Verfeinern Sie Ihre Suche
Auktionshaus-Kategorie
- Afrikana (42)
- Aquarelle (34)
- Armband-, Taschenuhren (2)
- Asiatika (125)
- Barometer (9)
- Bronzen (11)
- Bücher (12)
- Design (78)
- Elektronik (13)
- Elfenbein (11)
- Etchings, Graphics (2)
- Foto und Film (11)
- Gemälde (137)
- Glas (43)
- Graphik (44)
- Keramik (18)
- Kleinzeug (246)
- Kristallglas (7)
- Küchengeräte (11)
- Kupfer (16)
- Leuchten, Lampen (47)
- Lladro Porcelain (106)
- Messinstrumente (13)
- Miniaturen (1)
- Möbel (82)
- Münzen, Briefmarken (23)
- Musikinstrumente (3)
- Nähzeug (3)
- Porzellan (21)
- Radierungen (6)
- Sakrale Kunst (12)
- Schmuck (1)
- Schränke (32)
- Sitzmöbel (19)
- Skulpturen (26)
- Sonstiges (105)
- Spiegel (19)
- Spielzeug (60)
- Stand-, Wanduhren (119)
- Steinzeug, Fayence (47)
- Teppiche (73)
- Tische, Stühle (5)
- Versilbertes (5)
- Waffen, Historica (18)
- Zinn (2)
Kategorie
- Collectables (580)
- Furniture (157)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (137)
- Asian Art (125)
- Clocks, Watches & Jewellery (121)
- Fine Art & Antiques (108)
- Carpets & Rugs (73)
- Ceramics (65)
- Models, Toys, Dolls & Games (60)
- Prints (52)
- Glassware (50)
- Lighting (47)
- Ethnographica & Tribal Art (42)
- Watercolours (34)
- Sculpture (26)
- Arms, Armour & Militaria (18)
- Scientific Instruments (13)
- Books & Periodicals (12)
- Cameras & Camera Equipment (11)
- Silver & Silver-plated items (5)
- Jewellery (1)
Sortieren nach:
- Nur Lose mit Abbildungen,
- Oberkategorie
- Liste
- Galerie
-
1737 Los(e)/Seite
Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.
Verzameling van 50 diverse maten en modellen porseleinen en glazen apothekerspotten/flessen
Doos met tinnen schotel met afbeelding van Napoleon, tafelklokje, tin, koper, plate en brons
Japanse lakwerk kist met inhoud b.u. lakwerk kommen, keramieken olie en azijnset van man en vrouw
Doos met kristallen en glazen dierfiguren, bloemen, boten etc waaronder Swarovski ...[more]
Doos met oude fototoestellen waaronder Erabox, Agfa, Photax, Goerz Tenax, Yashica etc, en verrekijkers ...[more]
Doos met Art Deco en vintage objecten waaronder spaarpotjes, puntenslijper, klokjes etc
Gesigneerd, Passy, Bouvy, Dansend meisje, ovale pastel gedateerd 1919, 27x20,5 cm, Meisje met hondje, pastel gedateerd 1919, 27,5x20 cm en Meisje ...
Doos met Wedgwood Jasperware, Leerdam glazen vazen en vaasjes waaronder, gelegenheids glas Koningshuis, Copier, bierpul etc ...[more]
Doos met verzameling ruitjeskristallen boterstolp, karaf, onderzetters, geslepen karaf, schaal, 8 groene glazen en doos met 6 blauwe glazen, hoge ...
Doos met antieke schildpaddoosjes met schade, pijpenrekje, houten beschilderde doosjes, bestek met benen heft, kralentasje, bijou, stafje etc
Oude Perzische keramieken tegels en Zuid Europese keramieken tegels met polychroom decor
Doos met oude Unis France stereoscope, metalen steresoscope, 2 microscopen scotmec-oxley instantaneous moisture meter en diverse zeekijkers ...[m...
Koop van 13 wanddecoraties waaronder aquarel van Charles Stanley Reinhart, etsen en litho's met meest erotische afbeeldingen van vrouwen ...[more]
Doos met koperen kandelaren, zakketel, roomkan, kastanjepan, houten wandconsoles, map met litho's, tekeningen etc
Doos met antieke tinnen schaal 35 cm diameter, schotels 30,5 cm, 37 cm, 41,5 cm en diverse maatkannen en bierpullen
Doos met sierglazen vazen, dienblad, Leerdam glazen onderzetters in originele koker, drinkserviesje, tegel etc
Doos met Delftsblauw porselein en aardewerk, Petrus Regout en Societe Ceramique aardewerk etc
Doos divers w.o. schotels als Porceleyne Fles, Tichelaar Makkum presenteerschaaltje, plateel en oosers porselein
2 dozen met bijou, houten paard 54 cm hoog, divers plate porselein, glas, houten kistjes etc
Verzameling 18e/19e eeuwse aardewerken tegels met afbeeldingen van schepen, dieren, bijbelse voorstellingen, divers en vierpas bloemen
Doos met Oosterse kist, Chinees en Japans porselein, textiel en Mah Jongg spel ...[more]
Doos met 13 Porceleyne Fles aardewerken gelegenheidsschotels uit de periode 1915-1940, 18 cm diameter, dekselvaasje, 2 schotels uit 1981, Rosentha...
Doos met Douwe Egberts wandkoffiemolen, Oosterse objecten, biljartballen, replica houten beschilderde schooltas, beschilderde dekseldoos, kistje v...
Doos met Oosters porselein, kristallen geslepen plateautje gevat in metalen montuur, 19e eeuws porseleinen vaasje, porseleinen en aardewerken beel...
Doos met Hollands aardewerk en plateel waaronder Delfts, Zuid Holland Gouda, Zenith, kristallen geslepen bierpul etc
Verzameling 17e/18e eeuwse majolica tegels met afbeeldingen van bloemen, honden en vogel
Doos met Hollands plateel waaronder Iris Gouda, Zenith Gouda, Regina Gouda, Anhem en Tichelaar Makkum aardewerk
Doos met Delftsblauwe porseleinen vazen en Porceleyne Fles aardewerken schotels, schaaltje en vazen ...[more]
Doos met Indisch houtsnijwerk doosjes, poppen voor schimmenspel, religieuze wanddecoratie, crucifixen etc ...[more]
Doos met 18e en 19e eeuwse aardewerken tegels en 4-pas tegeltableau in eiken lijst 30x30 cm ...[more]
Doos divers w.o. oud album met Poezieplaatjes, Imari schotel, Goudaardewerk kom, lepeldoosjes, koperen olielamp en dienblad
Doos met porseleinen, aardewerken en metalen beeldjes, Chinees porselein, diverse beeldjes en miniatuur koperen pijpcomfoortje met kleipijpjes
-
1737 Los(e)/Seite