157 Los(e)/Seite
Essen met notenfineer op eiken ovale Louis Seize stijl tafel met intarsia en glasplaat 72 cm hoog, blad 103,5x82,5 cm ...[more]
Handwerktafel met intarsia schaakbord en diverse opbergvakken, op rijkbestoken houten driepoot, 75 cm hoog, blad: 45x45 cm
Noten Biedermeier tafel met palissanderhouten gecontourneerd blad en marqueterie van muziekinstrumenten en bloemen 75 cm hoog, 75x58,5 cm
Noten speeltafel met groen vilt ingelegd blad 77 cm hoog, 85 cm breed, 41,5 cm diep, uitgeklapt 85x83,5 cm
Eiken 18e eeuwse dekenkist met panelen in front en staand op slofpoten, 87 cm hoog, 134 cm breed en 74 cm diep
Facetgeslepen spiegel in een rijkbewerkte eiken lijst, 111 cm hoog, 119 cm breed, 13 cm diep
Antieke kussenkast met kolommen en fraaie kuif op de overstekende kap, Holland 19e eeuw, 220 cm hoog, 224 cm breed, 89 cm diep ...[more]
19e eeuwse mahoniefineer Biedermeier bank met gestreepte stoffering en voluten in armleuning, 204 cm breed
Glazen kubusvormige vitrinekast, 151 cm hoog, 121 cm breed en 33 cm diep, zonder plank gemeten
Houten stoel en voetenbank ingelegd met polychroom gekleurde latjes, stoel 80 cm hoog, 80 cm breed en 87 cm diep ...[more]
157 Los(e)/Seite