11 Los(e)
- Oberkategorie
11 Los(e)/Seite
Bronzen verzilverde kandelaar met stempel takje en letters AN 14,5 cm hoog, 16 cm diameter
3 bronzen beeldjes van hondjes, niet gemerkt, vermoedelijk Weens, grootste 7 cm hoog, 11,5x6 cm (staart manco)
Louis Seize siercoupe met marmer basement, vuurvergulde pilaartjes en ornamenten en glazen schaal (chips), ca. 1810, 19 cm hoog
Anoniem, bronzen wandplaquette met voorstelling van zittende figuren op een bank onder de bomen 31,5 cm hoog, 49 cm breed ...[more]
11 Los(e)/Seite