Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem
Live Übertragung

Auktionstag(e)


  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-610)

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Ort der Versteigerung

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Verfeinern Sie Ihre Suche

Auktionshaus-Kategorie

  • Möbel (82)
Filter entfernen

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

82 Los(e)

Sortieren nach:

  • Auktionshaus-Kategorie,
  • Künstler / Marke
  • Liste
  • Galerie
  • 82 Los(e)
    /Seite

Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.

Los 5

Eiken cilinderbureautje op onderstel met regelverbinding en voorzien van hekwerk met gestoken decor, ca. 1900, 127 cm hoog, 85 cm breed, 59 cm diep

Los 21

Antiek 2-delig klepbureau met dubbelgebogen onderkast, en fraai brons beslag, Holland ca. 1775, 112 cm hoog, 122 cm breed, 62 cm diep

Los 32

Antiek klepbureau met fraai nestwerk achter de klep, Holland ca. 1790, 107 cm hoog, 103 cm breed, 60 cm diep

Los 42

Antieke 2-delige mahonie op eiken hoekkast met jaloeziedeuren, Holland ca. 1820, 206 cm hoog, 68x68 cm (rolluik moet nagekeken worden) ...[more]

Los 46

Eiken Louis Seize stijl speeltafel met groen vilt ingelegd blad 78 cm hoog, 82 cm breed, 41,5 cm diep, blad uitgeklapt 82x82,5 cm (klein stukje li...

Los 50

Noten tafeltje op 3-poot en blad met accoladerand 74 cm hoog, blad 68,5x53 cm

Los 60

Mahonie op eiken met intarsia Louis Seize demi lune tafeltje met 2 lades 76,5 cm hoog, 86,5 cm breed, 43 cm diep ( beslag op lades van latere datu...

Los 63

Noten demi lune wandtafel zonder laden, 70,5 cm hoog, 81 cm breed, 41 cm diep

Los 80

Notenhouten tafel in octagon vorm, 73 cm hoog, 74x74 cm

Los 85

Eiken armstoel met rijk bewerkt frame en geborduurde stoffering, ca. 1900, rughoogte 127 cm

Los 92

Eiken Art Deco dressoir, 116 cm hoog, 179 cm breed, 50 cm diep

Los 102

Eiken vroeg 19e eeuwse pottenkastje met rolluikdeurtje en laadje 69 cm hoog, 45 cm breed, 31 cm diep

Los 106

Eiken rijkbestoken kastje met 2 deurtjes, laadje, zuilen en briefpanelen zijkanten 119,5 cm hoog, 55,5 cm breed, 34 cm diep  ...[more]

Los 117

Mahonie gueridon met fraai bestoken 8-kantige bladrand en kolompoot op 3-spant, blad kan gekanteld worden 68 cm hoog, 44,5 cm diameter ...[more]

Los 121

Eiken etagetafeltje met steekwerk en opbergruimte onder klep 77,5 cm hoog, 63 cm breed, 40 cm diep

Los 126

Amelander hoekkastje met beschilderd mythologisch decor op grenenhout, periode 1700-1750, 113 cm hoog, 39 cm diameter

Los 127

Amelander klaptafel, flap aan de wand, geschulpt vurenhouten blad met beschilderd mythologisch decor en staand op kolompoot met 3 tenen, ca. 1700-...

Los 130

Wortelnotenfineer op eiken commode met enkelgebogen front en blad met accoladerand, 19e eeuw, 77 cm hoog, 88 cm breed en 56 cm diep

Los 132

Miniatuur noten 4-laads commode 30 cm hoog, 30 cm breed, 14,5 cm diep

Los 138

Eiken dubbelgebogen 4-laads commode met messing beslag, accoladerand blad, staand op klauwpoten, 18e eeuw  82,5 cm hoog, 102 cm breed, 58 cm diep ...

Los 146

Ronde noten salontafel op kolompoot met groene balustervormige zuil, 64 cm hoog, 86 cm diameter

Los 174

Schwarzwalder houten paraplustandaard in beer uitvoering 88 cm hoog (knaagschade aan oor en zijkanten stok)

Los 190

Rond houten tafeltje met spinneweb motief in bovenblad, met onderschap 53,5 cm hoog, 74,5 cm diameter ...[more]

Los 197

Notenfineer 2-laads dressoir met gecontourneerd blad, gestoken accenten, intarsia in front en staand op voluutvormige gestoken poten, 91 cm hoog, ...

Los 215

Mahoniefineer op eiken Louis Seize toilettafel met intarsia, opklapbare spiegel, opklapbare blaadjes, 3 laadjes waarvan 2 met porseleinen medaillo...

Los 218

Naar antiek model kastanjehouten met grenen 1-laads betaaltafel met zwaluwstaartverbinding, 75 cm hoog en bladmaat 121x130 ...[more]

Los 227

Miniatuur eiken boekenpers met 3 laadjes 73 cm hoog, 31,5 cm breed, 15 cm diep

Los 230

Houten verguld hoekstoeltje metr klassiek beklede zitting 67 cm hoog, 54 cm breed

Los 252

Rijkbestoken houten tafeltje met bloemmotief 65,5 cm hoog, blad 51x49 cm

Los 253

Eiken sidetabel met brede laden en rijkgestoken decor, 92 cm hoog, 167 cm breed, 53 cm diep

Los 264

Ronde eiken lage centre table met fraai bestoken rand met kantelen, getordeerde zuilen en hexagonaal spinneweb pootverbinding 60 cm hoog, ...[mor...

Los 266

2 Klassieke bijzettafeltjes met rijkgestoken frame, webbing onderblad en los natuurstenen blaadje, 72 cm hoog, 46 cm diameter

Los 267

Mahoniefineer op eiken Louis Seize pottenkastje 64 cm hoog, 45,5 cm breed, 30 cm diep ...[more]

Los 279

Mahonie demi lune 2-deurs rolluikkastje 71 cm hoog, 67 cm breed, 32 cm diep

Los 289

Mahoniefineer op eiken met intarsia biesjes demi lune tafel met 2 lades 79 cm hoog, 77,5 cm breed, 43 cm diep  ...[more]

Los 295

Mahoniefineer 4-laads commode, 96 cm hoog, 105 cm breed en 58 cm diep

Los 311

Miniatuur eiken dekenkistje, 26,5 cm hoog, 47 cm breed, 23,5 cm diep

Los 314

Essen met notenfineer op eiken ovale Louis Seize stijl tafel met intarsia en glasplaat 72 cm hoog, blad 103,5x82,5 cm ...[more]

Los 320

Mahonie schrijftafel met lade en 2 klapbladen, 73 cm hoog, uitgeklapt 120x67 cm

Los 329

Mahoniefineer op eiken Louis Seize stijl toilettafel met koper ingelegde biesjes, opklapbaar blad, spiegel, opbergruimte en 2 laadjes 76,5 cm hoog...

Los 334

Handwerktafel met intarsia schaakbord en diverse opbergvakken, op rijkbestoken houten driepoot, 75 cm hoog, blad: 45x45 cm

Los 337

Antiek beschilderd hoekkastje met decor op de deur, 153 cm hoog, 49x49 cm

Los 341

Mahonie bibliotheektrapje met skai bekleding

Los 348

Notenfineer 3-laads commode staand op klauwpoten, 74,5 cm hoog, 110 cm breed en 53 cm diep

Los 353

Wortelnoten op eiken handwerktafeltje met wolzak, 75,5 cm hoog, 46 cm breed, 37,5 cm diep

Los 359

Mahonie Louis Seize 2-deurs rolluikkastje met lade 72,5 cm hoog, 75,5 cm breed, 36 cm diep

Los 367

Eiken halve maan  kastje met jaloeziedeurtjes, 63 cm hoog, 70 cm breed, 36 cm diep ...[more]

Los 380

Antiek noten kastje met lade en jaloeziedeurtjes, 72 cm hoog, 81 cm breed, 38 cm diep

Los 391

Antiek wortelnoten op eiken klepbureau met dubbelgebogen onderkast met 2 grote en 2 kleine laden en fraai interieur achter de klep, Holland ca. 17...

Los 417

Noten Biedermeier tafel met palissanderhouten gecontourneerd blad en marqueterie van muziekinstrumenten en bloemen 75 cm hoog, 75x58,5 cm

Los 427

Noten speeltafel met groen vilt ingelegd blad 77 cm hoog, 85 cm breed, 41,5 cm diep, uitgeklapt 85x83,5 cm

Los 433

Eiken 18e eeuwse dekenkist met panelen in front en staand op slofpoten, 87 cm hoog, 134 cm breed en 74 cm diep

Los 488

Mahonie fauteuil met gestoken kuif en groene stoffering

Los 508

Engels noten toiletmeubel met klapspiegel, 159 cm hoog, 118 cm breed, 49 cm diep

Los 512

Mahoniefineer 19e eeuwse speeltafel met getorste poten en rood vilt ingelegd blad 78 cm hoog, 84 cm breed, 41 cm diep, uitgeklapt 84x83 cm  ...[m...

Los 513

Neo Louis Seize wandtafeltje met glazen blad, 75,5 cm hoog, 69,5 cm breed, 26 cm diep

Los 546

19e eeuwse Hollandse eiken dekenkist met bestoken panelen aan front, 71 cm hoog, 124,5 cm breed en 61,5 cm diep

Los 550

Klassieke piedestal ca. 1900, 124 cm hoog

Los 554

Antieke Hollandse eiken schrijftafel met 2 laden en uittrektableau met schrijfgedeelte en rijk gestoken decor, ca. 1880, 76 cm hoog, 159x106 cm

Los 567

Kastanjehouten 17e eeuwse betaaltafel met lade 75 cm hoog, blad 109x78 cm (stuk ladefront en poot manco)

Loading...Loading...
  • 82 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose