Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem

  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-610)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

  • Kleinzeug (248)

Schätzpreis

248 Los(e)

  • Auktionshaus-Kategorie,
  • Künstler / Marke
  • 248 Los(e)

Los 2036

Los 2123

Koop van 11 wanddecoraties waaronder kleurenlitho's, aquarellen periode 18e/20e eeuw

Los 2124

Los 2126

Koop wanddecoraties waaronder aquarellen, etsen, gravures etc

Los 2127

Los 2128

10 diverse wanddecoraties waaronder aquarel, pastrel, etsen en 3 x grafiek

Los 2129

Los 2178

Koop van 17 wanddecoraties waaronder tekeningen van Antoon Markus, etsen, gravures en houten decoratie, periode 18e/20e eeuw

Los 2179

13 stuks 19e en 20e eeuwse etsen, gravures, aquarel, tekening, olieverf, foto's en zijde decoratie ...[more]

Los 5139

Verzameling diverse olifantjes metaal en hout

Los 5140

Verzameling diverse olifantjes rood w.o. gekleurd koraal ...[more]

Los 5141

Verzameling diverse olifantjes groen w.o. malachiet

Los 5232

Koop speelgoedauto's in originele verpakking, Dinky Toys, Matchbox, ca 40 stuks ...[more]

Los 9004

3 Oosterse handgeklnoopte kleedjes 47x45 cm, 59x45 cm en 119x77 cm en aardewerken bloempot met guirlande versiering 25,5 cm hoog, 30,5 cm diameter

Los 9005

Los 9010

Oosterse koperen bewerkte potten, hengselbak, schotel en schenkkan

Los 9011

4 wandklokken wo. Zaanse klok, zonneklok (ruitje en klepel manco), Tempus Fugit (klepel manco) en polychroom gekleurde wandklok

Los 9013

Los 9014

Los 9015

Doos met Cona koffiemachine, kristallen bowlschaal met lepel en glazen coupe met geetst vogeldecor

Los 9016

Doos met porseleinen kop en schotels Rosenthal, borden, schaal met gedecoreerde voorstelling, en divers aardewerk

Los 9017

Los 9018

Los 9019

Doos Lladro porselein w.o. Lladro Society, plaquettes, sleutels en schotels

Los 9020

Los 9022

Doos met divers porselein en aardewerk

Los 9023

Los 9024

Doos met koperwerk, plate, ovaal houten Scwarzwalder bestoken doosje, tafelstel, Art Deco kandelaren etc

Los 9025

Doos met antieke houten theekistjes, Oosterse houten doosjes met mozaiek inlegwerk, houten boekensteunen en documentenkist ...[more]

Los 9026

Los 9027

Doos met divers porselein

Los 9028

35 kristallen geslepen glazen uit drinkservies

Los 9029

Los 9030

Doos met aardewerken en glazen vogelbeelden, tegels in lijst, glazen vaas en porseleinen schotel  ...[more]

Los 9031

Los 9032

Doos met Aziatisch houtsnijwerk, lakdoosjes en cloisonne ...[more]

Los 9033

Los 9034

Doos met gekleurde pastaglazen stopflesjes, dekselbakjes, vaasje, schaaltje, verstuiver, blauwe siervaas en ruitjeskristal

Los 9035

Doos met divers Duits- en Frans porselein waaronder KPM, ontwerp Trude Petri en Limoges

Los 9036

Doos met diverse gekleurde en beschilderde karaffen waaronder Art Deco, Brockway, Boheems en gekleurd glazen toiletstel

Los 9038

Doos met oude Engelse aardewerken schaal van T&R Boote en  schotels waaronder Booths etc ...[more]

Los 9039

Doos divers glaswerk b.u. presse papiers, gekleurde vaasjes en kristal

Los 9044

Los 9045

Doos met plate bowlkom op houten sokkel, theepot, koffiepot, servettenhouder, aardewerken dienblaadjes en onderzetters in metalen montuur etc

Los 9046

Doos met Hollands porselein, aardewerk, plateel, aantal tegels waaronder Porceleyne Fles Delft, Rozenburg, Tichelaar Makkum

Los 9047

Doos met Art Deco geslepen glazen, gekleurde karaf en glaasjes op hoge groene voet

Los 9049

Doos met Porceleyne Fles Delft aardewerken schotel uit 1911, kristallen kaasstolp op onderschotel, aardewerken schotels en gipsen kunstwerk

Los 9050

Doos met Colani glazen karafset, champagneglazen, whiskykaraf en blauwe fruitschaal op voet USA ...[more]

Los 9051

Los 9052

Doos divers w.o. theestel, schalen en kristallen coupe

Los 9053

Los 9054

Doos divers w.o. incompleet Biedermeier theestel, Goudsaardewerken kastkommen en plateel

Los 9055

3 dozen met porseleinen eet- en drink serviesgoed met Zwiebelmuster decor, bestaande uit vnl. Meissen en Koppelsdorf ...[more]

Los 9056

Doos met houten doosjes, tabaksdoos, doosje met sigaartjes, kistje van der Donk Corona sigaren en houten boekensteun ...[more]

Los 9058

Doos met 34 blauwe porseleinen en aardewerken gevelhuisjes waaronder KLM huisjes

Los 9059

Doos met porselein, aardewerk, plateel waaronder Gouda, Wedgwood en Oud Delft Nijmegen

Los 9060

Los 9061

Doos divers w.o. Boeddha beeldje, spiegeltje, vaas, boekensteunen etc.

Los 9062

2 dozen met meest gekleurde glazen vazen, schaal, bowlpot en porseleinen tafelschemerlampvoet 50 cm hoog ...[more]

  • 248 Los(e)