Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem
Live Übertragung

Auktionstag(e)


  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-610)

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Ort der Versteigerung

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Verfeinern Sie Ihre Suche

Auktionshaus-Kategorie

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

1744 Los(e)

Sortieren nach:

  • Oberkategorie
  • Liste
  • Galerie
  • 1744 Los(e)
    /Seite

Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.

Los 9274

Koop van 12 wanddecoraties waaronder tekeningen, aquarellen en litho's

Los 9275

4 Davo postzegelalbums met postfrisse postzegels Groot Brittannie

Los 9276

15 Davo postzegelalbums met postfrisse postzegels Nederland

Los 9277

2 dozen divers wo. kaststellen, Porceleyne Fles tegeltjes, plastiek hoofdje, makkum schaaltje, Rosenthal dekselbakje, houtsnede Heemstede, geglazu...

Los 9278

Doos met divers porselein en aardewerk

Los 9279

2 dozen met klassieke porseleinen beeldjes, beeldengroepjes en bloemstukjes waaronder Royal Albert

Los 9280

Grote koop divers bijou onedel, ca. 16 kilogram

Los 9281

Verzameling 19e eeuwse fotolijstjes met geschilderde en getekende portretjes en 3 foto's

Los 9282

Regina Gouda plateel 11-delig gebaksstel met decor Robur (diverse randschade, Mettlach aardewerken schenkkan 26 cm hoiog (haarlijntje), 3 Tichelaa...

Los 9283

Doos met verzameling postfrisse Franse postzegels, souvenir Philatelique enveloppes, boekjes Portraits de Region etc

Los 9284

Doos divers w.o. houten Pinokkio, porseleinen koffiemolen, Chinese cloisonne vaas, twee wandborden, prent van St. Stevenskerk te Nijmegen, Delftsb...

Los 9285

Doos met divers koperwerk, toeters, barometer, buitenlands muntgeld, 2 oosterse pillows 34x32 cm

Los 9286

Doos divers met tin en glazen siertablet met mythologische voorstelling

Los 9287

Doos met diverse geslepen kristallen glazen en karaf

Los 9288

Doos met diverse kwartetspellen

Los 9289

Doos met speelgoedautootjes waaronder Siku, Supercar collection, Burago, Conrad etc

Los 9290

Doos met verzameling Engelse postzegels en postzegelboekjes Royal Mail Book of Stamps en insteekalbums met postzegels wereld

Los 9291

2 dozen divers b.u. koperen jachthoorn, Meca aardewerken tableau van wijze vrouw, eierschaalstijl lamp, Imari kaststel, ruiterkap, fles wijn in ki...

Los 9292

Doos divers w.o. moccaserviesje, Franse dekselschaal (schade), Spaans beeld in de stijl van Lladro, gekleurde glazen, aardewerken muurtje met beel...

Los 9293

Doos met Art Deco en Vintage lampjes, klokjes, geemailleerd reclamebordje en bureauaccessoire

Los 9294

Doos met Oosters koperwerk en messing objecten

Los 9295

Doos met albums en diverse losse postzegels postfris en gestempeld en boekjes ...[more]

Los 9296

Doos divers b.u. diverse mineralen, koralen, woestijnrozen, kraantjeskan en spijkerbol

Los 9297

Doos divers b.u. Annagroene Bazel glazen, viooltje, bijoukistje, Beethoven CD box 40x, 2 verrekijkers, 2 Goebel vogeltjes, 2 penningen, Wedgwood b...

Los 9298

2 dozen met verzameling kunststof en porseleinen olifanten

Los 9299

2 dozen met porseleinen eet- en drinkservies, Imperial PSL Montreux

Los 9300

Koop divers w.o. aardewerken pan met deksel, vermoedelijk Afrika, olielampjes en oude kruikjes

Los 9301

Doos met 5 antieke fotoalbums voor kartonnen foto's, periode omstreeks 1900 en notenhouten Spaanse beschilderde dekselpot voor bol touw of garen 1...

Los 9302

Doos met ruitjeskristallen schotels en schalen

Los 9303

Doos met oude glasnegatieven van foto's vermoedelijk jaren 30, Nikon D40, Minolta Dynax 4, Minolta Dynax 7000i, Nikai, Leica II mini, Canovision E...

Los 9304

Doos met antieke tinnen schotels, kandelaren, maatkannen etc

Los 9305

Doos met albums en losse postzegels wereld

Los 9306

Doos met divers bont, Oosters handgeknoopt kussen en doos met lampjes, pijpen, verrekijker, kurken, bestek etc ...[more]

Los 9307

3 dozen met carbidlampjes, stormlampjes en olielampjes ...[more]

Los 9308

Doos diverse glazen, roomkannetje, verstuivers met zilver montuur en gemerkt Sterling en een blauw aardewerken bus met zilveren deksel

Los 9309

Doos met Delftsblauw aardewerk waaronder Porceleyne Fles en Delfts polychroom aardewerk

Los 9310

Doos met kobaltblauwe glazen 7-delige karafset, bonbonnieres, vaasjes, paars glazen vaas en rood schaaltje

Los 9311

2 dozen met lp's en singeltjes, meest rock en popmuziek jaren 70/ 80 ...[more]

Los 9312

Doos met albums en losse postzegels, briefpost etc. meest gestempelde postzegels van Nederland, Ned. Indie, Ned. Antillen, Suriname, Nieuw Guinea,...

Los 9313

Doos met Aziatisch porselein, keramiek, spekstenen leeuwtjes, glazen decoratie met tekst, en kunststof leeuw

Los 9314

Doos LP's uit de jaren 60 en 70, b.u. Nederlandstalig, Singles van minder bekende artiesten en diverse verzamelalbums ...[more]

Los 9315

Doos divers bijou en noten kolompendule

Los 9316

2 Dozen met porseleinen serviesgoed, glazen vakkenschaal op draaiplateau, glazen vakkenschaal op hoge voet etc

Los 9317

Doos met oude spelletjes en blokkendozen

Los 9319

Doos met oude bakelieten langspeelplaten

Los 9320

Verzameling bijou in 6 doosjes

Los 9321

Doos met lp's, meest jaren 70 waaronder jazz muziek

Los 9322

Glazen hanglamp met koperen montuur 48 cm hoog, 2 losse glazen hanglampen 61 cm hoog en oranje glazen tafelschemerlamp met gestoffeerde kap, omstr...

Los 9323

Doos met Suske en Wiske stripboeken

Los 9324

Doos LP's uit de jaren 60 en 70 met bekende artiesten wo. The Beatles, The Rolling Stones, Bob Dylan, Neil Diamond, The Police, Stevie Wonder en J...

Los 9325

Hoog houten beeld van tijger 101 cm hoog, betonnen haan 46 cm hoog en kip 25,5 cm hoog en gietijzeren uil als kaarshouder 26,5 cm hoog

Los 9326

2 dozen b.u. diverse schelpen en koralen

Los 9327

3 dozen b.u. diverse mineralen

Los 9328

Doos diverse mineralen w.o. agaat, en rozekwarts

Los 9329

2 dozen b.u. fossielen en woestijnrozen

Los 9330

2 dozen b.u. diverse mineralen wo. vele amethisten

Los 9331

2 dozen b.u. diverse mineralen

Los 9332

Doos met porselein, aardewerk, plate, tin en kristal

Los 9333

Grote koop serviesgoed Wedgwood Moss Rose bestaande uit 6 platte borden, 5 diepe borden, 5 ontbijtborden, 6 soepkommen met schotel, 7 saladeschaal...

Loading...Loading...
  • 1744 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose