- Oberkategorie
34 Los(e)/Seite
Ludwig Dill (1848-1940)
Signature onbekend, 2 apen in een boom boven water, aquarel, beschildering op textiel / zijde, 83x36 cm
Frans Storm (1905-1998)
Louis Apol (1850-1936)
Gesigneerd Kobell en onduidelijk gesigneerd, Vrouw met runderen aan plas, aquarel ca. 1840, 40,5x32 cm
Paul Bodifee (1866-1939)
Herman Moerkerk (1879-1949)
Herbert Zangs (1924-2003)
Gesigneerd Afro, Compositie met geometische vormen, inkttekening gedateerd 1996, 54x41 cm
Frans Storm (1905-1998)
Frans Storm (1905-1998)Havengezicht, aquarel 46,5x61,5 cm ...[more]
Herman Moerkerk (1879-1949)
Herman Moerkerk (1879-1949)Binnenplaats met trapje en converserende vrouwen, aquarel tekening 34x26 cm ...[more]
Anoniem, 6 diverse aquarellen met wit krijt opgehoogd van vrouw in kleding van Russia, Spain, Italy, England, France en Germany, per stuk 27x18 cm
Anton Heyboer (1924-2005)
Anton Heyboer (1924-2005)Spetterkip, crayon 20x28 cm ...[more]
Ton Albers (1923-2017)
Ton Albers (1923-2017)Duinlandschap na regenbui, aquarel gedateerd 1998, 51x61 cm ...[more]
Onduidelijk gesigneerd, Stilleven met vaas tulpen en Oosters beeldje, aquarel 59x77 cm
Joop van den Broek (1928-1979)
Joop van den Broek (1928-1979)Compositie met figuren, aquarel 70x100 cm ...[more]
Kees Andrea (1914-2006)
Kees Andrea (1914-2006)Vogelkooi in tuin, aquarel 44x57 cm ...[more]
Isaac Israëls (1865-1934)<
Jan Peeters (1912-1992)
34 Los(e)/Seite