag(e)


  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-610)

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Ort der Versteigerung

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Verfeinern Sie Ihre Suche

Auktionshaus-Kategorie

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

1744 Los(e)

Sortieren nach:

  • Künstler / Marke
  • Liste
  • Galerie
  • 1744 Los(e)
    /Seite

Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.

Los 423

Bakbarometer in mahonie kast, papieren schalen, adres J Joosten Dordrecht 1852, 121 cm hoog

Los 424

Onduidelijk gesigneerd, vaas met bloemen, doek 30x30 cm

Los 425

Staand horloge met uurwerk met haan op top, geemailleerde wijzerplaat 22 cm diameter, adres A Colin Harico en voorzien van wekkerfunctie in eiken ...

Los 426

Mahonie 19e eeuwse latten theestoof met koperen binnenbak en ketel

Los 427

Noten speeltafel met groen vilt ingelegd blad 77 cm hoog, 85 cm breed, 41,5 cm diep, uitgeklapt 85x83,5 cm

Los 428

Oude Oosterse tas, Turkmeens, Tekke, 53x46 cm

Los 429

Vuurvergulde bronzen tafelpendule met vrouw met wereldbol op schoot. Mogelijk heeft zij in haar hand ooit iets vastgehouden. Frankrijk ca. 1840, 5...

Jan Makkes (1935-1999)Frans dorpsgezicht, doek gedateerd 1966, 80x60 cm ...[more]

Frans Storm (1905-1998)Compositie zonder titel, doek 80x70 cm ...[more]

Frans Storm (1905-1998)Verso notitie Bronkhorst I, doek 60x70 cm ...[more]

Los 433

Eiken 18e eeuwse dekenkist met panelen in front en staand op slofpoten, 87 cm hoog, 134 cm breed en 74 cm diep

Los 434

Gashkai dubbele tas, ca. 1920, 103x52 cm

Los 435

Duitse tafelklok in noten kast met rijk decor, ca. 1900, 61 cm hoog

Los 436

Gresaardewerken kruik 40,5 cm hoog

Antoon Markus (1870-1955)Veer bij Oosterbeek, doek 107x87 cm ...[more]

Jan Mankes (1889-1920)Melkende boerin, houtsnede, gedrukt in zwart op roze papier, 19x14 cm ...[more]

Jan Mankes (1889-1920)Kraaitje, houtsnede gedrukt in bruin op wit papier, 11,5x10 cm ...[more]

Jan Mankes (1889-1920)Paard, ets gedrukt in bistre op wit papier, 12x16 cm ...[more]

Frans Storm (1905-1998)Zeegezicht, doek 60x70 cm ...[more]

Los 442

Gietijzeren 18e eeuwse haardplaat met afbeelding van St Joris en de draak 53x62 cm

Los 443

Oosters handgeknoopt kleed, decor Mihr, 204x115 cm

Los 444

Anoniem, 6 diverse aquarellen met wit krijt opgehoogd van vrouw in kleding van Russia, Spain, Italy, England, France en Germany, per stuk 27x18 cm

Los 445

Onduidelijk gesigneerd zeilboot op meer, board gedateerd 1984, 24x33 cm ...[more]

Rosa Catherina Mogendorff (1907-1969)Oosters tafereel met 2 figuren, aquarel gedateerd 1928, 28x44 cm ...[more]

Los 447

Oud hangeknoopt Oosters kleed, 195x111 cm

Los 448

Oosters handgeknoopt kleed 204x126 cm

Los 449

Handgeknoopt Oosters kleed, 162x122 cm

Los 450

Oosters handgeknoopt kleed (slijtage), 223x130 cm

Los 451

Eiken tinbuffet met laden in de onderkast, 176 cm hoog, 107 cm breed, 40,5 cm diep

Los 452

20 stuks diverse antieke tinnen gebruiksvoorwerpen

Los 453

2 Antieke tinnen schotels, 40 en 44 cm diameter, 3 tinnen kannen en een tinnen brandewijnkom ...[more]

Los 454

Oosters handgeweven kleed met voorstelling van jacht 145x74 cm

Los 455

Zeer fraaie Kelim met geometrische motieven, 205x152 cm

Los 456

Antieke topografische kaart, Utriusque Frisiorum Regionis noviss desciptio, 1568, 34x51 cm

Los 457

Antieke topografische kaart Guiljelmus Blaeu, Tabula Magellancia, uit 1635, 42x54 cm

Los 458

Antieke topografische kaart van Dockum, J Bleau uit 1649, 41x54 cm

Los 459

Antieke topografische kaart, Tabulae Domini Groeningae Quae et complectitur maximam paretem Drentiae Emendata a F de Wit, ca. 1670, 47x55 cm

Los 460

2 inheemse speren waarvan 1 met houten schede 266 cm en 295 cm hoog en houten boog 213 cm

Lars Norrman (1915-1979)Landschap met aanleg van stuwmeer, kleurenlitho 221/310, 28x41 cm ...[more]

Lars Norrman (1915-1979)Landschap met electriciteitsmasten, kleurenlitho 221/310, 28x41 cm ...[more]

Helen Sieger (1911-2010)Compositie met figuur, litho gedateerd 1982, 79/100, 38x32,5 cm ...[more]

Los 464

Anoniem, Compositie zonder titel, gemengde techniek 62x46 cm

Jan Louis Vorkink (1933-2010)Compositie zonder titel, litho gedateerd 1969, 31x42 cm ...[more]

Oscar Venema (1971-)Compositie met muzikanten, olieverf 45x45 cm ...[more]

Los 467

Onduidelijk gesigneerd, Compositie met hanen, aquarel op textiel, 50x38 cm

Los 468

2 Oude affiches van wijnveilingen bij Christies gehouden in 1815 en 1901, per stuk buitenmaat 80x53 cm

Los 469

Gesigneerd Johannes Eerdmans, Stilleven met koffiemolen en geemaillerde voorraadbus, doek 54x64 cm

Joos Javitaa (1867-1941)Madonna met Kind, doek 80x65 cm ...[more]

Los 471

Facetgeslepen spiegel in een rijkbewerkte eiken lijst, 111 cm hoog, 119 cm breed, 13 cm diep

Los 472

Onduidelijk gesigneerd, Vaas met asters en appels op tafel, doek 73x60 cm

Anton Heyboer (1924-2005)Spetterkip, crayon 20x28 cm ...[more]

Los 474

Gesigneerd Lecomte, E, getiteld Enfant, board 51x56 cm

Frank Richard Rosen (1946-)getiteld Atol, zeefdruk gedateerd 1996, 29/60, 64x48 cm ...[more]

Cees Dolk (1949-2016)Compositie met titel Dish 3, zeefdruk 9/50, 55x70 cm ...[more]

Los 477

Platimum award, Abel Onderweg, platina singel voor verkoop van meer dan 60.000 exemplaren

Klaas Gubbels (1934-)Composistie, litho e.a. gedateerd 1988, 48x34,5 cm ...[more]

Sighard Gille (1941-)Haus des Berges, ets gedateerd 1973, 11/24, 55x47 cm ...[more]

Lucebert (1924-1994)Compositie van man met hond, kleurenlitho gedateerd 1973, 168/225, 37x52 cm ...[more]

Los 481

Onduidelijk gesigneerd, Compositie met vele figuren, gemengde techniek gedateerd 1995, 40x53 cm

Los 482

Fraaie Kelim 280x161 cm

Loading...Loading...
  • 1744 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose