Verfeinern Sie Ihre Suche
Auktionshaus-Kategorie
Kategorie
Sortieren nach:
- Nur Massenlose anzeigen,
- Auktionshaus-Kategorie,
- Kategorie
- Liste
- Galerie
-
248 Los(e)/Seite
Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.
Doos met tinnen schotel met afbeelding van Napoleon, tafelklokje, tin, koper, plate en brons
Japanse lakwerk kist met inhoud b.u. lakwerk kommen, keramieken olie en azijnset van man en vrouw
Doos met kristallen en glazen dierfiguren, bloemen, boten etc waaronder Swarovski ...[more]
Doos met Art Deco en vintage objecten waaronder spaarpotjes, puntenslijper, klokjes etc
Doos met Wedgwood Jasperware, Leerdam glazen vazen en vaasjes waaronder, gelegenheids glas Koningshuis, Copier, bierpul etc ...[more]
Doos met verzameling ruitjeskristallen boterstolp, karaf, onderzetters, geslepen karaf, schaal, 8 groene glazen en doos met 6 blauwe glazen, hoge ...
Doos met antieke schildpaddoosjes met schade, pijpenrekje, houten beschilderde doosjes, bestek met benen heft, kralentasje, bijou, stafje etc
Oude Perzische keramieken tegels en Zuid Europese keramieken tegels met polychroom decor
Koop van 13 wanddecoraties waaronder aquarel van Charles Stanley Reinhart, etsen en litho's met meest erotische afbeeldingen van vrouwen ...[more]
Doos met koperen kandelaren, zakketel, roomkan, kastanjepan, houten wandconsoles, map met litho's, tekeningen etc
Doos met antieke tinnen schaal 35 cm diameter, schotels 30,5 cm, 37 cm, 41,5 cm en diverse maatkannen en bierpullen
Doos met sierglazen vazen, dienblad, Leerdam glazen onderzetters in originele koker, drinkserviesje, tegel etc
Doos met Delftsblauw porselein en aardewerk, Petrus Regout en Societe Ceramique aardewerk etc
Doos divers w.o. schotels als Porceleyne Fles, Tichelaar Makkum presenteerschaaltje, plateel en oosers porselein
2 dozen met bijou, houten paard 54 cm hoog, divers plate porselein, glas, houten kistjes etc
Doos met Oosterse kist, Chinees en Japans porselein, textiel en Mah Jongg spel ...[more]
Doos met 13 Porceleyne Fles aardewerken gelegenheidsschotels uit de periode 1915-1940, 18 cm diameter, dekselvaasje, 2 schotels uit 1981, Rosentha...
Doos met Douwe Egberts wandkoffiemolen, Oosterse objecten, biljartballen, replica houten beschilderde schooltas, beschilderde dekseldoos, kistje v...
Doos met Oosters porselein, kristallen geslepen plateautje gevat in metalen montuur, 19e eeuws porseleinen vaasje, porseleinen en aardewerken beel...
Doos met Hollands aardewerk en plateel waaronder Delfts, Zuid Holland Gouda, Zenith, kristallen geslepen bierpul etc
Doos met Hollands plateel waaronder Iris Gouda, Zenith Gouda, Regina Gouda, Anhem en Tichelaar Makkum aardewerk
Doos met Delftsblauwe porseleinen vazen en Porceleyne Fles aardewerken schotels, schaaltje en vazen ...[more]
Doos met Indisch houtsnijwerk doosjes, poppen voor schimmenspel, religieuze wanddecoratie, crucifixen etc ...[more]
Doos divers w.o. oud album met Poezieplaatjes, Imari schotel, Goudaardewerk kom, lepeldoosjes, koperen olielamp en dienblad
Doos met porseleinen, aardewerken en metalen beeldjes, Chinees porselein, diverse beeldjes en miniatuur koperen pijpcomfoortje met kleipijpjes
Doos Lladro porseleinen beelden met schade, Mother playing with child (chip hoofddoek), 6774 Santa's Magic Touch (kwast manco), 8675 Gathering Flo...
Doos divers w.o. gedecoreerde tinnen kraankan, koperen wandkandelaar, wanddecoraties, lepeldoosje etc.
Doos met Jugendstil ansichtkaarten en fotoalbums, hoedendoos met hoed, metalen reclameplaat Ten Have's koffie en thee, miniatuur wandklokje, koper...
2 Franse gravures getiteld l' Enfouis seur et son compere, Le meunier, son fils, et l'ane 4 reproducties in lijst van Goudsmit, Silversmit, Goudsl...
Koop van 14 wanddecoraties van etsen,gravures, litho's en houten decoratie met voorstellingen van schepen en boten
Doos divers b.u. wandkapstokje, frankeermachine, vruchtenhouten Corpus Christie op crucifix, 4 wanddecoraties, map met vereeniging van der kunsten...
Doos met antiek fotoalbum, stenen buste, boeken, stoeltje, kistje met schaakstukken, Alessi metalen houder en glazen beschilderde fles 41 cm hoog
Doos met diverse wanddecoraties, doos met bontcape en sjawls, Beomaster 900 radio en anatolisch kleed 143x91 cm ...[more]
Oud Van Rossem's Tabaksblik, rond CJ van Houten & Zoon Cacaoblik, Ten Have's Koffie en Theeblik, en 2 onbekende blikken ...[more]
-
248 Los(e)/Seite