16 Los(e)/Seite
Koperen mintgroene en goudkleurige Art Deco vaas met decor van bomen, gemerkt Ikora WMF ca. 1930, 15 cm hoog
Ovaal koper dekselbakje met reliefdecor van diverse plaatsen en op de deksel de stervende leeuw van Luzern, ca. 1900, 12 cm hoog
2 koperen Jugendstil dienblaadjes 32,5x15 cm en 36,5x22 cm en Belgisch aardewerken fruitschaal 11 cm hoog, 24 cm diameter
19e eeuwse ovale mahonie gekuipte theeemmer met koperen binnenbak, koperen emmer, kolenbak, fraai gedreven beddenpan, schuimspaan en ketels
16 Los(e)/Seite