125 Los(e)/Seite
Bronzen sculptuur van een zittende Pandabeer met bamboebladen in zijn klauwen, gemerkt A Tiot, 69 cm hoog, 53 cm breed, 50 cm diep
Chinese rozenhouten hokker met fraai steekwerk en polychroom kleuren 45,5 cm hoog, 39 cm diameter
2 Chinese rozenhouten tafeltjes met bestoken rand en cloisonne ingelegde bladen 90,5 cm hoog, 30x30 cm
Oosters lakwerk 2-deurs juwelenkabinetje met laadje en deurtjes versierd met stenen bloemenrand en vogels 32 cm hoog, 24,5 cm breed, 15 cm diep
Aziatisch teakhouten rijkbestoken tafeltje met benen figuurtjes ingelegd 46 cm hoog, 43 cm diameter ...[more]
Chinese rozenhouten fraai bestoken 8-kantige hokker met marmeren blaadje 46,5 cm hoog, 39 cm diameter
Aziatisch rozenhouten bureau met glasplaat, 5 lades en fraaie handgrepen, met bijpassende stoel, 76 cm hoog en bladmaat 137x66 cm
Metalen beeld van een 6-armig persoon, Sino, Tibet, bezet met turkois en bloedkoraal, 42,5 cm hoog
Chinese teakhouten kamferkist met bestoken decor en koperen beslag, 40 cm hoog, 80 cm breed en 38 cm diep
Bambang Oetoro, 2 jaren 70 Batik werken, 105x85 cm en 140x40 cm (verkeerd op spieraam)
Grote Japans Imari porseleinen schotel, omstreeks 1900, 54 cm diameter (randchip) ...[more]
Porseleinen siervaas met vele figuren in tuin, Japan ca. 1850, (gelijmd in kraag) 43 cm hoog ...[more]
Chinees porseleinen vaas met blauwe voorstelling van huizen tussen bergan aan zee, omstreeks 1900, 57 cm hoog ...[more]
2 Japanse porseleinen vazen met bloemenmand decor in florale omgeving, 20e eeuw 37 cm hoog
6 Chinese 19e eeuwse borden met blauw wit floraal decor, 24,5 cm diameter (diverse chips
20e eeuws Japans Nanking porseleinen vaas met decor van vazen, dekselpoten en tekst, 2 oren 60 cm hoog (hals gerestaureerd) ...[more]
Chinees porseleinen Wanli schotel met afbeelding van dieren in florale omgeving en bloemen in cartouches 40 cm diameter ( haarlijn en randchipjes)
Oosters porseleinen schotel met decor van vogel in florale omgeving en bloemen in cartouches, omstreeks 1600, 32,5 cm diameter (randchipjes)
Chinees porseleinen Kangxi schotel met drakendecor en Kangxi karaktermerk 34,5 cm diameter (haarlijntje en randchipje)
Chinees porseleinen 8-kantige Famille Vert dekselvaas, gemerkt met Kangxi karaktermerk 44 cm hoog (knop op deksel gelijmd)
Japans porseleinen 19e eeuwse schotel met afbeelding van wijze mannen bij brug en huis in landschap 39,5 cm diameter ...[more]
3 porseleinen schotels met blauw decor van takken en bloemen, China ca. 1750, 1 maal 27,5 cm diameter, 2 maal 25 cm diameter
Japans porseleinen gemberpot met blauwe afbeelding van 2 monniken 16,5 cm hoog en 2 Chinese stenen bewerkte stempels 14,8 cm hoog en 8 cm hoog
3 Chinees porseleinen schotels met verschillende decors 23,5 cm diameter (randchipjes) vaasje 11 cm hoog
Porseleinen kom met blauw decor, China ca. 1950, 8 cm hoog, 18 cm diameter (haarlijnen)
3 Oosterse porseleinen schotels met blauw decor, 22,5 cm diameter (diverse chips en haarlijnen)
3 Imari porseleinen schotels met accoladerand, 20e eeuw 24,5 cm, 27,5 cm en 30,5 cm diameter ...[more]
Eind 19e eeuwse bronzen wierookbrander met figurale- en drakenmotieven, schade aan oor, 29,5 cm hoog
125 Los(e)/Seite