16 Los(e)/Seite
Met signature Fernandex, bronzen beeld van een havik, staand op natuurstenen sokkel, 37 cm hoog
Ovaal bronzen wandplaquette met afbeelding van echtpaar, gesigneerd A. Zeller 22x27,5 cm
Bronzen sculptuur, Vrouwe Justitia, staand op natuurstenen sokkel, 43 cm hoog
Gesigneerd B Vanstraeten, bronzen sculptuur van een gier, staand op natuurstenen sokkel, 54 cm hoog
Bronzen sculptuur van een naakte vrouw op rots, staand op natuurstenen sokkel, 24 cm hoog
Anoniem, staande vrouw in catsuite, staand op natuurstenen sokkel, 34 cm hoog
Naar Milo, vogeltje, staand op natuurstenen sokkel, 20 cm hoog
Anoniem, bronzen plaquette met 2 mannen, 41,5x27 cm, 10,8 kilo
Walter Bosse (1904-1979)
Walter Bosse (1904-1979)Asbak in de vorm van nestje bronzen egeltjes, 6-delig, jaren 50, grootste egeltje 11,5 cm lang ...[more]
Bronzen sculptuur van een vrouw met dode vogel en mand met boodschappen, met signatuur V Seifert,
Met signature M de Corte, roofvogel, staand op natuurstenen sokkel, 25 cm hoog
Bronzen sculptuur van een Russische soldaat op skis, staand op natuurstenen sokkel, 26 cm hoog
Bronzen Jugendstil ovale schaal met bloemrelief 26x17,5 cm en rond koperen bakje met messing montuur
Bronzen Jugendstil ovale schaal met bloemrelief 26x17,5 cm en rond koperen bakje met messing montuur 10 cm hoog, 8 cm diameter
16e eeuwse bronzen vijzel, 13 cm hoog
18e Eeuwse bronzen vijzel met floraal decor en opschrift Anno Domini 1713, 14 cm hoog, 17 cm
18e Eeuwse bronzen vijzel met floraal decor en opschrift Anno Domini 1713, 14 cm hoog, 17 cm diameter, 5865 gram en ijzeren stamper
Bronzen crucifix met meerdere vertellingen uit het leven van Jezus, 37,5x 14,5 cm
16 Los(e)/Seite