- Afrikana (42)
- Aquarelle (34)
- Armband-, Taschenuhren (2)
- Asiatika (125)
- Barometer (9)
- Bronzen (11)
- Bücher (12)
- Design (78)
- Elektronik (13)
- Elfenbein (11)
- Etchings, Graphics (2)
- Foto und Film (11)
- Gemälde (137)
- Glas (44)
- Graphik (45)
- Keramik (18)
- Kleinzeug (248)
- Kristallglas (7)
- Küchengeräte (11)
- Kupfer (16)
- Leuchten, Lampen (47)
- Lladro Porcelain (106)
- Messinstrumente (13)
- Miniaturen (1)
- Möbel (82)
- Münzen, Briefmarken (23)
- Musikinstrumente (3)
- Nähzeug (3)
- Porzellan (22)
- Radierungen (6)
- Sakrale Kunst (12)
- Schmuck (1)
- Schränke (32)
- Sitzmöbel (19)
- Skulpturen (26)
- Sonstiges (106)
- Spiegel (20)
- Spielzeug (60)
- Stand-, Wanduhren (119)
- Steinzeug, Fayence (47)
- Teppiche (73)
- Tische, Stühle (5)
- Versilbertes (5)
- Waffen, Historica (18)
- Zinn (2)
- Collectables (584)
- Furniture (158)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (137)
- Asian Art (125)
- Clocks, Watches & Jewellery (121)
- Fine Art & Antiques (108)
- Carpets & Rugs (73)
- Ceramics (65)
- Models, Toys, Dolls & Games (60)
- Prints (53)
- Glassware (51)
- Lighting (47)
- Ethnographica & Tribal Art (42)
- Watercolours (34)
- Sculpture (26)
- Arms, Armour & Militaria (18)
- Scientific Instruments (13)
- Books & Periodicals (12)
- Cameras & Camera Equipment (11)
- Silver & Silver-plated items (5)
- Jewellery (1)
1744 Los(e)/Seite
Koop met blikken speelgoed waaronder 2x Jaguar XK120 van Model Toys Rossmoyne Ohio, stoommachine, treintjes en mondharmonica ...[more]
Steiff ezel, konijn, paard, hond, schildpad en 3 knuffels niet gemerkt maar mogelijk Steiff; liggende beer, haas en ezeltje met kussen
Buschov & Beck Minerva celluloid pop 47 cm lang en Schildkrot pop Christel 33 cm lang ...[more]
Koop speelgoedauto's in originele verpakking, Dinky Toys, Matchbox, ca 40 stuks ...[more]
Koop van ca. 50 tinnen en karamiek soldaten en indianen w.o. Engelse militairen en een beeldje van Winston Churchill, 8,5 cm hoog ...[more]
8 boeken en miniatuur boekje over verschillende onderwerpen, 17e, 18e en 19e eeuw ...[more]
Koop diverse oude munten w.o. USA en van Nederland o.a. 1 cent 1823 en 1863, Gelriae 1783, 2 maal 2 Stuiver Hollandia 1789 en 1 maal uit 1790
Koopje diverse munten, meest Nederland w.o. 7 zilveren Rijksdaalders, 80 zilveren guldens en munten 625 jaar stad Venlo ...[more]
Algemene Kerkelyke en wereldlyke geschiedenissen des bekenden aardkloots, jaar uitgifte 1728
Medalische Historie der Republiek van Holland etc etc, by Pieter Mortier, boekverkooper op de Vygen-dam te Amsterdam 1690
4 opgerolde schoolkaarten met de onderwerpen Oost-Nederland, Grrot Brittannie en Ierland, In Siberische vlakte en Jartallen ...[more]
Jan Peeters (1912-1992)
3 Oosterse handgeklnoopte kleedjes 47x45 cm, 59x45 cm en 119x77 cm en aardewerken bloempot met guirlande versiering 25,5 cm hoog, 30,5 cm diameter
4 wandklokken wo. Zaanse klok, zonneklok (ruitje en klepel manco), Tempus Fugit (klepel manco) en polychroom gekleurde wandklok
Doos met Cona koffiemachine, kristallen bowlschaal met lepel en glazen coupe met geetst vogeldecor
Doos met porseleinen kop en schotels Rosenthal, borden, schaal met gedecoreerde voorstelling, en divers aardewerk
Doos met koperwerk, plate, ovaal houten Scwarzwalder bestoken doosje, tafelstel, Art Deco kandelaren etc
Doos met antieke houten theekistjes, Oosterse houten doosjes met mozaiek inlegwerk, houten boekensteunen en documentenkist ...[more]
1744 Los(e)/Seite