- Kategorie,
158 Los(e)/Seite
3 ronde metalen beklede krukjes met opdruk Gasoline en Garage 43 cm hoog, 32 cm diameter
19e eeuws eiken paneeldeurkast met lade en rozet op front, staand op bolpoten, 99 cm hoog, 76 cm breed en 53 cm diep
Eiken 1-deurs kastje met marmeren blad 82 cm hoog, thonetstoel en rieten mand 39 cm hoog, 70x44 cm
Oude rieten wieg compleet met stoffering, op 2 wielen 70 cm hoog, incl. kap 107 cm hoog, 97 cm lang, 54 cm breed
IJzeren polychroom beschilderde wieg op houten beschilderde dragers 85 cm hoog, 95 cm lang, 62 cm breed
Ovale facetgeslepen spiegel in eiken lijst met steekwerk 94 cm hoog, 60 cm breed (licht weer in spiegel)
Metalen tuinset bestaande uit ronde tafel, 72 cm hoog, 105 cm diameter, 4 stoelen met losse kussens, parasol en plantenbak
2 bistrotafeltjes met gietijzeren onderstel en marmeren blad 71 cm hoog, blad 59,5 cm diameter
Metalen vitrine met verlichting, 2 schuifdeuren en glazen schappen, 203 cm hoog, 100 cm breed, 40 cm diep
158 Los(e)/Seite