Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem
Live Übertragung

Auktionstag(e)


  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-610)

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Ort der Versteigerung

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Verfeinern Sie Ihre Suche

Auktionshaus-Kategorie

  • Kupfer (16)
Filter entfernen

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

16 Los(e)

Sortieren nach:

  • Auktionshaus-Kategorie,
  • Künstler / Marke
  • Liste
  • Galerie
  • 16 Los(e)
    /Seite

Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.

Los 206

8 stuks antiek keukengerei w.o. schuimspanen, lepels en vorken

Los 361

Messing trommel met houten binnenbak 18 cm hoog, 32 cm breed, 16,5 cm diep

Los 2095

Antieke koperen beddepan, aker en doofpot

Los 2153

Grote koperen aker 42 cm hoog, 52 cm diameter, raamspuit, spuit en poffertjespan met oren 60 cm breed

Los 5050

Koperen mintgroene en goudkleurige Art Deco vaas met decor van bomen, gemerkt Ikora WMF ca. 1930, 15 cm hoog

Los 5058

Fraai bewerkte klassieke koperen fotolijst met ovaal in midden en strik op top 26,5 cm hoog, 18 cm breed  ...[more]

Los 5076

Rond fraai bewerkt koperen doosje 2,7 cm hoog, 7 cm diameter, ovale koperen doos met opengewerkte deksel en haan in midden 13,5x8,5 cm en ovale ho...

Los 5077

Ovaal koper dekselbakje met reliefdecor van diverse plaatsen en op de deksel de stervende leeuw van Luzern, ca. 1900, 12 cm hoog

Los 5085

Messing inktstel met glazen inktpot met tinnen deksel 9,5 cm hoog, 24x15 cm

Los 5090

Koperen kaartendoosje, rijkbewerkt met druivenranken, gemerkt Elkington & Co 10,5x7 cm, antieke schaar 21 cm, bronzen beeld van liggende hond 14,5...

Los 5100

Bronzen vijzel met stamper naar antiek model, 10 cm hoog

Los 5121

2 koperen Jugendstil dienblaadjes 32,5x15 cm en 36,5x22 cm en Belgisch aardewerken fruitschaal 11 cm hoog, 24 cm diameter

Los 9012

Divers koperwerk waaronder puddingvormen, ketels etc en metalen ketel

Los 9067

Koperen haardscherm met gedreven decor 86 cm hoog, 58 cm breed, kolenbak, rechthoekige bak met rooster, ronde hengselbak, ovale jardiniere en Turk...

Los 9078

19e eeuwse ovale mahonie gekuipte theeemmer met koperen binnenbak, koperen emmer, kolenbak, fraai gedreven beddenpan, schuimspaan en ketels

Los 9156

Koop divers koperwerk en bronzen lavabo

Loading...Loading...
  • 16 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose