106 Los(e)/Seite
Gemerkt onderzijde Jennens & Bettridge London, 19e eeuws papier mache beschilderd dienblad 77,5x60 cm ...[more]
4 gietijzeren polychroom gekleurde spaarpotten Uncle Sam, kerstman, kikkers en jongen met kanon
Uniform met pet van Koninklijke Marine, technische dienst met de rang van sergeant met diverse onderscheidingen ...[more]
Staande Franse metalen wandkapstok met biljartballen en spiegel, jaren 50, 183 cm hoog, 85 cm breed en 25 cm diep
Ronde zinken emmer, 56 cm hoog, 46 cm diameter en een zinken vuilnisemmer Gemeente Rheden
Textiel wanddecoratie naar, Proportions of the human figure, Vitruvian Man, ontwerp Leonardo da Vinci 197x151 cm
Texier lederen dokterstas ca. 65x30 cm en 3 lederen koffers 45x28 cm, 51x33 cm en 74x43 cm ...[more]
Zwarte glazen mozaiek vaas 69 cm hoog, 48 cm diameter, metalen paard 62 cm hoog, 79 cm lang en smeedijzeren haardstel in houder
Blauwe hutkoffer 34 cm hoog, 91 cm breed, 52 cm diep en groen metalen kist 30,5 cm hoog, 69 cm breed, 37 cm diep
106 Los(e)/Seite