161 Los(e)/Seite
Elisabeth Frederica Kruseman van Elten (1875-)Portret van een meisje in jas met bontkraag, a Illnie Verwaaijen, doek 100x65 cm ...[more]
Gesigneerd Martinez, Boerin met koeien, doek 19e eeuw, 70x90 cm
Onduidelijk gesigneerd, Boslandschap met beuken en berk aan beek, doek 57x77,5 cm
Willem Witjens (1884-1962)
Willem Witjens (1884-1962)Hollands winterlandschap met boerderij en molen, doek 49x60 cm ...[more]
Carel Cornelius Verschuur (1888-1966)Herder met kudde schapen bij de kooi, doek 50x70 cm (deukje, gaatje en strepen van waterschade) ...[more]
Evert Moll (1878-1955)
Evert Moll (1878-1955)Havengezicht met schepen, doek 20x25,5 cm ...[more]
Gesigneerd Ortelee, Jac, Gezicht op meer met zeilboten, paneel gedateerd 1944, 33,5x84,5 cm
Pieter ten Cate (1869-1937)
Toon Verplak (1901-1966)
Toon Verplak (1901-1966)Kerkinterieur, doek 79,5x66 cm ...[more]
Gesigneerd A van de Berg, Figuur in bootje bij boerderij, doek 42x57,5 cm in een zeer fraaie
Gesigneerd A van de Berg, Figuur in bootje bij boerderij, doek 42x57,5 cm in een zeer fraaie goudkleurige lijst met binnenmaat 42,5x58,5 cm
Gesigneerd J Wouters, Hollands landschap met koeien aan de sloot, doek 40x60 cm (craquele) in een
Nicolaas Syvert Bastert (1854-1939)Hollands landschap met veer, verso notitie Regendag, doek 33x48 cm (craquele en stukje verf missend) ...[more]
Anoniem, portret van oude dame, pastel, in Empirestijl rijkbewerkte lijst 80,5x72 cm (schade aan
Anoniem, portret van oude dame, pastel, in Empirestijl rijkbewerkte lijst 80,5x72 cm (schade aan kuif)
Gesigneerd M Savry, Tafereel op binnenplaats met vrouw met pomp in gesprek met vrouw met mantel,
Aurel Naray (1883-1947)
Aurel Naray (1883-1947)Madonna in biddende houding, doek 70x50 cm ...[more]
Anoniem, De verleiding, man en vrouw aan tafel in interieur met onder de tafel een poes, paneel
Anoniem, De verleiding, man en vrouw aan tafel in interieur met onder de tafel een poes, paneel 19e eeuw, 44x35 cm
Julien Stappers (1875-1960)
Lodewijk Johannes Kleyn (1817-1897)Schepen op de Rijn bij Drachenfels, paneel 28,5x38 cm ...[more]
Henri van Os Delhez (1880-1976)
Henri van Os Delhez (1880-1976)Stilleven met bloeiende plant in koperen pot, 80x70 cm ...[more]
Tini van Doornik (1906-1980)
Tini van Doornik (1906-1980)Gezicht op stad over huizen gezien vanuit het venster met begonia op de vensterbank, doek 82x62 cm ...[more]
Hendrik Fleurbaaij (1896-1975)
Hendrik Fleurbaaij (1896-1975)Stoomboot met Hollandse driekleur op volle zee, doek gedateerd 1955, 40x60 cm ...[more]
Wim van den Anker (1911-1992)
Wim van den Anker (1911-1992)Gezicht op de Waal bij Leeuwen, doek 60x120 cm ...[more]
Christiaan Soer (1882-1961)
Christiaan Soer (1882-1961)Haven van Dordrecht, doek 85x125 cm ...[more]
Onduidelijk gesigneerd Westerduinen Scheveningen, doek 80,5x121 cm
Arnoldus Johannes Berkulin (1939-)Compositie, verso notitie Laddermachine, Beek en Donk 1967, doek 120x110 cm ...[more]
Monogram SM, Poserend naakt, olieverf op doek, gedateerd 1967, 143x89 cm
Klaas Gubbels (1934-)
Klaas Gubbels (1934-)Compositie met tafel en stoel, doek gedateerd 1999, 80x90 cm ...[more]
Peter Robert Keil (1942-)
Peter Robert Keil (1942-)Berlin, Wannsee, paneel 70x100 cm ...[more]
Gesigneerd Haibach, Pianist en cellist, doek gedateerd 1974, 92x102 cm
Louis Bron (1884-1959)
Louis Bron (1884-1959)Landschap met arbeiders op akker bij boerderij met hooimijt, paneel 30,5x40 cm ...[more]
Karl Kaufmann (1843-1902)
Onduidelijk gesigneerd, Glazen vaas met rozen, paneel 30x42,5 cm
Cornelis Rol (1877-1963)
Cornelis Rol (1877-1963)Bos bloemen in bruine pot, doek 50x36 cm ...[more]
Gesigneerd K E Meyer, de paardenrace, doek 50x80 cm
Hendrik Johannes Leurs (1890-1956)Hollands landschap met bootjes in rietkraag bij meer, doek 40x60 cm ...[more]
Gesigneerd E Wiegman, verso notitie Oude schuiten, doek 40,5x50,5 cm
Lucien Mouilard (1842-1912)
Lucien Mouilard (1842-1912)Franse soldaat te paard in gesprek met dienstertje en vrouw in deuropening, doek 25x33 cm (bedoekt) ...[more]
Bernardus Arps (1865-1938)
Bernardus Arps (1865-1938)Stilleven vaas met pauwenveren, paneel 47x26 cm ...[more]
Jan Daniel Bout (1891-1965)
Jan Daniel Bout (1891-1965)Span paarden met hoog opgeladen kar hooi op de landweg, pastel 44x59,5 cm ...[more]
Gesigneerd Roling, Figuren bij dansfeest, doek 60x80 cm (restauratie)
Jan Simon (jr.) Knikker (1911-1990)Straatje te Elburg, doek 24,5x18,5 cm ...[more]
Hessel de Boer (1921-2003)
Hessel de Boer (1921-2003)Interieur met attributen op tafel, doek 60x70 cm ...[more]
Monogram HG, Hollands landschap, paneel 22x33 cm en monogram HG, Winters landschap met vrouw op weg,
2x gesigneerd, Ferriere, E, Bergachtig landschap met figuren, 2x olieverf op papier19,5x41 cm
Jan van Anrooy (1901-1988)
Jan van Anrooy (1901-1988)Lingedijk bij Rhenoy op een mooie voorjaarsdag met fruitbomen in de bloesem, doek 40x50 cm ...[more]
Anthony Andreas de Meijer (1806-1867)Vissers in een bootje en boerderij bij molen in avondrood, paneel 22,5x30 cm ...[more]
Ype Wenning (1879-1959)
Ype Wenning (1879-1959)Landschap aan water met koeien in de wei en huis aan oever met gezicht op zeilboten, doek 40x60 cm ...[more]
Adrianus Johannes Zwart (1903-1981)Vrouw bij boerderij met waterput en kippen op het erf, doek 40x60 cm ...[more]
Anoniem, Landschap met vrouw op zandpad langs watertje bij burcht, paneel ca. 1840, 22,5x30 cm
Frits Johan Goosen (1943-)
Frits Johan Goosen (1943-)Hollands landschap met boerderij aan meer met aangemeerde roeiboot, doek 18,5x24 cm ...[more]
Onduidelijk gesigneerd, Polder bij Woubrugge, doek 40x53 cm
Onduidelijk gesigneerd, Stilleven met gemberpot, doek 50x60 cm
Onduidelijk gesigneerd, Poserende dame, olieverf op papier, 70x50 cm
Gesigneerd R Laugier, Stilleven met rozen, doek 33,5x46,5 cm
Onduidelijk gesigneerd, Chrysanten, doek gedateerd 1900, 55x44 cm in een fraaie bewerkte goudkleurige lijst, buitenmaat 72x62 cm
Jacoba Surie (1879-1970)
Jacoba Surie (1879-1970)Stilleven, doek 40,5x48,5 cm (craquele) ...[more]
Anoniem, Landschap met koeien aan de waterkant, doek 42x52 cm
Pieter Cornelis Steenhouwer (1913-1979)Winters tafereel, paneel 20x25 cm ...[more]
Onduidelijk gesigneerd, Nederlandse kotter op woelige zee, 1876, paneel 26x18 cm
161 Los(e)/Seite