137 Los(e)/Seite
Jakob Schot (1938-)
Jakob Schot (1938-)Stilleven met titel Straatcultuur, paneel gedateerd 1976,19x21,5 cm ...[more]
Bram (Abraham) Tielen (1921-2009)Fijnschilder, verso titel Landelijk palet, paneel gedateerd 1982, 17,5x23 cm ...[more]
Adrianus Johannes Zwart (1903-1981)Silleven met Oostindische kers, doek 24,5x30,5 cm ...[more]
Gesigneerd A Balquet, 2 olieverfschilderijen van militairen in winters landschap, Frankrijk ca. 1915, 31x41 cm per stuk
Henri Louis (Joub) Wiertz (1893-1966)Stilleven met attributen op tafel in kamer, doek 74x99 cm ...[more]
Gesigneerd W Visser Stilleven met aardewerken kom met aardbeien en Roemer, paneel uit 1993, 22x30 cm
Mark Polee (1927-)
Harrie Kuyten (1883-1952)
Willem Noordijk (1887-1970)
Willem Noordijk (1887-1970)Vissen in een aquarium, doek 50x60 ...[more]
Jaap Stellaart (1920-1992)
Jaap Stellaart (1920-1992)getiteld Het gouden feestgeschenk, paneel 80x52 cm ...[more]
Hendrik Weegewijs (1875-1964)
Hendrik Weegewijs (1875-1964)Hollands landschap met boerderijen, doek 22x35 cm ...[more]
Niek van der Plas (1954-)
Niek van der Plas (1954-)Zomerse bijeenkomst van de dames, verso op de thee bij Wassenaar, paneel 18x25 cm ...[more]
Arnold Marc Gorter (1866-1933)
Arnold Marc Gorter (1866-1933)Landschap met koeien aan de beek, doek 25,5x36,5 cm ...[more]
Pieter ten Cate (1869-1937)
Theo Selhorst (1891-1982)
Theo Selhorst (1891-1982)Leiden in 1932, paneel 40x50 cm ...[more]
Gesigneerd C Vreedenburg, Landschap met arbeiders en paard en wagen, binnenhalen van het hooi, paneel 36x78 cm
Johannes Hessel Brolsma (1909-1990)Hollands landschap met molens aan plas met moeder en kind, paneel 59x82 cm ...[more]
Geo Poggenbeek (1853-1903)
Geo Poggenbeek (1853-1903)Boomgaard, paneel 17,5x25,5 cm ...[more]
Hermanus Antonius (Henri) Daalhoff (1867-1953)Boerin op erf met kippen, maroufle 19x24,5 cm ...[more]
Jan Korthals (1916-1972)
Jan Korthals (1916-1972)Gezicht op stad met haven, doek 60,5x50,5 cm ...[more]
Jan Makkes (1935-1999)
Jan Makkes (1935-1999)Frans dorpsgezicht, doek gedateerd 1966, 80x60 cm ...[more]
Frans Storm (1905-1998)
Frans Storm (1905-1998)Compositie zonder titel, doek 80x70 cm ...[more]
Frans Storm (1905-1998)
Frans Storm (1905-1998)Verso notitie Bronkhorst I, doek 60x70 cm ...[more]
Antoon Markus (1870-1955)
Antoon Markus (1870-1955)Veer bij Oosterbeek, doek 107x87 cm ...[more]
Frans Storm (1905-1998)
Frans Storm (1905-1998)Zeegezicht, doek 60x70 cm ...[more]
Oscar Venema (1971-)
Oscar Venema (1971-)Compositie met muzikanten, olieverf 45x45 cm ...[more]
Gesigneerd Johannes Eerdmans, Stilleven met koffiemolen en geemaillerde voorraadbus, doek 54x64 cm
Onduidelijk gesigneerd, Compositie met vele figuren, gemengde techniek gedateerd 1995, 40x53 cm
Leendert van der Vlist (1894-1962)Molen in Nederlands landschap, doek 130x80 cm ...[more]
Hendrik Johannes Leurs (1890-1956)Hollands landschap met bootjes in rietkraag bij meer, doek 40x60 cm ...[more]
Niek van der Plas (1954-)
Niek van der Plas (1954-)Zeer fraai bloemstilleven met rozen in een vaas met op de voorgrond een schaaltje fruit, paneel 50x40 cm ...[more]
Decoratieve wanddecoratie gemaakt van diverse kleuren suede, 220 cm hoog, 114 cm breed, 9 cm diep
Walter Bernuth (1902-1987)
Walter Bernuth (1902-1987)Portret van vrouw, pastel gedateerd 1936, 56x47 cm en portret van jongen, pastel gedateerd 1937, 47x36 cm ...[more]
Walter Geffcken (1872-1950)
Walter Geffcken (1872-1950)Portret van vrouw, houtskooltekening gedateerd 1925, 53,5x38 cm ...[more]
Alfred Duriau (1877-1958)
Alfred Duriau (1877-1958), Portret van meisje, pastel 49x39 cm en portret van jongen, pastel 50x40 cm ...[more]
Gesigneerd Richter, K, Vrouw op paadje aan riviertje in landschap, doek 41x31,5 cm ...[more]
137 Los(e)/Seite