Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem
Live Übertragung

Auktionstag(e)


  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-610)

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Ort der Versteigerung

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Verfeinern Sie Ihre Suche

Auktionshaus-Kategorie

  • Sonstiges (106)
Filter entfernen

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

106 Los(e)

Sortieren nach:

  • Auktionshaus-Kategorie,
  • Künstler / Marke
  • Liste
  • Galerie
  • 106 Los(e)
    /Seite

Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.

Los 2

Schwarzwalder houten fraai bestoken kapstokje vosjager 47,5 cm hoog

Los 3

Vrucht, Coco de Mer, 34x25 cm

Los 10

Eiken demi lune tafel met klapblad, 2 lades en staand op taps toelopende poten, 78 cm hoog, 78 cm breed en 38 cm diep

Los 51

19e eeuwse Duitse spanen doos met litho en handbeschildering en tekst: Das Gluck soll mein Compas die Hoffnung ancher sein, soricht ich meinen cou...

Los 52

Gemerkt onderzijde Jennens & Bettridge London, 19e eeuws papier mache beschilderd dienblad 77,5x60 cm ...[more]

Los 55

Gietijzeren paard en (circus)wagen met losse tijger, 30 x 10 cm, gietijzeren raceauto met beweegbare motorkap, 25 x 9 cm en gietijzeren truck met ...

Los 56

4 gietijzeren polychroom gekleurde spaarpotten Uncle Sam, kerstman, kikkers en jongen met kanon

Los 118

Bronsgekleurd metalen beeld van vrouw met opgeheven schaal 32 cm hoog en zamak inktstel met glazen potjes 19 cm hoog, 27 cm breed

Los 199

Klassieke jardiniere, ca. 1900, 17,5 cm hoog, 43x30 cm

Los 207

Metalen troffee met glazen binnenbak, gedecoreerd met Griekse mythologische figuren, 45 cm hoog, 35x32 cm ...[more]

Los 209

19e eeuwse houten Friese kerfsnee stoof, 18 cm hoog, 25x21 cm (hengsel manco) ...[more]

Los 220

Oude wandelstok met kerfsnee notenhout met inleg van parelmoer, vermoedelijk Oostenrijk ca. 1900, 88 cm

Los 234

19e eeuws houten kistje met 2 stopflesjes, kistje voor lepeltjes of vorkjes met marquetterie en spiegels in interieur, tabaksdoos en theekistje ....

Los 251

IJzeren beschilderde turfbak met koperen versiering 58 cm hoog, 70 cm breed, 33,5 cm diep

Los 324

Antieke Prof. Dr A Krause Universal Globus op houten voet 48 cm hoog (met schade)

Los 326

Globe Terrestre, Girard, Barrere, Thomas, Geographes-Editeurs 17 Rue de Buci Paris France, op houten voet 70 cm hoog (schade aan bol)

Los 358

8-kantige natuurstenen zuil, 101 cm hoog, 24,5 cm diameter

Los 365

4 geweitjes en kaakstukken van reetjes geschoten Veluwe jaren 60 en 70

Los 366

2 borduurwerken achter glas, met voorstellingen van vrouw, hond en papegaai en man met meisje en hond, 19e eeuw  incl. lijst 46x42,5 cm en 50,5x43...

Los 403

6 antieke houten speculaas/koekplankjes

Los 422

Biedermeier theestoof

Los 426

Mahonie 19e eeuwse latten theestoof met koperen binnenbak en ketel

Los 442

Gietijzeren 18e eeuwse haardplaat met afbeelding van St Joris en de draak 53x62 cm

Los 527

Uniform met pet van Koninklijke Marine, technische dienst met de rang van sergeant met diverse onderscheidingen ...[more]

Los 528

Koninklijke Marechaussee uniform, pet en overjas, geen broek aanwezig

Los 532

Taxidermie opgezette zwijnenkop, 50 cm hoog, 47 cm breed en 51 cm diep

Los 533

Taxidermie hertenkop met gewei 69 cm hoog

Los 534

4 eiken schilden met slagtanden van zwijnen, 22 cm diameter

Los 543

Taxidermie buizerd op tak 38 cm hoog en 2 dierenschedeltjes met gewei op houten wandhouder

Los 2005

Sierschouw met elektrische sierhaard, 107,5 cm hoog, 109 cm breed, 33 cm diep

Los 2006

Staande Franse metalen wandkapstok met biljartballen en spiegel, jaren 50, 183 cm hoog, 85 cm breed en 25 cm diep

Los 2031

Ronde zinken emmer, 56 cm hoog, 46 cm diameter en een zinken vuilnisemmer Gemeente Rheden

Los 2034

Textiel wanddecoratie naar, Proportions of the human figure, Vitruvian Man, ontwerp Leonardo da Vinci 197x151 cm

Los 2035

Gelmok lederen motorjas jaren 50

Los 2038

Texier lederen dokterstas ca. 65x30 cm en 3 lederen koffers 45x28 cm, 51x33 cm en 74x43 cm ...[more]

Los 2048

Incomplete zeilboot radiografisch bestuurbaar 127 cm lang, totaal 227 cm hoog

Los 2054

Gezwart houten salontafel met gebogen poot, 38 cm hoog en bladmaat 133x62 cm

Los 2059

Zwarte glazen mozaiek vaas 69 cm hoog, 48 cm diameter, metalen paard 62 cm hoog, 79 cm lang en smeedijzeren haardstel in houder

Los 2062

Hutkoffer 52 cm hoog, 101 cm breed, 57 cm diep

Los 2063

Hutkoffer met bolle deksel 54 cm hoog, 90 cm breed, 50 cm diep

Los 2064

Blauwe hutkoffer 34 cm hoog, 91 cm breed, 52 cm diep en groen metalen kist 30,5 cm hoog, 69 cm breed, 37 cm diep

Los 2072

2 oude houten 3-poot statieven

Los 2089

Paspop met verschillende beweegbare delen, ca. 180 cm hoog ...[more]

Los 2103

Honda motor grasmaaier, onlangs nog een beurt gehad.

Los 2109

Smeedijzeren lectuurbak 65 cm hoog, 41x37,5 cm, eikenhouten specerijenkist 28 cm hoog, 43,5x45,5 cm, ovale facetgeslepen spiegel in eiken lijst 74...

Los 2113

Bruin lederen paardrijzadel met zadeltassen en stijgbeugels

Los 2114

Eikenhouten schouw met recht geprofileerde kap waar onder bestoken leeuwenkoppen, rozetten, vogeltjes, voluten en guirlandes, 162 cm hoog,160 cm b...

Los 2121

Vurenhouten verstelbare tekentafel met teakhouten blad, ingeklapt 89 cm hoog en bladmaat 100x72,5 cm ...[more]

Los 2132

Eind 19e eeuwse houten voederbak met fraai front, 60 cm hoog, 96 cm breed en 39 cm hoog, en 2 antieke langlaufski's 196 cm lang

Los 2135

Legend JR Tour golfset

Los 2136

Gazelle Tranza vouwfiets met 7 versnellingen

Los 2137

Giant Twist damesfiets met elektrische trapondersteuning, framemaat 46, compleet met accuoplader en sleutels

Los 2138

Sparta Flexion goed onderhouden herenfiets met vering in frame, framemaat 54 ...[more]

Los 2139

Kyoso damesfiets, framemaat 58 cm

Los 2140

Originele Gazelle damesfiets, framemaat 55

Los 2141

Lexmark mountainbike, framemaat 49

Los 2145

Antieke ijzeren driewieler kinderfiets

Los 2146

Houten legerkist met inhoud 30,5 cm hoog, 72 cm breed, 41 cm diep

Los 2149

Oude bascule 68 cm hoog, 97 cm breed

Los 2154

Houten tuinbankje met ijzeren frame 120 cm breed, ijzeren mand met daarin glazen wijnfles totaal 71 cm hoog, 54 cm diameter, ijzeren tuinvaas 20 c...

Loading...Loading...
  • 106 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose