- Afrikana (42)
- Aquarelle (34)
- Armband-, Taschenuhren (2)
- Asiatika (125)
- Barometer (9)
- Bronzen (11)
- Bücher (12)
- Design (78)
- Elektronik (13)
- Elfenbein (11)
- Etchings, Graphics (2)
- Foto und Film (11)
- Gemälde (137)
- Glas (43)
- Graphik (44)
- Keramik (18)
- Kleinzeug (246)
- Kristallglas (7)
- Küchengeräte (11)
- Kupfer (16)
- Leuchten, Lampen (47)
- Lladro Porcelain (106)
- Messinstrumente (13)
- Miniaturen (1)
- Möbel (82)
- Münzen, Briefmarken (23)
- Musikinstrumente (3)
- Nähzeug (3)
- Porzellan (21)
- Radierungen (6)
- Sakrale Kunst (12)
- Schmuck (1)
- Schränke (32)
- Sitzmöbel (19)
- Skulpturen (26)
- Sonstiges (105)
- Spiegel (19)
- Spielzeug (60)
- Stand-, Wanduhren (119)
- Steinzeug, Fayence (47)
- Teppiche (73)
- Tische, Stühle (5)
- Versilbertes (5)
- Waffen, Historica (18)
- Zinn (2)
- Collectables (580)
- Furniture (157)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (137)
- Asian Art (125)
- Clocks, Watches & Jewellery (121)
- Fine Art & Antiques (108)
- Carpets & Rugs (73)
- Ceramics (65)
- Models, Toys, Dolls & Games (60)
- Prints (52)
- Glassware (50)
- Lighting (47)
- Ethnographica & Tribal Art (42)
- Watercolours (34)
- Sculpture (26)
- Arms, Armour & Militaria (18)
- Scientific Instruments (13)
- Books & Periodicals (12)
- Cameras & Camera Equipment (11)
- Silver & Silver-plated items (5)
- Jewellery (1)
- Nur Massenlose anzeigen
1737 Los(e)/Seite
Verzameling 19e eeuwse fotolijstjes met geschilderde en getekende portretjes en 3 foto's
Doos met divers koperwerk, toeters, barometer, buitenlands muntgeld, 2 oosterse pillows 34x32 cm
Doos met Art Deco en Vintage lampjes, klokjes, geemailleerd reclamebordje en bureauaccessoire
Doos divers b.u. diverse mineralen, koralen, woestijnrozen, kraantjeskan en spijkerbol
Doos met divers bont, Oosters handgeknoopt kussen en doos met lampjes, pijpen, verrekijker, kurken, bestek etc ...[more]
Doos diverse glazen, roomkannetje, verstuivers met zilver montuur en gemerkt Sterling en een blauw aardewerken bus met zilveren deksel
Doos met Delftsblauw aardewerk waaronder Porceleyne Fles en Delfts polychroom aardewerk
Doos met kobaltblauwe glazen 7-delige karafset, bonbonnieres, vaasjes, paars glazen vaas en rood schaaltje
Doos met Aziatisch porselein, keramiek, spekstenen leeuwtjes, glazen decoratie met tekst, en kunststof leeuw
Doos LP's uit de jaren 60 en 70, b.u. Nederlandstalig, Singles van minder bekende artiesten en diverse verzamelalbums ...[more]
2 Dozen met porseleinen serviesgoed, glazen vakkenschaal op draaiplateau, glazen vakkenschaal op hoge voet etc
Hoog houten beeld van tijger 101 cm hoog, betonnen haan 46 cm hoog en kip 25,5 cm hoog en gietijzeren uil als kaarshouder 26,5 cm hoog
Ovale plate serveerschaal en een doos divers plate w.o. manden, schaaltjes, kandelaar, bekers etc.
2 dozen b.u. diverse Aziatische en Afrikaanse beelden, 3 wandcoraties, textiel, zilveren schaaltje en diverse miniaturen
Doos divers porselein w.o. Yixing trekpotjes, Japanse vaas, diverse kommen, schotel en spekstenen beeldje
Verzameling Mobach keramiek bestaande uit 12 stuks vazen bloempotten en schaaltje met fraai glazuur
Doctor Who The Cybermen 500 piece puzzle, The Enemies 1000 piece puzzle en 5x100 piece jigsaw puzzles
1737 Los(e)/Seite