24 Los(e)/Seite
Jan Bertus Heukelom (1875-1965)
Jan Bertus Heukelom (1875-1965)Compositie met papegaaien, potloodtekening 91x62 cm ...[more]
Adriaan Christiaan Willem Terhell (1863-1949)Stadspoort te Elburg, aquarel 42x27 cm ...[more]
Jan van Anrooy (1901-1988)
Jan van Anrooy (1901-1988)Gezicht op Asperen aan de Linge, aquarel gedateerd 28-09-56, 28x38 cm ...[more]
Jan J van der Stap (1874-1940)
Jan J van der Stap (1874-1940)Landschap met boerderij en boerin met boer in bootje, aquarel 21x35 cm ...[more]
Gesigneerd de Jong, pot met rozen, aquarel 51x34 cm
Arnout van Gilst (1898-1981)
Arnout van Gilst (1898-1981)Straatje te Elburg met vrouw en kind, aquarel 57x37 cm ...[more]
Onduidelijk gesigneerd, Oosters stadsgezicht, aquarel gedateerd 1962, 29,5x40,5 cm
Anton Jakma (1880-1967)
Anton Jakma (1880-1967)Veluws landschap, aquarel 25x40 cm ...[more]
Onduidelijk gesigneerd, Madonna, ovale aquarel 46x35 cm
Jan Simon (jr.) Knikker (1911-1990)Gezicht op stad aan rivier, aquarel 24x32 cm ...[more]
Arnout van Gilst (1898-1981)
Arnout van Gilst (1898-1981)Eendenfamilie, aquarel 19x24 cm ...[more]
Onduidelijk gesigneerd, Compositie met hanen, aquarel op textiel, 50x38 cm
Loek Lafeber (1929-2012)
Loek Lafeber (1929-2012)Compositie met poezen, crayon gedateerd 1964, 39x39 cm ...[more]
Anoniem, Gezelschap, aquarel 37,5x49,5 cm
Cornelis Rol (1877-1963)
Cornelis Rol (1877-1963)Oude bloempot met bloembol, aquarel gedateerd 1960, 50,5x36,5 cm ...[more]
Cornelis Rol (1877-1963)
Cornelis Rol (1877-1963)Dahlia's, aquarel gedateerd 1960, 50x39 cm ...[more]
Wim van den Anker (1911-1992)
Wim van den Anker (1911-1992)Lente in de Betuwe, de Linge bij Lienden, aquarel 34x50 cm ...[more]
Monogram AO.932 Compositie zonder titel, tekening met aquarel 27x20 cm
Gesigneerd Gidding, H, Landschap met molens, boerderij, koeien aan de sloot en man in bootje,
Gesigneerd Gidding, H, Landschap met molens, boerderij, koeien aan de sloot en man in bootje, aquarel 41x51,5 cm
Onduidelijk gesigneerd, lezende man aan tafel, aquarel 36x26 cm
Willem Cordel (1884-1967)
Willem Cordel (1884-1967)Stilleven fruit op Chinees porseleinen schaal en schelp naast schaal, aquarel gedateerd 1913, 19,5x28,5 cm ...[more]
Gesigneerd Moerkerk, Herman (1879-1949), Portret van man, gemengde techniek 39x21,5 cm, gesigneerd
Gesigneerd, Schuurman, WJ, Boot met rivier, huizen, brug en stad op achtergrond, aquarel 29x40 cm en
24 Los(e)/Seite