- Afrikana (42)
- Aquarelle (34)
- Armband-, Taschenuhren (2)
- Asiatika (125)
- Barometer (9)
- Bronzen (11)
- Bücher (12)
- Design (78)
- Elektronik (13)
- Elfenbein (11)
- Etchings, Graphics (2)
- Foto und Film (11)
- Gemälde (137)
- Glas (43)
- Graphik (44)
- Keramik (18)
- Kleinzeug (246)
- Kristallglas (7)
- Küchengeräte (11)
- Kupfer (16)
- Leuchten, Lampen (47)
- Lladro Porcelain (106)
- Messinstrumente (13)
- Miniaturen (1)
- Möbel (82)
- Münzen, Briefmarken (23)
- Musikinstrumente (3)
- Nähzeug (3)
- Porzellan (21)
- Radierungen (6)
- Sakrale Kunst (12)
- Schmuck (1)
- Schränke (32)
- Sitzmöbel (19)
- Skulpturen (26)
- Sonstiges (105)
- Spiegel (19)
- Spielzeug (60)
- Stand-, Wanduhren (119)
- Steinzeug, Fayence (47)
- Teppiche (73)
- Tische, Stühle (5)
- Versilbertes (5)
- Waffen, Historica (18)
- Zinn (2)
- Collectables (580)
- Furniture (157)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (137)
- Asian Art (125)
- Clocks, Watches & Jewellery (121)
- Fine Art & Antiques (108)
- Carpets & Rugs (73)
- Ceramics (65)
- Models, Toys, Dolls & Games (60)
- Prints (52)
- Glassware (50)
- Lighting (47)
- Ethnographica & Tribal Art (42)
- Watercolours (34)
- Sculpture (26)
- Arms, Armour & Militaria (18)
- Scientific Instruments (13)
- Books & Periodicals (12)
- Cameras & Camera Equipment (11)
- Silver & Silver-plated items (5)
- Jewellery (1)
- Nur Lose mit Abbildungen
1737 Los(e)/Seite
Joop Kropff (1892-1979)
Joop Kropff (1892-1979)Geit langs sloot bij hek in landschap, paneel, 18x24 cm ...[more]
Ids Wiersma (1878-1965)
Jan Roede (1914-2007)
Jan Roede (1914-2007)Verso titel Aan zee, doek gedateerd 1969, 40x50 cm ...[more]
Arend van de Pol (1886-1956)
Arend van de Pol (1886-1956)Hollands landschap met boer met kudde schapen bij schuurtje aan plas, doek 45x60 cm (restauratie) ...[more]
Hendrikus Alexander van Ingen (1846-1920)Koe in weiland, paneel 21x33 cm ...[more]
Paul Bodifee (1866-1939)
Paul Bodifee (1866-1939)Aangemeerde schepen in de winter, verso sticker met notitie Turfhaven bij winter, paneel 37x57 cm ...[more]
Lodewijk Philippus Stutterheim (1873-1943)Hollands landschap met molen en aangemeerde boot, doek 20x45 cm ...[more]
Paul Bodifee (1866-1939)
Paul Bodifee (1866-1939)2 figuren langs vaart, verso sticker met notitie Aan de treklijn, paneel 37x61 cm ...[more]
Cornelis Johannes van Hulstijn (1811-1879)Bloemstilleven, paneel 18x24 cm ...[more]
Friese vroeg 19e eeuwse staartklok in eiken kast met beschilderde wijzerplaat, halfvolle gezwarte zuilen en latoenen op kap 148 cm hoog ...[more]
18e eeuwse messing lantarenklok met adres Draper Witham 19 cm hoog, 11,5 cm breed (1 armpje van belsteun gebroken)
Antieke vuurvergulde Franse pendule met figuur op top met kroon, ca. 1840, 42,5 cm hoog. (Compleet en goed lopend)
David Adolf Constant Artz (1837-1890)Moeder en dochter in de duinen, paneel 28,5x22 cm ...[more]
Jan van Vuuren (1871-1941)
Jan van Vuuren (1871-1941)Bospad met berken, doek 47,5x41 cm (restauratie) ...[more]
Karl Kaufmann (1843-1902)
Baruch Lopes de Leao Laguna (1864-1943)Arbeider op het land met schep, doek 62x50,5 cm ...[more]
Ludwig Dill (1848-1940)
Onduidelijk gesigneerd, Schelpenvisser op het strand met boten op volle zee, doek 41x51 cm
1737 Los(e)/Seite