Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem
Live Übertragung

Auktionstag(e)


  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-610)

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Ort der Versteigerung

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Verfeinern Sie Ihre Suche

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

Auktionshaus-Kategorie

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

  • Furniture (158)
Filter entfernen
158 Los(e)

Sortieren nach:

  • Nur Massenlose anzeigen,
  • Kategorie
  • Liste
  • Galerie
  • 158 Los(e)
    /Seite

Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.

Los 314

Essen met notenfineer op eiken ovale Louis Seize stijl tafel met intarsia en glasplaat 72 cm hoog, blad 103,5x82,5 cm ...[more]

Los 317

Hollandse noten met wortelnoten 2-delige porseleinkast met 3-laads dubbelgebogen onderkast en gestoken kuif, voorzien van glasplaten. (houten scha...

Los 320

Mahonie schrijftafel met lade en 2 klapbladen, 73 cm hoog, uitgeklapt 120x67 cm

Los 329

Mahoniefineer op eiken Louis Seize stijl toilettafel met koper ingelegde biesjes, opklapbaar blad, spiegel, opbergruimte en 2 laadjes 76,5 cm hoog...

Los 331

Facetgeslepen spiegel in moderne goudkleurige lijst 110x84 cm

Los 334

Handwerktafel met intarsia schaakbord en diverse opbergvakken, op rijkbestoken houten driepoot, 75 cm hoog, blad: 45x45 cm

Los 337

Antiek beschilderd hoekkastje met decor op de deur, 153 cm hoog, 49x49 cm

Los 341

Mahonie bibliotheektrapje met skai bekleding

Los 342

Antiek mahoniefineer op eiken boekenkastje, 150 cm hoog, 91 cm breed, 36,5 cm diep (1 ruitje manco)

Los 348

Notenfineer 3-laads commode staand op klauwpoten, 74,5 cm hoog, 110 cm breed en 53 cm diep

Los 353

Wortelnoten op eiken handwerktafeltje met wolzak, 75,5 cm hoog, 46 cm breed, 37,5 cm diep

Los 356

Noten Louis Quinze stijl armstoel met gobelin stoffering

Los 359

Mahonie Louis Seize 2-deurs rolluikkastje met lade 72,5 cm hoog, 75,5 cm breed, 36 cm diep

Los 364

2-delige mahoniefineer hoekkast in Louis Seize stijl b.u. vitrinegedeelte en gesloten onderkast met jaloeziedeurtjes, 189 cm hoog en 70,5x70,5

Los 367

Eiken halve maan  kastje met jaloeziedeurtjes, 63 cm hoog, 70 cm breed, 36 cm diep ...[more]

Los 372

Mahonie op eiken hoekkastje met jaloeziedeuren en laadjes, Hoilland ca. 1810, 84,5 cm hoog, 74x74 cm

Los 380

Antiek noten kastje met lade en jaloeziedeurtjes, 72 cm hoog, 81 cm breed, 38 cm diep

Los 385

Eethoek bestaande uit ronde notenfineer coulissentafel 77 cm hoog, blad 136 cm diameter, met 3 tussenbladen 57 cm, 1 tussenblad 54 cm en 7 noten L...

Los 391

Antiek wortelnoten op eiken klepbureau met dubbelgebogen onderkast met 2 grote en 2 kleine laden en fraai interieur achter de klep, Holland ca. 17...

Los 397

Mahoniefineer 2-deurs boekenkastje, 19e eeuw 154 cm hoog, 103 cm breed, 43,5 cm diep ...[more]

Los 404

2 notenkleur Louis Quinze stijl armstoelen met klassieke stoffering

Los 405

Mahonie en palissanderfineer op eiken 17e eeuwse kast met 2 deuren met bloemmotief intarsia op deuren buitenzijde en ruitmotief op binnenzijde deu...

Los 415

Ovale 19e eeuwse mahoniefineer tafel 73,5 cm hoog, blad 113x84 cm

Los 417

Noten Biedermeier tafel met palissanderhouten gecontourneerd blad en marqueterie van muziekinstrumenten en bloemen 75 cm hoog, 75x58,5 cm

Los 420

Mahonie Biedermeier 2-deurs linnenkast met recht geprofileerde kap en bestoken acanthusbladeren, 232,5 cm hoog, 194 cm breed en 63 cm diep

Los 427

Noten speeltafel met groen vilt ingelegd blad 77 cm hoog, 85 cm breed, 41,5 cm diep, uitgeklapt 85x83,5 cm

Los 433

Eiken 18e eeuwse dekenkist met panelen in front en staand op slofpoten, 87 cm hoog, 134 cm breed en 74 cm diep

Los 451

Eiken tinbuffet met laden in de onderkast, 176 cm hoog, 107 cm breed, 40,5 cm diep

Los 471

Facetgeslepen spiegel in een rijkbewerkte eiken lijst, 111 cm hoog, 119 cm breed, 13 cm diep

Los 488

Mahonie fauteuil met gestoken kuif en groene stoffering

Los 508

Engels noten toiletmeubel met klapspiegel, 159 cm hoog, 118 cm breed, 49 cm diep

Los 510

Groen lederen Chesterfield Brand bank 254 cm breed

Los 512

Mahoniefineer 19e eeuwse speeltafel met getorste poten en rood vilt ingelegd blad 78 cm hoog, 84 cm breed, 41 cm diep, uitgeklapt 84x83 cm  ...[m...

Los 513

Neo Louis Seize wandtafeltje met glazen blad, 75,5 cm hoog, 69,5 cm breed, 26 cm diep

Los 529

3-delige notenfineer linnenkast, 205 cm hoog, 189,5 cm breed en 56 cm diep

Los 530

2 notenkleur klassiek bestoken armstoelen met rocaille in kuif en oud roze stoffering met goudkleurig patroon ...[more]

Los 535

Antieke kussenkast met kolommen en fraaie kuif op de overstekende kap, Holland 19e eeuw, 220 cm hoog, 224 cm breed, 89 cm diep ...[more]

Los 539

Facetgeslepen spiegel in een klassieke lijst, 93,5x68 cm

Los 546

19e eeuwse Hollandse eiken dekenkist met bestoken panelen aan front, 71 cm hoog, 124,5 cm breed en 61,5 cm diep

Los 547

Gecapitonneerde bruin lederen 3-1-1-zits, Chesterfield bankstel en extra voetenbankje, made in the UK, Springvale leather, 190 en 97 cm breed

Los 548

EikenNeo Renaissance 2-deurs kast met paneeldeuren, gezwarte lijstjes en bestoken fries, op 3 bolpoten 171 cm hoog, 132 cm breed, 59 cm diep ...[...

Los 549

19e eeuwse eiken Neo Renaissance paneeldeurenkast met kussens, gestoken fries waarop putti's fabeldieren, voluten en vaas, gezwarte/gebruinde acce...

Los 550

Klassieke piedestal ca. 1900, 124 cm hoog

Los 551

19e eeuwse mahoniefineer Biedermeier bank met gestreepte stoffering en voluten in armleuning, 204 cm breed

Los 554

Antieke Hollandse eiken schrijftafel met 2 laden en uittrektableau met schrijfgedeelte en rijk gestoken decor, ca. 1880, 76 cm hoog, 159x106 cm

Los 555

Hollandse massief eiken 2 deurs rankenkast met recht geprofileerde kap, waar onder bestoken leeuwenkoppen, guirlandes, zwanen, ribbellijsten en ku...

Los 556

2-deurs notenfineer linnenkast met paneeldeuren, 224 cm hoog, 165 cm breed en 54 cm diep

Los 557

Mahoniefineer op eiken 19e eeuwse 2-deurs kast met boogpanelen 225 cm hoog, 173 cm breed, 62 cm diep

Los 558

Hollands notenfineer op eiken kabinet, opknapper, 256 cm hoog, 185 cm breed en 62 cm diep

Los 566

Groen lederen Chesterfield Brand relax oorfauteuil met uitklapbare beensteun

Los 567

Kastanjehouten 17e eeuwse betaaltafel met lade 75 cm hoog, blad 109x78 cm (stuk ladefront en poot manco)

Los 2000

Ovale facetgeslepen spiegel in noten lijst met marqueterie, 76x56 cm

Los 2001

Facetgeslepen 2-delige Zeister spiegel in noten lijst 102x56,5 cm ...[more]

Los 2002

Facetgeslepen spiegel in een goudkleurige lijst, 99x69 cm

Los 2003

Antieke spiegel in goudkleurige bewerkte lijst 69x51,5 cm

Los 2004

Antieke Soester spiegel in noten lijst met losse kuif, 105x48 cm ...[more]

Los 2011

Glazen kubusvormige vitrinekast, 151 cm hoog, 121 cm breed en 33 cm diep, zonder plank gemeten

Los 2033

Oude 4-persoons bank uit een theater, 201 cm breed

Los 2040

Houten stoel en voetenbank ingelegd met polychroom gekleurde latjes, stoel 80 cm hoog, 80 cm breed en 87 cm diep ...[more]

Los 2043

Metalen salontafel met glasplaten 48 cm hoog, glasplaat 90x43 cm

Loading...Loading...
  • 158 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose