51 Los(e)/Seite
Staand horloge met Engels uurwerk in mahonie kast, 19e eeuw 251,5 cm hoog, 46 cm breed ...[more]
Replica beschilderde stoelklok, 20e eeuw 80 cm hoog
Staand horloge met comtoiseklok / haantjesklok met geemailleerde wijzerplaat, 24 cm diameter, geheel
Naar antiek model Friese stoelklok met fraai beschilderde wijzerplaat, 80 cm hoog
Eind 19e eeuwse Friese staartklok in eiken kast met op kapregel Atlas en 2 engelen, geflankeerd door
Noten vrije slinger regulateur in fraai bewerkte kast en 3 gewichten, Gustav Becker, Wenen ca. 1900,
Noten vrije slinger regulateur in fraai bewerkte kast en 3 gewichten, Gustav Becker, Wenen ca. 1900, ca. 145 cm hoog
Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat en moonphase, vroeg 19e eeuw 145 cm hoog
Friese stoelklok met dubbele bel, dubbele zolder en fraaie beschildering, 18e eeuw 82 cm hoog
Friese stoelklok met Hollands landschap en Romeinse cijfers, 2e helft 20e eeuw, 40 cm hoog ...[more]
Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat, omstreeks 1850, 140 cm hoog ...[more]
Fries stoelklokje, 20e eeuw 42 cm hoog (met los radertje) ...[more]
Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat en beweegbaar bootje, in eiken kast, 19e eeuw, 145 cm
Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat en beweegbaar bootje, in eiken kast, 19e eeuw, 145 cm hoog ...[more]
Friese stoelklok naar oud model, polychroom beschilderd, 20e eeuw 47 cm hoog ...[more]
Antieke Friese staarklok in meekrapkleur kast, rijkbeschilderde wijzerplaat en houten incomplete
Antieke Friese staarklok in meekrapkleur kast, rijkbeschilderde wijzerplaat en houten incomplete beelden op de kap, 150 cm hoog ...[more]
Franse comtoiseklok met voorstelling van ploegende boer boven wijzerplaat, met vouwslinger en stoel,
Franse comtoiseklok met voorstelling van ploegende boer boven wijzerplaat, met vouwslinger en stoel, met adres Muratet a l Isle d Alby
Schwarzwalder stollenuhr, vroeg 19e eeuw 35x24,5 cm
Franse klok in metalen blikken kast, Oeil de boeuf , 59x50 cm
Regulateur in een eiken kast met fraai steekwerk, 77 cm hoog
Staande klok in bewerkte eiken kast, Wuba uurwerk met Westminster slagwerk en beschilderde wijzerplaat met decor van een kasteel, 198 cm hoog
Schoorsteenpendule in een marmer, 36 cm hoog, 64 cm breed (barst glas) met 2 kandelaars
Rood marmeren pendulestel bestaande uit pendule, gemerkt H&F Paris 32 cm hoog, 23 cm breed en 2 3-
Rood marmeren pendulestel bestaande uit pendule, gemerkt H&F Paris 32 cm hoog, 23 cm breed en 2 3-lichts kandelaren 30 cm hoog ...[more]
Marmeren pendule met decoratie van onyx steen, messing details en twee bijhorende kandelaars met
Marmeren pendule met decoratie van onyx steen, messing details en twee bijhorende kandelaars met dompers, 42 cm hoog
Franse klassieke marmeren pendulestel bestaande uit pendule met volle zuiltjes en timpaan dak en 2
Franse marmeren pendule met zamak beeld op top, getiteld Le Devoir 55,5 cm hoog
Junghans tafelklokje in noten kast met Jugendstil decor, 33,5 cm hoog
Louis Seize style lierpendule in wit marmer kast met vuurvergulde ornamenten, Frankrijk ca. 1910, 37
Louis Seize style lierpendule in wit marmer kast met vuurvergulde ornamenten, Frankrijk ca. 1910, 37 cm hoog
Fraaie 19e eeuwse consoleklok met bronzen montuur en schildpad belijmd 47 cm hoog
Franse pendule in albasten kast met losse liggende dame op top, omstreeks 1800, 38 cm hoog, 32 cm
Franse pendule in albasten kast met losse liggende dame op top, omstreeks 1800, 38 cm hoog, 32 cm breed (deel van rechterarm manco)
Zwart marmeren 19e eeuwse pendule met zamak beeldengroep vrouw met kind op top, uurwerk gemerkt
Messing klassiek pendulestel bestaande uit pendule 31 cm hoog, 32 cm breed en 2 5-lichts kandelaren
Messing klassiek pendulestel bestaande uit pendule 31 cm hoog, 32 cm breed en 2 5-lichts kandelaren 34,5 cm hoog ...[more]
Groen marmeren pendulestel bestaande uit Empirestijl pendule 42 cm hoog en 2 4-lichts kandelaren 38
Groen marmeren pendulestel bestaande uit Empirestijl pendule 42 cm hoog en 2 4-lichts kandelaren 38 cm hoog (1 defecte arm) ...[more]
Gemerkt Lenoir a Paris, late 19e eeuwse vergulde pendule, versierd met putti zittend op zwanen aan
Empirestijl marmeren pendulestel bestaande uit pendule met zamak beeld van vermoedelijk Napoleon,
19e eeuwse Franse kolompendule in noten kast met marqueterie inlegwerk en staand op losse console,
19e eeuwse Franse kolompendule in noten kast met marqueterie inlegwerk en staand op losse console, totaal 49 cm hoog (verkleuring)
Kolompendule in noten kast met fraai intarsia inlegwerk, ca. 1830, 49 cm hoog (slingerveertje
Kolompendule in noten kast met fraai intarsia inlegwerk, ca. 1830, 49 cm hoog (slingerveertje manco)
Franse 19e eeuwse zwartgelakte kolompendule met intarsia 44 cm hoog, 22,5 cm breed
Franse porseleinen vaasklok gevat in koperen montuur en klassiek decor op front, omstreeks 1900,
Franse porseleinen vaasklok gevat in koperen montuur en klassiek decor op front, omstreeks 1900, 59 cm hoog ...[more]
Franse Empirestijl marmeren kolompendule met bronzen ornamenten en versiering, met naam Girard a
Franse Empirestijl marmeren kolompendule met bronzen ornamenten en versiering, met naam Girard a Versailles op wijzerplaat 52 cm hoog, 31 cm breed
Onyx pendulestel bestaande uit pendule 46 cm hoog en 2 5-lichts kandelaren 49 cm hoog ...[more]
Franse zak pendule met beeld van vrouw en ovale porseleinen medaillon in front, uurwerk gemerkt
Franse zak pendule met beeld van vrouw en ovale porseleinen medaillon in front, uurwerk gemerkt Marti 39 cm hoog, 57 cm breed ...[more]
Zamak pendule met man en kind op top en marmeren onderdelen 50 cm hoog, 40 cm breed (onderdeel manco
Zamak pendule met man en kind op top en marmeren onderdelen 50 cm hoog, 40 cm breed (onderdeel manco naast rechterzijde man)
Franse zamak pendule met man zittend op paard op top, uurwerk gemerkt Japy Freres 40 cm hoog, 32 cm
Franse zamak pendule met man zittend op paard op top, uurwerk gemerkt Japy Freres 40 cm hoog, 32 cm breed (grote wijzer afgebroken) ...[more]
Attento Den Haag metalen electrische wandklok, type 3 kw, no. 13716, jaren 60, 35 cm diameter, en
3-delig klokkenstel met puti op top (staat los), 35 cm hoog
Zamak pendulestel bestaande uit pendule met ridder te paard op top 42 cm hoog, 31 cm breed en 2
Warmink tafelklokje in wortelnoten kast, 26 cm hoog
Kitney en Co London, klokje in driehoeks messing bewerkt lijstje met groene waaiervormig vlak met
3 Zaanse klokken in noten kast 62 cm, 63 cm en 55 cm hoog (van laatste klok ontbreekt achterplaatje)
Tafelklok in eiken kast, 31 cm hoog en een Schwarzwalder appelklokje
51 Los(e)/Seite