Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem
Live Übertragung

Auktionstag(e)


  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-610)

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Ort der Versteigerung

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Verfeinern Sie Ihre Suche

Auktionshaus-Kategorie

  • Schränke (32)
Filter entfernen

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

32 Los(e)

Sortieren nach:

  • Auktionshaus-Kategorie,
  • Künstler / Marke
  • Liste
  • Galerie
  • 32 Los(e)
    /Seite

Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.

Los 1

19e eeuwse 2-delige eikenhouten Mechelse kast met glas-in-lood deuren, leeuwenkoppen met messing ring, bordenrek en ruimte voor kaststel, 255 cm h...

Los 18

Antieke eiken kast met zwarte accenten en 3 gestoken narrenkopjes, Holland ca. 1850 naar Renaissance stijl, 195 cm hoog, 1745 cm breed, 66 cm diep

Los 29

17e eeuws kruispootkabinet met diverse houtsoorten fineer op eiken, met motieven van sterren en bloemen op binnen en buitenzijde deuren en bloemen...

Los 40

Eiken Geldersche poortkast, laat 18e eeuw , 188 cm hoog, 168 cm breed, 68 cm diep

Los 53

Wortelnoten 2-delige porseleinkast met 3-laads dubbelgebogen onderkast 227 cm hoog, 183 cm breed, 46 cm diep

Los 71

Art Deco dressoir 103 cm hoog, 199 cm breed, 50 cm breed

Los 182

Noten buffetkast met 2 deuren, 2 lades, open vak, opstand met ovale facetgeslepen spiegel, steekwerk van trossen en rocailles, staand op klauwpote...

Los 212

Mahoniefineer op eiken kabinet met 3-laads dubbelgebogen onderkast, op klauwpoten, omstreeks 1760, 241 cm hoog, 187 cm breed, 70 cm diep ...[more]

Los 213

18e eeuws mahoniefineer op eiken Hollands Louis XV kabinet met oplopende kap, steekwerk en paneeldeuren, 2 uitschuifplateaus tussen bovenkast en o...

Los 225

Antiek eiken 5-deurs kast met geprofileerde lijstjes en cannelures aan weerszijden  94,5 cm hoog, 145 cm breed, 47 cm diep ...[more]

Los 231

Mahoniefineer op eiken Louis Seize klapbuffet met 2 rolluikdeurtjes en 3 lades 92 cm hoog, 161,5 cm breed, 61 cm diep (diverse fineerschade)

Los 317

Hollandse noten met wortelnoten 2-delige porseleinkast met 3-laads dubbelgebogen onderkast en gestoken kuif, voorzien van glasplaten. (houten scha...

Los 342

Antiek mahoniefineer op eiken boekenkastje, 150 cm hoog, 91 cm breed, 36,5 cm diep (1 ruitje manco)

Los 364

2-delige mahoniefineer hoekkast in Louis Seize stijl b.u. vitrinegedeelte en gesloten onderkast met jaloeziedeurtjes, 189 cm hoog en 70,5x70,5

Los 372

Mahonie op eiken hoekkastje met jaloeziedeuren en laadjes, Hoilland ca. 1810, 84,5 cm hoog, 74x74 cm

Los 397

Mahoniefineer 2-deurs boekenkastje, 19e eeuw 154 cm hoog, 103 cm breed, 43,5 cm diep ...[more]

Los 405

Mahonie en palissanderfineer op eiken 17e eeuwse kast met 2 deuren met bloemmotief intarsia op deuren buitenzijde en ruitmotief op binnenzijde deu...

Los 420

Mahonie Biedermeier 2-deurs linnenkast met recht geprofileerde kap en bestoken acanthusbladeren, 232,5 cm hoog, 194 cm breed en 63 cm diep

Los 451

Eiken tinbuffet met laden in de onderkast, 176 cm hoog, 107 cm breed, 40,5 cm diep

Los 529

3-delige notenfineer linnenkast, 205 cm hoog, 189,5 cm breed en 56 cm diep

Los 535

Antieke kussenkast met kolommen en fraaie kuif op de overstekende kap, Holland 19e eeuw, 220 cm hoog, 224 cm breed, 89 cm diep ...[more]

Los 548

EikenNeo Renaissance 2-deurs kast met paneeldeuren, gezwarte lijstjes en bestoken fries, op 3 bolpoten 171 cm hoog, 132 cm breed, 59 cm diep ...[...

Los 549

19e eeuwse eiken Neo Renaissance paneeldeurenkast met kussens, gestoken fries waarop putti's fabeldieren, voluten en vaas, gezwarte/gebruinde acce...

Los 555

Hollandse massief eiken 2 deurs rankenkast met recht geprofileerde kap, waar onder bestoken leeuwenkoppen, guirlandes, zwanen, ribbellijsten en ku...

Los 556

2-deurs notenfineer linnenkast met paneeldeuren, 224 cm hoog, 165 cm breed en 54 cm diep

Los 557

Mahoniefineer op eiken 19e eeuwse 2-deurs kast met boogpanelen 225 cm hoog, 173 cm breed, 62 cm diep

Los 558

Hollands notenfineer op eiken kabinet, opknapper, 256 cm hoog, 185 cm breed en 62 cm diep

Los 2099

Notenkleur stellingkast 182 cm hoog, 81 cm breed, 46 cm diep (schap manco)

Los 2130

2-deurs notenfineer Biedermeier linnenkast, 183 cm hoog, 125 cm breed en 44 cm diep

Los 4000

Vitrinekast met metalen frame, rondom glas en glazen schappen en voorzien van verlichting, voormalig Lladro verkoopvitrine, 210 cm hoog, 130 cm br...

Los 4001

Vitrinekast met metalen frame, rondom glas en glazen schappen en voorzien van verlichting, voormalig Lladro verkoopvitrine, 210 cm hoog, 130 cm br...

Los 4002

Metalen vitrine met verlichting, 2 schuifdeuren en glazen schappen, 203 cm hoog, 100 cm breed, 40 cm diep

Loading...Loading...
  • 32 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose