44 Los(e)/Seite
Zeer fraaie piece de milieu op verzilverde Jugendstil onderstel gen geslepen kristallen schaal en bloemkelk, ca. 1900, 80 cm hoog
Georg Jensen Denmark 2 verzilverde kandelaren 16,5 cm hoog (deukje) en een verzilverd theelichtje met glas Mary Gregovy
3 Leerdam glazen vaasjes met tincraquele 8,5 cm, 9 cm en 11 cm hoog en groene glazen vaasje 8,5 cm hoog
Antieke Mary Gregory glazen schenkkan met 5 glazen met emaille beschilderd decor, hoge schenkkan en bruin glas
2 18e eeuwse geslepen glazen en slingerglas 17,5 en 22 cm hoog en slingerglas 17,5 cm hoog
Leerdam glazen schotel met tincraquele 22,5 cm diameter en bolvaasje 9 cm hoog,9,5 cm diameter
Glazen beschilderde kandelaar 17 cm hoog, schaaltje 7,5 cm hoog en bonbonniere 13,8 cm diameter
Groene glazen bowlschaal met noppen op buitenwand, met lepel en op onderschotel 25 cm hoog en 6 donkergroene glazen roemers ...[more]
De Bazel annagroene glazen bowlkom 19 cm hoog, 28 cm diameter en 10 glazen op hoge voet 12,8 cm hoog
Koop glaswerk Copier Leerdam b.u. 5 kommetjes, kom en 2 schalen, grootste 13 cm hoog en 35 cm diameter
44 Los(e)/Seite