Verfeinern Sie Ihre Suche
Sortieren nach:
- Nur Lose mit Abbildungen,
- Kategorie
- Liste
- Galerie
-
157 Los(e)/Seite
Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.
19e eeuwse 2-delige eikenhouten Mechelse kast met glas-in-lood deuren, leeuwenkoppen met messing ring, bordenrek en ruimte voor kaststel, 255 cm h...
Eiken cilinderbureautje op onderstel met regelverbinding en voorzien van hekwerk met gestoken decor, ca. 1900, 127 cm hoog, 85 cm breed, 59 cm diep
Laat 19e eeuwse Soester spiegel in noten lijst bekroond met fraai bestoken kuif, 135x67,5 cm
Antieke eiken kast met zwarte accenten en 3 gestoken narrenkopjes, Holland ca. 1850 naar Renaissance stijl, 195 cm hoog, 1745 cm breed, 66 cm diep
Antiek 2-delig klepbureau met dubbelgebogen onderkast, en fraai brons beslag, Holland ca. 1775, 112 cm hoog, 122 cm breed, 62 cm diep
17e eeuws kruispootkabinet met diverse houtsoorten fineer op eiken, met motieven van sterren en bloemen op binnen en buitenzijde deuren en bloemen...
Antiek klepbureau met fraai nestwerk achter de klep, Holland ca. 1790, 107 cm hoog, 103 cm breed, 60 cm diep
Antieke 2-delige mahonie op eiken hoekkast met jaloeziedeuren, Holland ca. 1820, 206 cm hoog, 68x68 cm (rolluik moet nagekeken worden) ...[more]
Eiken Louis Seize stijl speeltafel met groen vilt ingelegd blad 78 cm hoog, 82 cm breed, 41,5 cm diep, blad uitgeklapt 82x82,5 cm (klein stukje li...
Wortelnoten 2-delige porseleinkast met 3-laads dubbelgebogen onderkast 227 cm hoog, 183 cm breed, 46 cm diep
Mahonie op eiken met intarsia Louis Seize demi lune tafeltje met 2 lades 76,5 cm hoog, 86,5 cm breed, 43 cm diep ( beslag op lades van latere datu...
Eiken armstoel met rijk bewerkt frame en geborduurde stoffering, ca. 1900, rughoogte 127 cm
Eiken vroeg 19e eeuwse pottenkastje met rolluikdeurtje en laadje 69 cm hoog, 45 cm breed, 31 cm diep
Eiken rijkbestoken kastje met 2 deurtjes, laadje, zuilen en briefpanelen zijkanten 119,5 cm hoog, 55,5 cm breed, 34 cm diep ...[more]
Mahonie gueridon met fraai bestoken 8-kantige bladrand en kolompoot op 3-spant, blad kan gekanteld worden 68 cm hoog, 44,5 cm diameter ...[more]
Eiken etagetafeltje met steekwerk en opbergruimte onder klep 77,5 cm hoog, 63 cm breed, 40 cm diep
Amelander hoekkastje met beschilderd mythologisch decor op grenenhout, periode 1700-1750, 113 cm hoog, 39 cm diameter
Amelander klaptafel, flap aan de wand, geschulpt vurenhouten blad met beschilderd mythologisch decor en staand op kolompoot met 3 tenen, ca. 1700-...
Wortelnotenfineer op eiken commode met enkelgebogen front en blad met accoladerand, 19e eeuw, 77 cm hoog, 88 cm breed en 56 cm diep
Moorse hardhouten hoekstoel met fraai parqueterie van parelmoer en verschillende houtsoorten, 72 cm hoog en 50x50 cm
Eiken dubbelgebogen 4-laads commode met messing beslag, accoladerand blad, staand op klauwpoten, 18e eeuw 82,5 cm hoog, 102 cm breed, 58 cm diep ...
Ronde noten salontafel op kolompoot met groene balustervormige zuil, 64 cm hoog, 86 cm diameter
Schwarzwalder houten paraplustandaard in beer uitvoering 88 cm hoog (knaagschade aan oor en zijkanten stok)
Noten buffetkast met 2 deuren, 2 lades, open vak, opstand met ovale facetgeslepen spiegel, steekwerk van trossen en rocailles, staand op klauwpote...
Rond houten tafeltje met spinneweb motief in bovenblad, met onderschap 53,5 cm hoog, 74,5 cm diameter ...[more]
Notenfineer 2-laads dressoir met gecontourneerd blad, gestoken accenten, intarsia in front en staand op voluutvormige gestoken poten, 91 cm hoog, ...
Klassiek Louis Siezestijl armstoel met geborduurde stoffering en bijpassende hokker ...[more]
Eethoek bestaande uit ronde kolompoottafel 73 cm hoog, blad 115 cm diameter met 6 mahoniefineer stoelen met losse gestoffeerde zitting
Mahoniefineer op eiken kabinet met 3-laads dubbelgebogen onderkast, op klauwpoten, omstreeks 1760, 241 cm hoog, 187 cm breed, 70 cm diep ...[more]
18e eeuws mahoniefineer op eiken Hollands Louis XV kabinet met oplopende kap, steekwerk en paneeldeuren, 2 uitschuifplateaus tussen bovenkast en o...
Mahoniefineer op eiken Louis Seize toilettafel met intarsia, opklapbare spiegel, opklapbare blaadjes, 3 laadjes waarvan 2 met porseleinen medaillo...
Naar antiek model kastanjehouten met grenen 1-laads betaaltafel met zwaluwstaartverbinding, 75 cm hoog en bladmaat 121x130 ...[more]
Antiek eiken 5-deurs kast met geprofileerde lijstjes en cannelures aan weerszijden 94,5 cm hoog, 145 cm breed, 47 cm diep ...[more]
Mahoniefineer op eiken Louis Seize klapbuffet met 2 rolluikdeurtjes en 3 lades 92 cm hoog, 161,5 cm breed, 61 cm diep (diverse fineerschade)
Eiken sidetabel met brede laden en rijkgestoken decor, 92 cm hoog, 167 cm breed, 53 cm diep
Ronde eiken lage centre table met fraai bestoken rand met kantelen, getordeerde zuilen en hexagonaal spinneweb pootverbinding 60 cm hoog, ...[mor...
2 Klassieke bijzettafeltjes met rijkgestoken frame, webbing onderblad en los natuurstenen blaadje, 72 cm hoog, 46 cm diameter
Mahoniefineer op eiken Louis Seize pottenkastje 64 cm hoog, 45,5 cm breed, 30 cm diep ...[more]
Franse facetgeslepen spiegel met goudkleurige striklijst, fotolijstje en in hoeken rozetten, 117x47,5
Mahoniefineer op eiken met intarsia biesjes demi lune tafel met 2 lades 79 cm hoog, 77,5 cm breed, 43 cm diep ...[more]
-
157 Los(e)/Seite