6 Los(e)
6 Los(e)/Seite
Los 75
Ids Wiersma (1878-1965)
Ids Wiersma (1878-1965)Gezicht op Fries dorp aan meer met molen en man met zeis, ets 13x25 cm ...[more]
Los 270
Paul Bodifee (1866-1939)
Paul Bodifee (1866-1939)Muurhuizen, ets 26x19 cm ...[more]
Los 440
Jan Mankes (1889-1920)
Jan Mankes (1889-1920)Paard, ets gedrukt in bistre op wit papier, 12x16 cm ...[more]
Los 479
Sighard Gille (1941-)
Sighard Gille (1941-)Haus des Berges, ets gedateerd 1973, 11/24, 55x47 cm ...[more]
Los 9235
Cor van der Woerd (1901-1994)
Cor van der Woerd (1901-1994)6 diverse etsen ...[more]
6 Los(e)/Seite